katalonczyk987
Dołączył/a: czerwiec 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
trafil w paczkach pewnie albo z jakis eventow albo kupił po prostu :P
0
na czillku
13
gdzies czytalem ze statystyki ma koszmarne, chyba 6 ostatnich celnych strzalow na bramke to gole rywali i ogolnie dziwne decyzje podejmuje kiedyś ogladalem bodajże mecz z Liverpoolem to jakoś dziwacznie piąstkował zamiast łapać zupelnie inny bramkarz niz za czasów Barcelony
2
Gerard Deulofeu w AC Milan fajna wiadomość bo lubie i Gerarda i Milan :D pewnie bylo z 500 razy ale nie widzialem tego tutaj
0
nie cpalem po prostu dla.mnie glupota jest to ze napisales ze z Alvesem tak gralismy tylko ze Alves a Vidal to spora roznica i Alves wiedzial kiedy sie cofnac a kiedy isc na przod bo byl to pilkarz innej klasy, uwierz mi ze nie raz Alves zaliczal przechwyty czy ratowal nas przed stratą bramki, zreszta widze ze macie swoje teorie i nikt was do tego nie przekona :) Vidal dlugo gral na skrzydle i dla mnie jako obronca niestety nie zdaje egzaminu co innego w ataku.
0
ma bo gdy Alba wysunie sie wyzej to Roberto schodzi nizej w asekuracji, do tego Roberto w meczu troche rozgrywa bo w koncu poniekad jest pomocnikiem, ja rozumiem decyzje Enrique i uwazam ze asysty czy bramki to nie wszystko :) Ciekaw jestem jakby gral Vidal z takim Realem, Bilbao, Celta czy Sociedad :)
1
haha czyli Vidal > Alves w formie?
1
najważniejsze 3 pkt i oby Busiemu nic nie bylo :) cieszy gol Neymara bo dlugo czekal na gola z gry :) dobry wynik przed rewanzem w PK :)
1
tak Vidal jest kozakiem ale zrozumcie ze jest mega OFENSYWNY a w ustawieniu z Albą ktory jest tez mega OFENSYWNY nie mozemy grac az tak ofensywnie dlatego gra Roberto...
0
Stonoga ma tylko wyobraznie a nie jakies papiery :p
1
musze przyznać ze tvp to jednak są mega skąpcy. Chcialem sobie obejrzec mecz Rosja - Słowenia w reke, myslalem ze bedzie na tym tvp.sport.pl ale gdzie tam. Nie lubie za bardzo ogladac meczow z obcojezycznym komentarzem. Rok temu polsat pokazywal wszystkie mecze na swoich kanalach i mozna bylo znalezc jakies streamy darmowe po polsku a oni nawet na tej stronce czy aplikacji nie moga pokazac xd coz z tego ze nakupuja praw jak beznadziejnie to transmitują :P ciekawe jak to bedzie z tymi MŚ w rosji za dwa lata, puszcza pare meczow na tvp1 i tvp2 bo lepiej puscic se ranczo czy jakies bake off ale ciacho :P
2
włodarze United zrobią wszystko żeby wrócić na szczyt :D najpierw Ibra Pogba The Special One teraz Griezmann :P
2
a Ty nas wszystkich bycia zabawnym
46
chyba nigdy tak sie nie cieszylem gdy Barca spada o 1 pozycje nizej :p co za paradoks niby nizej ale wyżej
0
chyba 10 groszy :p ja po roku mialem chyba 2 zł
0
SEVILLA SEVILLA SEEEVILLAA!!!!!!
0
oby bo mam btts ostatnie zdarzenie :p
0
jedyne na co czekam to kiedy kibice wyjda zabic Ramosa :v a tak serio to Ramos dobry mecz, fajne dlugie piłki. Ale ogolnie mecz slaby liczylem na szybsze tempo, sevilla teraz pewnie sie otworzy i real wbije :(
16
to na co czekasz bierz sie za nią na poważnie!
0
mi tez od wczoraj net muli masakrycznie moze pogoda czy cos :P
11
ja mam Suareza, Iniesty Neymara
0
bez przesady :v
0
ciekawe czy Vidal zagra w kolejnym meczu xD
0
1X :P
0
mam pytanko czy mecze la liga transmitowane na sts lecą z polskim komemtarzem? xD
0
tu nie chodzi o presje :) wraca po kontuzji, sporo nie gral
2
ja tez i nie zdziwie sie jak dadza nam karnego z dupy albo jakies czerwo dla Bilbao zeby zamknać na chwile gębe Pique :P
0
http://live.shwidget.com
http://www.vipleague.mobi
http://www.batmanstream.com
tu nie ma po polsku ale często ogladam na androidzie przez google chrome zazwyczaj działa :)
26
ja wierzyłem nawet po 0:4 z Bilbao w 2015 w Superpucharze Hiszpanii że uda sie wygrać trofeum :P dziś na luzie awansik, nie ma innej opcji minimum 3:0 ich pykniemy!
0
chcialem postawić ze Barca jutro wygra to kurs 1,15.... myśle ze postawie na awans bo pierwszy mecz przegrany, to kurs bedzie wyzszy, patrze a na awans Barcy 1,20... :D