0

1. Zwyczajnie, słaby mecz zagraliśmy wczoraj i nie będę wymieniał jednostek, bo nie funkcjonowaliśmy jako drużyna (tak, tak wiem, trudny 'teren', do tegp ta nieszczęsna murawa...).
1A. Momentami przecierałęm oczy widząc MASĘ niecelnych podań!
2. Stracone bramki z 'd*py'
3. Gdyby Raphinha wsadził tą 'setkę' możliwe, żę byśmy to przepchnęli (choć Ferran też coś tam mógł trafić);
4. Nie wiem czy to pocieszenie, ale Real gra podobnie (od początku sezonu), tylko mają Juda i te doliczone 7min mogło zrobić róznicę;
5 - na koniec perełka - wraca 'gwiazdorek-rozdziabiona morda'...
Dobrego dnia,
K.

1

Tak, tak Samu - 'urazy'...szczególnie te niezaleczone :/
A zapowiadałeś się naprawdę zacnie - szkoda.
Powodzenia!

2

...ale, że S. Roberto nie ma - wszak nic nie spier*olił, a to już coś!

0

Co chłop robi różnicę to miazga; masę opcji nam daje.
Oby tylko głowa dojechała, bo wiemy, że z tym różnie.
Piłarsko MEGA grajek.
Czas pokaże.

2

...i tak przynajmniej do półfinału LM...
Trzeba jednak przyznać, że potrafią skubańce grać do końca.
Dbajmy jednak o swój 'ogródek', bo zaczyna się coś dziać - oby to nie był przebłysk chwili.
Pozdro.

0

"...jak cena jego zawodnika poszybowała w górę, odkąd ten przywdziewa koszulkę Blaugrany". No, ostatnimi czasy to rzadkość była.

3

I tak przez większość sezonu...aż dziw, że tylko 3min doliczył.

2

Roberto go wciąga nosem... :P

3

Grunt, że w tym 'piekle' palono mamoną...nic tak nie grzeje, co?

4

Może oni niech lepiej nie wychodzą z tej grupy w LM, bo z taką grą to znów ktoś nas boleśnie wyjaśni...oczy krwawią.

0

@czehu102 sarkazm.

12

Nieiczy się ilość, ale jakość...taki Roberto z Alonso opier*olą 4-5 pozycji leciutko.

0

@Pawwwweeeell 'jamalowi' dadzą... :p

10

Matko jedyna, żeby się tylko nie pozabijali....

0

@galix22 wypaczył, wypaczył, ma łop oczy dokoła gowy i tyle.
:p

2

@fathel #sarkazm

0

@czehu102 ...serio?

1

Kurcze, ta asysta Lewego 'pjentkom' do Frenkiego klasa światowa! Jak on go tam wypaczył?
Ciut więcej szczęścia a młody 'jamal' by wsadził hat-tricka

0

@Rupert_Haubica czy lepszy piłkarsko, to nie wiem, ale finansowo na pewno :P

2

Nie sądziłem, że kiedyś to napiszę, ale OBECNIE Ferran > Lewy.
Chyba przyda sięchwilowa ławeczka dla Lewego...

2

@4Fabregas4 znając życie, jeżeli nawet 'araby' by się zgłosiły po Lewego*, to każdy inny klub wziął by 60+ baniek lekkim pier*em...obstawiam, że my jakieś 15 i to po wielkich 'negocjacjach'.
*nie jest to wykluczone np. za rok (jednak chyba Ania ma tutaj ostateczne zdanie)

2

@Pustelnik dobrze, że jest człowiek-orkiestra-Roberto, załata każdą dziurę.

4

Ale, że nic o Ani nie ma, Łee.

0

Pytanie: ile on wie o sédziowaniu...
Tylko Lahoz, potem dlugo, dlugo nic...

1

Co jak co, ale Deco ma 'nosa' i wie co robi...fajnie podpuścił Real z tym tureckim Messim.
A tak na poważnie, cos.mi trochę śmierdzi, że może być drugi Zubi z tym wyjątkiem, że zna lepiej rynek Ameryki Południowej.
Czas pokaże. Póki co klepią się po plecach....

3

Wow, może będzie na pierwszą 11ke jutro!!

0

Myślicie, że to otoczenie Neya i kontakty z Barceloną to siostra i papcio???

0

Tych dwóch to pewnie Barnardo i Ney... :ppp

0

@Sortello 'jamal'nie idź tą drogą!

0

@La Pulgaa no właśnie o tym napisałem, oby nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?