18

Przypomniały mi się DSJ ski jump i to uczucie kiedy lecisz na rekord i kończy ci się blat od myszy ...

0

@SeeleyBooth bez dwóch zdań De Jong !

18

[@FabrizioRomano] Matthijs de Ligt otrzymał dziś oficjalną ofertę kontraktową Paris Saint-Germain. Jego agent Mino Raiola jest teraz w Paryżu, aby rozpocząć rozmowy z nowym dyrektorem Leonardo. Gracz nie zdecydował jeszcze o swoim następnym klubie, PSG będzie nalegać.

Nigdzie jeszcze nie idzie ludzie.

1

@MarioVeB! Mordunia co z tym Todibo ?;) ptaszki cwierkaja , że w Dembuza się bawi.

2

@Grzesior667 no dokładnie kolego dokładnie jak to mówią każdy lubi to co lubi ;)

3

@Grzesior667 głupoty pleciesz przyjacielu ;)

4

Super informacja ! Cieszę się, że Barcelona przedłużyła o kolejne 4 lata umowę z Konami. Jak dla mnie PES nie ma sobie równych! Pozdrawiam fanów PESa.

0

@Leooo w dalszym ciągu nie wyszlibyśmy z grupy.

0

@Fake69 Jak przyjdzie Griezmann Messi może zejść bardziej do środka.

0

Di Maria: "Miałem okazję przenieść się do Barçy, ale to się nie wydarzyło." Olé

0

@BarcaInfo w tych czasach to się już nazywa tylko hejt.

0

@BarcaInfo widzę że hejt na Semedo ruszył pełną parą.

0

Nic nie musi ... jest Todibo też będzie życie.

1

@Barceolna123 żebyś się jeszcze nie zdziwił kolego z tym Neymarem.

6

@Homeopata8989 meczycho obowiązkowo do obejrzenia na dzisiejszy wieczór. Może De ligt coś więcej ujawni ma temat swojej przyszłości Ale wątpię.

2

@fajniag hazard rozwali w pył tą Ligę z połowy obrońców zrobi wiatraki. Przekozak zawitał do naszej ligi.

0

Neymar , Griezmann , Mbappe świetnie to wygląda na papierze :)

1

Sport informuje , że Griezzmann blizej PSG. Powód to odrzucenie go przez szatnie Barcelony :)

1

@zadafcb ten Plask!! Ten odgłos świadczył o potężnym ciosie;(

0

@Chwytliwy mimo wszystko FFF trochę bardziej profesjonalne , odrobinę, tyci,tyci ;D

3

Kibicuje Najmanowi#

2

@The Game 10 czyli wrócą do punktu wyjścia;)

3

Jeszcze De Jong nie zagrał nawet jednego meczu w barwach Blaugrany już totalny pesymizm że Valverde nie da mu swobody i niby będzie jak z Arthurem. Ja osobiście mam nadzieję że zarząd, trener jak również zawodnicy zmienią się o 180 stopni na lepsze i zjednoczeni z mam nadzieję nową filozofią Valverde postaramy się wygrać to na co wszyscy czekamy czyli LM.

1

@gurales mam to za sobą;D dużo szczęścia życzę!!

27

Zdjęcia robione tuż przed tragedią.

https://zapodaj.net/84ad93bcc1ef5.jpg.html

1

Eden Hazard .. będzie dziecina miotała tymi obrońcami w lidze hiszpańskiej :)

0

@wachaFCB perfekcyjne bym powiedział.

2

@joloskyy to jak u nas z konferencja Verrattiego.

20

La Rambla to jednak stan umysłu, jeden błąd De Ligta.. I już nam nie potrzebny;D

1

@MarioVeB! Ty miałeś rację kolego... Mamy Todibo , De Lajt nie jest potrzebny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?