2

Mnie tam Montoya nie przekonywał nigdy , nie ma czasu na to żeby myśleć czy Montoya wypali czy nie. Nam w trybie ekspresowym potrzebny jest prawy obrońca z prawdziwego zdarzenia bo według mnie dalej mamy duże braki kadrowe.

1

Dawaj na raz wszystko byleby nie wyszło tyle stron co Potop ma ;)

0

MSN - ostatni raz widziani na rozgrzewce przed meczem z PSG ;)

8

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

2

A co ty gościu myślisz ze ile można ciągnąć drużynę ?;) to nie Ronaldo ze to jego real musi ciągnąć ;)

0

Nowy trener może tak bardzo nie jest potrzebny jak nowa pomoc Veratti , Coutinho ktoś z tej dwójki ;)

10

Emery zgwalcil taktycznie Enrique.

0

To ci dopiero walentynki.

0

Konferencja Lucho będzie ciekawa ;)

0

Nie ma co tracić nerwów panowie my nie dysponujemy pomocą a bez pomocy nie ma drużyny.

6

Wyjdzcie z nory obrońcy Gomesa; )

0

No cóż taka piłka nożna panowie ;)

1

Kupić obiboka za 35 mln nie przeboleje tego do końca życia ;D

0

Kto się odważy wejść na stronę Realu ?;)

6

Banowal bym z miejsca ludzi którzy popierają Gomesa.... 35 baniek za tego kapiszona , Boże gdzieś ty był jak cie nie było.

3

Niech mi ktoś powie ze ten gość nadaje się do Barcelony , ludzie przestańcie błądzić wejdźcie na normalny tok myślenia.

0

Nie ma co się łudzić , że coś ugramy zobaczcie co się dzieje z naszym srodkiem pola.

0

Jak z dzieciakami nie wierze no ;)

0

Szczerze myślałem ze to będzie tylko spacerek ;)

11

Daj Boże wywieźć remis i zrobić porządek z nimi na Camp Nou.

0

Wstydź się porównywać Neya do Gomesa; D

8

Gość za 38 mln nie potrafi przyjąć piłki nie traktujcie tego jak hejt ale taka jest prawda ;)

0

Dobre winko trochę czasu spędzonego w kuchni przy robieniu kolacji dla drugiej połowy i sama zaproponowała mecz we dwójkę ;) było warto !

0

Hmmm czy ja wiem dobrego zawodnika po takim czasie gry idzie już wyczuć ;)

0

Mega sprawdzian dla Gomesa , ten mecz na prawdę dużo wyjaśni czy ten chłopak był warty tej ceny.

0

Zmień tok myślenia ;)

1

Po co wydawać kasę ? Klub jej dużo nie ma.

7

Kiedy jak nie teraz dać szansę wychowankom.

0

To oni mieliby walczyć w boksie czy mma? ; ) bo juz nie wiem

1

No polemizowal bym ;) Conor ma rozum i walka od pierwszej sekundy została by sprowadzona do parteru gdzie Conor przewracal by Floydem jak lalka Barbie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?