korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
czytajac wpisy dochodze do wniosku,ze rzekomi kibice Barcelony maja w dupie klub oraz kto wygra ale jedynie sie martwia czy zagra lewy kiedy wejdzie a Ferran wyrósł na wroga nr1.Debilizm calkowity włącznie z zacmieniem umyslu i fanatyzmem do lewego
0
Komentarz usunięty
2
Feran jak nie strzelil z trudniekszj sytuacji to jechali tutaj po nim jak po kozie
0
@Danny Gaucho tak bylo jak gral w Barcelonie tak go atakowali ,ze jedynie po nogach go kopali.Przestan bzdury pisc jak nie masz pojecia ..Odtwórz sobie jego mecze o tez zobaczysz.Facet ma to cos i dlatego jest najlepszy
7
Nalezalo mu się i tyle.
2
@Tompas007 i bardzo dobrze
4
20 milionow na srodku ataku stalo przeszkadzalo i sie skompromitowalo.Dlaczego Flick i Laporta na niego stawiaja to tylko ich tajemnica
0
@Kuczek bo go widzi na co dzien i wie w jakiej jest formie
11
dla sprawiedliwosci Mbappe to w tej chwili najlepszy gracz ligii
1
@MagdJanko a z czego sie cieszyc,ze ktos kontuzje zlapal
0
jeszcze troche to i zespol mu sie rozpadnie -mlodzi zaczynaja dojrzewac i zaczna sie tarcia w zespole .Rowniez wieksze wymagania finnsowe.Wydano Mrtineza i obrona duzo stracila na wartosci.Natomiast Yamal jak nie opanuje swojego gwiazdorzenia to tez ucierpi na tym.laporta mial i ma klopoty finansowe a to nie wrozy dobrze
0
@difranco czlowieku idz sie leczyc -lewy to nie jakis Bog zeby nie mozna go bylo krytykowac.Zreszta sam sie pcha po krytyke .Powinien odpuscic gre w reprezentacji bo coraz mniej do niej wnosi- juz od roku.Swiderdki wchodzac swoim biegniem zmusil do podejscia zespolu troche wyzej stad ta bramka lewy stal i byl 4-5 razy przy pilce
1
@Marusek wycigc to on moze konia za lejce on jest poprostu slabym graczem i jak mu sie pilki nie wylozy to nic nie zrobi.
0
@addept zgdza sie
3
Lewy zszedl Swiderski i inni zczeli biegac odbierc pilke na polowie przeciwnika i stworzyli sytacje ,ktora zostala wykorzystana i jest dobrze.
3
za co lewy m 3,5 za to ,ze 3 razy sie wywrocil i trzy razy byl przy plce.Natomiast zlosliwosci wobec Ferrana sa zenujace
1
Gavi kontuzj ,Fermin na sprzedaz .Jedynie wyjscie oddac lewego za darmo i ponad 20 baniek zaoszczedza
0
to przyjecie Mbppe przy pierwszej bramce bajka -mlodym to pokazywac calymi dniami
6
nie da sie czytac glupot wyznawcow lewego -kompletnie nie znaja sie na pilce
1
@addept tylko ze wczesniej jak zapasnik sumo przewrocil przeciwnika na glebe
3
lewy niech skonczy kariere wszedl na 20 minut i sie snul bo boisku .Brawo Ferran za walke przez caly mecz za bramke oraz za wklad przy zwycieskiej bramce w wyniku czego wpadla samobojcza
0
Barcelona zawsze jak pamietm pierwsze mecze tak grala.Prowdzili wiec grali indywidualnie chaotycznie poprostu musza wejsc w mecze ligowe .Tak maja wszystkie zespoly,Przeciwnik biegajcy grajacy agresywnie-szkoda kontuzji i tyle .Najwazniejsze ,ze wygrali
0
widze ,ze niektorym nie wnos ,ze Ferran strzelil
0
znowu cwaniacy baka puscili,zeby o lewym byla mowa i tak od zawsze -pijar to podstawa
0
Inter tez w podobnym stylu we finale przerznąl.Paryz obecnie ma mocny zespol.Luis stworzyl cos z niczego
0
@R_da_Souza_Faria a Inter ile przegral
0
@SirChuck najpierw sie rozmawia z zainteresowanym i dochodzi sie z nim do konsensusu.Jezeli takiego nie ma to swiat sie nie zawali.Jednak nie oglasza sie takich spraw jak nie sa zalatwione calemu swiatu.Laporta tak robi i jako Prezes powinien byc skonczony.Niestety teraz jest dziki zachod i oszczerstwa .Dziwie sie ,ze zawodnicy podpisuja kontrakt z tym czlowiekiem
2
wszelkie wartosci zginely -teraz jest jedynie zeszmacenie ludzi .Flick i Laporta doskonele wiedzieli ,ze Niemiec ma jeszcze kontrakt .Przeciez to zawodnik klasy swiatowej.Jednak oboje maja jakis interes zeby go wywalic a jak sie stawia bo ma racje to pozostalo zrobic z niego pieniacza i przedstawic go jak najgorzej.Niestety ludzie obecnie na takie tanie chwyty daja sie lapac i tak samo postepuja
2
lepszych maja swoich -bzdura z tym kupnem .Barcelona jak zaczyna kupowac a kupowala w przeszlosci wiele takich transferow zawsze bokiem im to wychozilo
1
@Roobo no lepszego nagrania nie ma jak kaczor kazal wreczyc 50 tys.zl lapowki ksiedzu zeby wydal zgode na rozpoczecie budowy