kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Złodziejstwo złodziejstwo jeszcze raz złodziejstwo. Sędzia powinien wisieć za jajca do góry nogami , kryminalista.
0
Myślę , że jest coś takiego ogólnie to dyscyplinarka dla tego sędziego.
1
Panowie liga jest długa i takie mecze będą się zdarzać , że będziemy grali kiche ale żeby w tak bandycki sposób nas okraść z bramki to jest mega skandal , ewidentnie powinien wyciągnąć ktoś czerwona kartkę i pokazać ja sędziemu.
0
Istnieje możliwość odwołania się od tej bramki ? Przecież to jest skandal ogromny a ten sędzia powinien zostać zdegradowany do niższej ligi.
0
Odwołanie od gola ludzie piłka na metr w bramce siedziała.
0
Tego Gomesa to bym za darmo oddał byle by tylko nie patrzeć na ta kaleke.
1
Mecz trwa 90 minut panowie wiem , że jest mega źle ale dajmy im szansę jeszcze ;)
0
Takie mecze to obowiązek którego nie możemy spełnić.
0
Roger wygrał to i Barca wygra ;)
0
Idealny nie ma co gadać ;)
0
To co zrobił Godin jest mega nie sportowe.... rasista
https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/825401625388920832/video/1
0
Jestem ciekaw jak Aleix Vidal poradziłyby sobie z rywalami typu Real , Bayern , Atletico jak myślicie udzwignal by to ?
1
I tak Andre Gomes będzie stawiany na 1 miejscu , kasa robi swoje.
5
Napoli ma duże szanse na awans ;)
4
Remontada mówili ... chyba ku... oranzada ;)
0
Ostygna kibice Realu i znowu będą mówić , że Puchar Króla to nic nie warte trofeum .
3
Zidane - gorsza wersja Carlo Ancelottiego ale to tylko według mnie.
0
Baju baj baju baj moja malaaaaa...
0
Celta się trochę obudziła ;)
1
Styczeń należy do Cristiano ;)
7
Mecz trwa 90 minut za szybko radość panowie.
2
Strona Białych odmówiła posłuszeństwa.
11
Witamy ! Delikatnie bracie pocwicz składność zdań i będzie gitara. Powodzonka!
1
Halilovic to się tłucze z bagażami po różnych klubach ale odpalić coś nie może.
1
Nie wiem czy było a jak było to słabo szukałem za co przepraszam
Od sezonu 17/18 liga angielska będzie nosić nazwę "Cadbury Premier League"!
https://www.premierleague.com/news/317045
1
Wyczuwam, że Real dostanie dziś batyyy; )
0
No oby udowodnił , że nie bez powodu ma 6 na plecach.
0
Gdzie Denisowi do Coutinho kolego a wcale dużej różnicy wieku nie ma, różnica klas jest spora.
1
Juan Carlos Unzue może zostać trenerem Barcelony,Robert Moreno jego asystentem,gdyby Luis Enrique nie przedłużył kontraktu.[Sport]
0
Andrzej Wawrzyk złapany na dopingu. Polak wykluczony z walki z Deontayem Wilderem o mistrzowski pas.
Onet.pl