2

w LM znaczącym zespołom przez 4 sezony łącznie strzelił 7 bramek w tym 2 w tym sezonie w meczu z Newcastle wygranym 7:2 i to bramki ostatnie. Natomiast w analogicznym okresie w La liga lewy Realowi i Atletyco strzelił łącznie 4 bramki a pozostałe średniakom i słabeuszom oraz większości meczy dokładając gole do wygranych spotkań .Czy taka rewalacja i legenda nie wiem każdy ma prawo do swojego zdania

1

nie odchodzi tylko z niego zrezygnowano

1

@mint legenda stania i dobijania .Co roku LM zawalona bo byl jednym z tych co ją zawalał

2

jaka legenda .Jest jednym z wielu

0

nie wiedziałem ,że ta strona to kącik towarzyski

0

dostał kapitana i zaraz i przegrali. Ponoć scala zespól

0

@MajkiYB do lekrza

2

Lewy chodził 5 metrów w lewo 5 metrów w prawo. Fenomen

0

@PanMietek ja pisze o faktach ty dopiero pojechales z tym trenerem o najwyższym poziomie. Takim jest Luis w Paryżu co z niczego zrobił super drużynę. Natomiast Flick mając graczy światowych z zasadzie jedynie chłopaków fizycznie zajeżdża i te wyniki z tego wynikną ale to są to wyniki lokalne. Zawodnicy Barcelony występują w reprezentacji i tam światowe wyniki osiągają a w lidze mistrzom do najlepszych wyglądają przy Flicku jak juniorzy

0

LM jest dla niego wyższa szkoła. Xavi miał. o wiele trudniejsza sytuacje kadrowa i tez zdobył mistrza ,puchar i super puchar Hiszpani . To on postawił i promował wychowanków klubu i kiedy grali u niego mieli 17-18 lat Flick jak zespól przejął byli już ogranymi zawodnikami i zbierał oraz zbiera żniwo. Yamal zaczął grać pod koniec koniec 2023 dzięki Xaviemu- stawial pierwsze kroki w pierwszym zespole jako 17 latek .Xavi odszedł w maju 2024r

2

Trofea nie grają a tytuły zdobywa cała kadra zespołu coś piszącemu sie pomieszało w główce wymieniając trofea, że mogą mieć w pływ na jego pozostanie .Przypomne ,że na 9 meczy z Realem w La Liga lewy strzelił jedynie 2 bramki i to nie jest imponujący wynik. Lewy jedynie może zostać za parę groszy jak Zahavi wypłacze to u przyjaciela Laporty i to w przypadku jak Barcelona nie zakupi napastnika.

0

Luis powinien tu być bo Flick zawalił LM

2

@Marusek nie ma hamulcowego lewego

16

Ferran cudowny mecz ,bramka i wywalczył wolnego po którym Anglik strzeli i ta płynna gra na pełnej szybkości-cudo

1

Enrique i Dembele powinni być w Barcelonie zamiast Flicka i lewego ale laporta przyjaciel Zahviego wybrał inaczej

0

plaża zero odpowiedzialności i sie nie narobić już jeden też taki byl Madrycie, rezerwowym powinien byc młody zawodnik perspektywiczny

1

jakby miał pewność dużo wczesniej ,że Flick go nie będzie gnębił i stawiał na niego- a na tej pozycji to psychika najważniejsza to już dawno by błyszczał ale wolał Flick swojemu koledze lewemu poprawiać nieznaczące dla zespolu statystyki chociażby w ostatnich trzech meczach .Feran doskonała forma i ława podobnie na sile wstawił Lewego w LM za dobrze grającego Ferrana i to sie zemściło bo przód przestał grać

1

przestańcie pisać o cwaniaku Zahavim to są jego wypociny i podbijanie piłeczki. Lewego znaczący nikt nie chce i jak będzie grał to w Barcelonie za parę groszy oczywiście jak klub sie zgodzi. Bo jak kupią napastnik na tą pozycje to kto normalny go zostawi mając Ferrana obecnie lepszego i młodszego

1

@VinDiesel merytorycznie a nie personalnie

1

cala różnice zrobili Feraan i Anglik lewy jak stal tak dalej stoi dostał idealna piłkę to strzelił jeszcze ładniejszą bramkę głową strzeliła Osasuna i nikt sie nie rozczula. Jedynymi co sie rozczulali to byli komentatorzy cały mecz komentowali o Lewandowskim i co jest skandalem jakby nikt inny nie grał. Natomiast czy lewy ma zostać -oczywiście ,że nie. Jak ma ktoś być rezerwowym to Ferran jest młodszy i lepszy. lewy nie powinien grać w Barcelonie ani w w drużynie narodowej bo Barcelona z nim się uwsteczniła na LM są za słabi a kadra spadła z lewym go 2 ligi światowej

1

@szonik94 tak jak ciebie Ferrana i jego zdecydowanie przez pól godziny lepsza gra dzieki czemu zespól wygrał

3

@elcaminodelsol a jak miał sie zachować .Osasuna ładniejszą bramkę strzelila w podobny sposób i nikt sie nie rozpływa. Dostał idealna piłkę dołożył głowę i strzelił

2

@LUKi_81 Torres jak wszedł rozruszał atak a lewy jak zwykle stal a komentator to jakaś rodzina lewego

8

Ferran i Anglik weszli i wygrali mecz a komentatorów nie idzie słuchać oglądem mecz z ich komentarzem Lewandowski kontra Barcelona -skandal komentatorski

2

@Cule1797 bo to są lewego ludzie

3

piłka Flicka archaiczna przewidywalna ty mnie ja tobie i lewy w środku kto tak gra

1

@szonik94 i masz racje wolę Ferrana niż lewego.Ferran zawsze był gnębiony przez Flicka

0

@BonusKiller z co oszczędzać trzeba grać jak najwiecej i pewności strzeleckiej nabywać w przypadku Ferrana ale widać Flickowi na tym nie zależy woli starego lewego

2

Ferran 4 bramki by strzelił to i tak lewy u wujka będzie tym pierwszym tak sie wykańcza zawodników i dlatego Barcelona sie cofa w rozwoju. Poziom ligi i nic więcej

0

@Murazor Zahavi wcisnął lewego Laporcie za niebotyczna kasę i maja poziom kamienia łupanego do najlepszych. Grizman miał połowę z tego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?