kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Przypomniały mi się DSJ ski jump i to uczucie kiedy lecisz na rekord i kończy ci się blat od myszy ...
0
@SeeleyBooth bez dwóch zdań De Jong !
18
[@FabrizioRomano] Matthijs de Ligt otrzymał dziś oficjalną ofertę kontraktową Paris Saint-Germain. Jego agent Mino Raiola jest teraz w Paryżu, aby rozpocząć rozmowy z nowym dyrektorem Leonardo. Gracz nie zdecydował jeszcze o swoim następnym klubie, PSG będzie nalegać.
Nigdzie jeszcze nie idzie ludzie.
1
@MarioVeB! Mordunia co z tym Todibo ?;) ptaszki cwierkaja , że w Dembuza się bawi.
2
@Grzesior667 no dokładnie kolego dokładnie jak to mówią każdy lubi to co lubi ;)
3
@Grzesior667 głupoty pleciesz przyjacielu ;)
4
Super informacja ! Cieszę się, że Barcelona przedłużyła o kolejne 4 lata umowę z Konami. Jak dla mnie PES nie ma sobie równych! Pozdrawiam fanów PESa.
0
@Leooo w dalszym ciągu nie wyszlibyśmy z grupy.
0
@Fake69 Jak przyjdzie Griezmann Messi może zejść bardziej do środka.
0
Di Maria: "Miałem okazję przenieść się do Barçy, ale to się nie wydarzyło." Olé
0
@BarcaInfo w tych czasach to się już nazywa tylko hejt.
0
@BarcaInfo widzę że hejt na Semedo ruszył pełną parą.
0
Nic nie musi ... jest Todibo też będzie życie.
1
@Barceolna123 żebyś się jeszcze nie zdziwił kolego z tym Neymarem.
6
@Homeopata8989 meczycho obowiązkowo do obejrzenia na dzisiejszy wieczór. Może De ligt coś więcej ujawni ma temat swojej przyszłości Ale wątpię.
2
@fajniag hazard rozwali w pył tą Ligę z połowy obrońców zrobi wiatraki. Przekozak zawitał do naszej ligi.
0
Neymar , Griezmann , Mbappe świetnie to wygląda na papierze :)
1
Sport informuje , że Griezzmann blizej PSG. Powód to odrzucenie go przez szatnie Barcelony :)
1
@zadafcb ten Plask!! Ten odgłos świadczył o potężnym ciosie;(
0
@Chwytliwy mimo wszystko FFF trochę bardziej profesjonalne , odrobinę, tyci,tyci ;D
3
Kibicuje Najmanowi#
2
@The Game 10 czyli wrócą do punktu wyjścia;)
3
Jeszcze De Jong nie zagrał nawet jednego meczu w barwach Blaugrany już totalny pesymizm że Valverde nie da mu swobody i niby będzie jak z Arthurem. Ja osobiście mam nadzieję że zarząd, trener jak również zawodnicy zmienią się o 180 stopni na lepsze i zjednoczeni z mam nadzieję nową filozofią Valverde postaramy się wygrać to na co wszyscy czekamy czyli LM.
1
@gurales mam to za sobą;D dużo szczęścia życzę!!
27
Zdjęcia robione tuż przed tragedią.
https://zapodaj.net/84ad93bcc1ef5.jpg.html
1
Eden Hazard .. będzie dziecina miotała tymi obrońcami w lidze hiszpańskiej :)
0
@wachaFCB perfekcyjne bym powiedział.
2
@joloskyy to jak u nas z konferencja Verrattiego.
20
La Rambla to jednak stan umysłu, jeden błąd De Ligta.. I już nam nie potrzebny;D
1
@MarioVeB! Ty miałeś rację kolego... Mamy Todibo , De Lajt nie jest potrzebny.