kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
41
Ja bym tam dalej nim grał, nawet bez jednej nogi daje więcej niż pozostała trójka aszych skrzydłowych razem wzięta.
1
To co, szybszy powrót Abde z wypożyczenia?
5
3pkt.
Mecz do zapomnienia.
Wyczekujemy co z Dembe.
Raphinia (mimo, iż bardzo w niego wierzyłem) robi się Ferran 2.0
0
-Dani!
-Co?
-Mydło!
0
@Litman a tak mamy doświadczonego z małą pensją. Fakt, nie jest to zawodnik na pierwszy skład, potrafi odwalić babola że hej, ale jako uzupełnienie składu może być.
1
Ansu...i 10ciu innych.
3
Śmiem twieedzić, że obecnie mógłby zrobić na lewej stronie więcej niż Ansu i Ferran razem, ale...czy to jest 'wzmocnienie' na walczenie w LM - wątpię.
Zwyczjanie, nie stać nas* na nikogo konkretnego w lecie, a to, 'tania' opcja jest.
*nie wspominając o 'szlabanie Tebasa';
Pozdro,
K.
0
Mhm, szkoda, że po fali krytyki Tebas nie rozluźnił majtów.
Tak, trzeba chronić vinisjusza juniora, dlatego Araujo nakrył go nawet czapką ostatnio.
0
@Maker0 eeee, przecież teraz taką 'mieszankę' mamy... tylko z Busim ;)
0
@kejdzi ...Peszko i T. Hajto na 0,7...a oni się znają.
5
...potrzebuje trochę czasu, żeby dobiec do biura...
0
@JarekS spokojnie, cena za ziomeczka to 3-5mln, reszta z tych 25baniek już jest rozlokowana w kieszeniach odpowiednich osob/fundacji/firm (you name it); nie pierwszy i nie ostatni raz.
0
mhm...zeby tylko się nie przeliczył z tym drugim...
0
'Barça chce skorzystać na 15-punktowej karze dla Juventusu, która wywołała niepewność wśród piłarzy Starej Damy i ich agentów.' - niesamowicie sprytnie to sobie BArca wymysliła, można przewrotnie powiedzieć: 'Italian job'!
2
Marca, you made my day. W ramkę, i na ścianę.
0
@Tridente2015 zawsze moża zajrzeć do wzoru T.Hajty
1
@gaucho104 wiemy na pewno, że niebyłby to Kessie ;PPP
0
Na pewno FAŁSZ i na pewno żadnych wałków nie ma! łubu dubu, łubu dubu....
0
@gaucho104 mozna sie zastanawiac, czy to na té chwilé dla nas plus czy minus
3
Obydwaj w 'swojej formie' jak widac!
(Umtiti i Cement-Clement)
0
Szkoda, że na VAR nie ma jeszcze Lahoza (albo odwrotnie) - o wynik byłbym spokojny, a i 'szoł' by był.
1
'Klub zapewnia jednak, że nie doszło do żadnego kontaktu z pomocnikiem Fiorentiny' - mając na uwadze ostatni incydent z D.Alvesem, to chyba dobrze, nie?
0
Zmarzł chyba wczoraj, przyda mu się regenracja.
0
Grał wczoraj?.....
18
Zakuj.
Zdaj.
Zapomnij.
3pkt.
Dobranoc.
0
@LewoSkrzydlowy11 Słowo klucz: 'w klubie'. Poza tym przeczytaj jeszcze raz i zobacz w jakim kontekście i na co odpowiadałem swoim komentarzem.
Mimo wszystko, dzięki za 'oświecenie'.
Pozdro.
0
Tymczasem Chelsea np. Wydaje 600mln* w 6 miesięcy...gdzie tu konkurować?
*to na kogo wydaje, to inna sprawa;
0
Dać 50, będzie do pary z Ferranem - a i poziom podobny.
0
@JarekS najstabilniejsze rozwiázanie to....jedyny i niepowtarzalny Sergi-człowiek-orkiestra-Roberto! No i ta jego 'juniorska' pensja - czego chcieć więcej?!
1
Kamera ustawiona adekwatnie do poziomu gry naszych, czyli nisko.