26

@TheNekro94 dogodzić la Rambli to chyba nie realne.

0

@joloskyy wymień mi boki obrony lewy obrońca i prawy;)

7

@macio_944 tak jak napisałem niżej taktyka 3-5-2 stosowana w Belgii być może dlatego że nie ma tam za wielu obrońców, fenomenalne kontry , trener który zdecydowanie potrafi sobie radzić z przesytem gwiazd w drużynie, nie jest miekką fają w przeciwieństwie do Valverde któremu pęka psycha w ważnych meczach. Jak dla mnie numer jeden na stanowisko trenera Barcelony.

0

@ksobi Roberto Martinez świetnie prowadził Everton jak również Belgię,taktyka 3-5-2 fenomenalne szybkie kontry , bardzo dobry trener który potrafi ułożyć sobie gwiazdy i w przeciwieństwie do Valverde ma bardzo silną psychikę.

0

@joloskyy Martinez grał trójką obrońców pamiętam to jedynie ;)

1

@Gaucho pierwsza zawsze najlepsza ;D

0

@Kubox jesteś szalonnaaaa!

0

@SeeleyBooth presja jest straszna dlatego nie trudno o błędy... tak być nie może.

4

Chciałbym aby decyzja co do wyboru trenera była mega dobrze przemyślana i żeby nie był to wybór pod presją całej tej hu....  atmosfery. Głównie chodzi mi o Messiego .. mianowicie chłopak aktualnie powinien mieć przynajmniej 2 ligi mistrzów więcej i 2 złote piłki więcej , ale śmiem twierdzić, że znalazł się w nie odpowiednim miejscu ,czasie i napewno z źle dobraną kadrą oraz złym zarządem. Jeżeli ktoś jeszcze ma wątpliwości że Messi to zły kapitan to powinien przemyśleć to co mówi, 76 % goli strzelonych w tym sezonie przez samego Messiego tylko pokazuje co dla Messiego znaczy BARCELONA.

0

@messi564 nie ma czasu na testowanie, Messi wiecznie grał nie będzie.

3

Czarnobyl niesamowity jest ten serial.. Ale to się działo naprawde, podejrzewam że skutki tej tragedii do dnia dzisiejszego nosi wiele ludzi.

2

@SeeleyBooth identycznie jest z samochodami wszystkie bezwypadkowe;D

0

@Katalonbar aby tylko Tupolevem nie latali.

30

Kwestia trenera powinna się rozwiązać moim zdaniem pomiędzy Roberto Martinezem , Koemanem i Erikiem ten Hagiem.

10

1

1-3-5-2 takie ustawienie preferuje Robercik Martinez w Belgii. 

0

@daniel32778 baaaa nie tylko osiwial Guardiola Ale do tego jeszcze wypierdziało mu resztę włosów.

7

@SeeleyBooth dobrze prowadził Everton , dobrze prowadził Belgię ogólnie dla mnie gość jest lepszym trenerem od Koemana.

17

Coś tam ptaszki cwierkaja o Roberto Martinezie tlumaczcie sobie jadę autem ;D 
https://mobile.twitter.com/BarcaTimes/status/1133016834310066182

8

Holender w Barcelonie ,Barcelona na tronie , De Jong , De Ligt, Koeman to by wychodziło mi na tryplet ;D

0

Dla mnie Valverde to za przeproszeniem miękka faja... Brak dyscypliny i twardej ręki , trzeba trenera z ogromnymi gratami w kroku taki był jeden w poniższym filmiku i kogoś o podobnej charyzmie trzeba szukać.

1

@Messibestplayerintheworld Niech już się kończy ten kabaret ;)

25

[Manchester Evening News] | Mino Raiola używał tylko Manchesteru United, aby uzyskać lepszą ofertę od FC Barcelony dla swojego klienta, Matthijsa De Ligta

2

@klopx poniekąd podpisuje się pod twoim postem.

1

Powrót Grimaldo do konkurencji dla Jordiego Alby to by była fajna sprawa. Mało realna Ale.....

0

Sztania Barcelony obwinia Pepa Segurę za słaby sezon. Relacje pomiędzy nimi są tak złe, że ledwo się ze sobą komunikują. Sport
Alez brednie

0

@BarcaInfo  my jako klub powinniśmy pokazać miejsce w szeregu bez względu na to jak bardzo wartościowy zawodnik ma do nas przyjść. Niech sobie gra z nami.

0

@Sabrina_spellman Państwo do nikogo nie musi dopłacać, to my musimy dopłacać państwu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Według źródeł Téléfoot, Neymar nie myśli o opuszczaniu Paryża po sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?