11

czytajac wpisy dochodze do wniosku,ze rzekomi kibice Barcelony maja w dupie klub oraz kto wygra ale jedynie sie martwia czy zagra lewy kiedy wejdzie a Ferran wyrósł na wroga nr1.Debilizm calkowity włącznie z zacmieniem umyslu i fanatyzmem do lewego

0

Komentarz usunięty

2

Feran jak nie strzelil z trudniekszj sytuacji to jechali tutaj po nim jak po kozie

0

@Danny Gaucho tak bylo jak gral w Barcelonie tak go atakowali ,ze jedynie po nogach go kopali.Przestan bzdury pisc jak nie masz pojecia ..Odtwórz sobie jego mecze o tez zobaczysz.Facet ma to cos i dlatego jest najlepszy

7

Nalezalo mu się i tyle.

2

@Tompas007 i bardzo dobrze

4

20 milionow na srodku ataku stalo przeszkadzalo i sie skompromitowalo.Dlaczego Flick i Laporta na niego stawiaja to tylko ich tajemnica

0

@Kuczek bo go widzi na co dzien i wie w jakiej jest formie

11

dla sprawiedliwosci Mbappe to w tej chwili najlepszy gracz ligii

1

@MagdJanko a z czego sie cieszyc,ze ktos kontuzje zlapal

0

jeszcze troche to i zespol mu sie rozpadnie -mlodzi zaczynaja dojrzewac i zaczna sie tarcia w zespole .Rowniez wieksze wymagania finnsowe.Wydano Mrtineza i obrona duzo stracila na wartosci.Natomiast Yamal jak nie opanuje swojego gwiazdorzenia to tez ucierpi na tym.laporta mial i ma klopoty finansowe a to nie wrozy dobrze

0

@difranco czlowieku idz sie leczyc -lewy to nie jakis Bog zeby nie mozna go bylo krytykowac.Zreszta sam sie pcha po krytyke .Powinien odpuscic gre w reprezentacji bo coraz mniej do niej wnosi- juz od roku.Swiderdki wchodzac swoim biegniem zmusil do podejscia zespolu troche wyzej stad ta bramka lewy stal i byl 4-5 razy przy pilce

1

@Marusek wycigc to on moze konia za lejce on jest poprostu slabym graczem i jak mu sie pilki nie wylozy to nic nie zrobi.

0

@addept zgdza sie

3

Lewy zszedl Swiderski i inni zczeli biegac odbierc pilke na polowie przeciwnika i stworzyli sytacje ,ktora zostala wykorzystana i jest dobrze.

3

za co lewy m 3,5 za to ,ze 3 razy sie wywrocil i trzy razy byl przy plce.Natomiast zlosliwosci wobec Ferrana sa zenujace

1

Gavi kontuzj ,Fermin na sprzedaz .Jedynie wyjscie oddac lewego za darmo i ponad 20 baniek zaoszczedza

0

to przyjecie Mbppe przy pierwszej bramce bajka -mlodym to pokazywac calymi dniami

6

nie da sie czytac glupot wyznawcow lewego -kompletnie nie znaja sie na pilce

1

@addept tylko ze wczesniej jak zapasnik sumo przewrocil przeciwnika na glebe

3

lewy niech skonczy kariere wszedl na 20 minut i sie snul bo boisku .Brawo Ferran za walke przez caly mecz za bramke oraz za wklad przy zwycieskiej bramce w wyniku czego wpadla samobojcza

0

Barcelona zawsze jak pamietm pierwsze mecze tak grala.Prowdzili wiec grali indywidualnie chaotycznie poprostu musza wejsc w mecze ligowe .Tak maja wszystkie zespoly,Przeciwnik biegajcy grajacy agresywnie-szkoda kontuzji i tyle .Najwazniejsze ,ze wygrali

0

widze ,ze niektorym nie wnos ,ze Ferran strzelil

0

znowu cwaniacy baka puscili,zeby o lewym byla mowa i tak od zawsze -pijar to podstawa

0

Inter tez w podobnym stylu we finale przerznąl.Paryz obecnie ma mocny zespol.Luis stworzyl cos z niczego

0

@R_da_Souza_Faria a Inter ile przegral

0

@SirChuck najpierw sie rozmawia z zainteresowanym i dochodzi sie z nim do konsensusu.Jezeli takiego nie ma to swiat sie nie zawali.Jednak nie oglasza sie takich spraw jak nie sa zalatwione calemu swiatu.Laporta tak robi i jako Prezes powinien byc skonczony.Niestety teraz jest dziki zachod i oszczerstwa .Dziwie sie ,ze zawodnicy podpisuja kontrakt z tym czlowiekiem

2

wszelkie wartosci zginely -teraz jest jedynie zeszmacenie ludzi .Flick i Laporta doskonele wiedzieli ,ze Niemiec ma jeszcze kontrakt .Przeciez to zawodnik klasy swiatowej.Jednak oboje maja jakis interes zeby go wywalic a jak sie stawia bo ma racje to pozostalo zrobic z niego pieniacza i przedstawic go jak najgorzej.Niestety ludzie obecnie na takie tanie chwyty daja sie lapac i tak samo postepuja

2

lepszych maja swoich -bzdura z tym kupnem .Barcelona jak zaczyna kupowac a kupowala w przeszlosci wiele takich transferow zawsze bokiem im to wychozilo

1

@Roobo no lepszego nagrania nie ma jak kaczor kazal wreczyc 50 tys.zl lapowki ksiedzu zeby wydal zgode na rozpoczecie budowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?