korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BonusKiller z co oszczędzać trzeba grać jak najwiecej i pewności strzeleckiej nabywać w przypadku Ferrana ale widać Flickowi na tym nie zależy woli starego lewego
2
Ferran 4 bramki by strzelił to i tak lewy u wujka będzie tym pierwszym tak sie wykańcza zawodników i dlatego Barcelona sie cofa w rozwoju. Poziom ligi i nic więcej
0
@Murazor Zahavi wcisnął lewego Laporcie za niebotyczna kasę i maja poziom kamienia łupanego do najlepszych. Grizman miał połowę z tego
1
Nigdzie nie gra środkowy napastnik w szczególności stojak .Wszyscy biegają z dużą intensywnością oraz i kreatywnością i nie trzymają sie jednej pozycji inna piłka. Flick postawił na atak pozycyjny wolny przewidywalny z stojącym w srodku 16-stki lewym i cofnął zespól o dwa lata .Powinien wylecieć razem z lewym bo to był ich plan na grę. Lporta pozbyl sie kreatywnych graczy Grizmana i Dembele a inni trenerzy wyciągnęli z nich co najlepsze i maja efekty.
0
@MessiForeverTheBest tą pozycją to już żaden szanujący zespol nie gra. LM to pokazuje tam nikt nie stoi w obrębie 16 m.
0
@Murazor Luis w ubiegłym sezonie nie miał potencjału i zbudował zespól -to jest sztuka .Flick miał potencjał i osiągnął jedynie podwórko Hiszpańskie a na LM nie ten poziom i tak samo w tym sezonie
3
obecnie najlepszy trener na świecie. W ubiegłym sezonie bez gwizd i zdobyta LM a w tym sezonie półfinał i jaka gra. Potrafił wycisnąć z Dembele najlepsze cechy. W piłkę trzeba biegać i mieć umiejętności uzytkowe oraz być kreatywnym a nie stać pokazał to Kane w Byernie -harował po całym boisku oraz Paryż grając dwoma napastnikami bez środkowego. Flick nie wyciągnął żadnych w wniosków po przegranym meczu z Pryzem i zespól uwstecznił . Świat-najlepsi grają inna piłkę
1
Enrique powinien być w Barcelonie . Obecne najlepsze zespoły grają bez klasycznej 9 i stawarzaja wysmienite widowiska
0
@ArcziArtt a co to portal kościelny
1
Flick zjechał młodego i przez niego nie awansowali dalej w Lidze Mistrzów
0
@graco14 mam nadzieje ,że odejdziesz z nim
0
@mikke a kto go tam weźmie
1
tam z graczem środkowym maja świra. Mało klubów obecnie gra z typowym zawodnikiem stojącym w polu karnym.
3
Xavi jakby nie Zachavi ,Lporta i płaczek dobijacz-odbijacz lewy to byłbyś dalej trenerem
0
@bronx a co ma Messi do tego-z Messim nikt sie nie może rownac
3
zawaliłeś mecz ze zmianami i powinieneś wylecieć z lewym. Zresztą gra Barcelony była podporządkowana przez większość sezonu żeby twój lewy grał bo miał globusa i to ci sie zemściło a we wczorajszym meczu szczególnie
1
Ferran ochota do gry wszędobylski dzisiaj dobrze strzelecko dysponowany a Flick swojego kumpla wstawia i razem powinni wylecieć
8
bez lewego grają lepiej szybciej i składniej - przyjemna piłka Ferran jak na razie najlepszy
1
faktycznie lewy jedynie co potrafi to sie wywracać i piszesz ,że grał dobrze -co on w tym meczu wniósł
1
@Pako96 lewy najsłabszy z Polskiej drużyny wolny i nic dla zespołu nie zrobił
0
ale z chodzącym starcem chcesz podpisać-hipokryto
0
Coś dziennikarzy ci sie pomyliło Laporta nie wychował tych zawodników-oni sobie sami ta radość przywrócili bo jakby nie wychowankowie nic byś nie zrobił
1
@Lukaslbn ale piłka pomiędzy nogami mu przeszła
0
a kto by mu tam wykładał bo samemu nic nie zrobi .Borek znasz sie trochę na piłce
0
no to z lewym na dwa lata podpisze
0
@MagdJanko chłopczyku ja temu klubowi kibicuje ponad 50 lat i krytykuje zawodnika nie drużynę i klub- jak nie chcesz słyszeć krytyki to twoja sprawa
4
fanatycy dalej lewego tłumaczą i przecież on jest wolny na boisku jak starszy pan i to jest przyczyna. Nawet mu karnego nie dają strzelić-czy on tego nie widzi i dalej z kolega Flickiem brnie w ośmieszanie siebie trzy spokojne sytuacje nie wymagające finezji zmarnował.
0
przecież to byli młodzi chłopcy@Sekstet2009
0
Xavi jest rzetelnym uczciwym człowiekiem i bardzo dobrze ,że chce zmian nieudolnych i wyniszczających władz włącznie z Laporta-czas na zmiany
0
@SirChuck kto wypatrzył ukształtował i piłkarsko młodych chłopków mających od 17 do 19 lat jak weszli do składu pierwszego zespołu nie Xavi. Zdobywając mistrza z takimi chłopcami to niebywały sukces. Flick jak przyszedł jedynie ich doszlifował i bardzo dobrze. Natomiast Messiemu klub sie nigdy nie wypłaci -nie chodzi tu o pieniądze za to co zrobił dla klubu piłkarsko , społecznie i marketingowo. Laporta zrobił świństwo Messiemu i on mu tego nie zapomni zresztą jak inni