karolek981
Dołączył/a: czerwiec 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Recber tyle że wtedy umtiti nie będzie już graczem barcy, to może robić co chcę
a barca musi zapłacić bo zerwała umowę i odszkodwanie się należy
tak to jest w życiu, inaczej tego nie umiem wytłumaczyć
0
@Recber bo barca złamała umowę
i jesli chodzi o operację, barca również zgodziła się na wysłanie umtitego na mistrzostwa świata
nikt nie mógł przewidzieć że to zrujnuje umtitemu karierę, ale barca tak czy siak jest sobie winna, dała mu tyle forsy na tak długo, i nie ważne co zwykły kibic sobie myśli,umtitiemu należy się każdy grosz
7
@Recber czyli umtiti ma przez np 2 lata (jak sprawa w sądzie tyle potrwa) nic nie robić, nic nie zarabiać tylko dlatego że barca złamie umowę którą sama podpisała, sama zaproponowała umtitemu taki kontrakt i sama przez własną nieudolność doprowodziła do takiej sytuacji?
przyznam że masz niezłą fantazję, czegoś takiego bym nawet za 20 lat nie wymyślił
5
@liamgreyhate pozwolić odejść messiemu np
6
pięknie
jak zaczną swoich najstarszych graczy ciągać po sądach to będzie reklama nie do przebicia, juz nikt nie będzie chciał tutaj przyjść
i przy okazji, gracze na pewno chętnie będą dalej pracować dla barcy jak będą mieli sprawy w sądzie, umtiti jak odmówi gry to dużo się nie zmieni ale jak nagle alba i busquets nie będą chcieli grać to będzie zabawnie
ale tutaj raczej wszyscy chcą dalej messiego widzieć, mimo że przedłużenie jego umowy generuje więcej problemów niż korzyści
2
dobrze że marzenia nic nie kosztują (inaczej nikt by takich nierealnych plotek nie wymyślał)
1
@winiola zanim wszystko wróci do normy minie jeszcze trochę czasu, a nie wierzę że w tym sezonie stadiony będą pełne, pewnie znowu je zamkną
poza tym barca miała też ogromne wydatki i dług teraz też uròsł, i za nim wyjdzie w miarę na prostą to też upłynie trochę czasu
ale to też inna dyskusja, nie na temat tutaj
może i się mylę, byłoby nawer lepiej ale jakoś bardziej pesymistą jestem i takie mam zdanie
co się wydarzy dowiemy się niedługo
1
@winiola i to pewne że to żywa legenda, nikt temu nie zaprzeczy
tylko że przez beznadziejną sytuacje barcy jest to problem bez dobrego wyjścia
pewnie że szkoda że messi może odejść; ale jak wcześniej pisałem uważam że teraz jest na to lepszy moment niż za 2 lata
a messi i tak wypełnił cały swój konktrakt, nie jest tak że został wywalony to w sumie nie takie złe pożegnanie (szkoda że bez kibiców ale to wina pandemii )
1
@winiola jak alternatywą jest sprzedaż naszej młodzieży to chyba lepiej odpuścić
bo na starych graczach i tak nic się nie zarobi, nikt nie chcę za bardzo zgodzič się na obniżki i na tą chwilę nawet nowi gracze nie są zarejstrowani i nie mogą grać
sam mówisz że to największy kryzys finansowy barcy, to trzeba oszczędzać
a nawat jak zyski spadną po odejściu messiego, to kiedyś musi nastąpič
ja po prostu uważam że za 2 lata to będzie jeszcze gorzej wyglądač, to po co ten problem ciągle przekładać na później
2
@winiola kiedyś i tak musi odejść, a teraz barca musiałaby sprzedać połowę zespołu żeby go zarejstrować
trzeba wiedzieć kiedy odpuścić, jest to przykre ale za dużo nie można poradzić
0
@Huta1968 no wielu nie chcę się z tym pogodzić, ale tak to wygląda
na początku było pewne że messi przedłuży umowę, potem że będzie max 2-3 dni wolnym strzelcem a tydzień temu mówili że lada dzień wszystko będzie załatwione
a tu już 3 tydzień mija i dalej nic, ale póki sezon się nie zacznie to będziemy jeszcze 100 takich artykułów tutaj mieć
0
co się tak wszyscy dziwią?
było pewne że za niektóre kule u nogi nikt nic nie zapłaci, a okienko transferowe coraz krótsze
a skoro barca potrzebuje gotówki na już to jest prawdobodobne że paru lepszych graczy sprzeda
dest ma potencjał, ale na tą chwilę nie jest niezbędny, a jak przyjdzie dobra oferta to barca może się zgodzić
0
@marcin000019 3ci sezon chyba najlepszy, ale różnice mięfzy sezonami nie są zbyt wielkie i każdy trzyma poziom
jak ci się 1 sezon podobał to pozostałe nie powinny rozczarować
0
@korolocik barca tak czy tak będzie na tym stratna, ale ja patrzyłem z perspektywy innych klubów
0
@Mike1023 a czemu nie
obie strony rozwiązują umowę, pjanic idzie do juve na tej samej pensji + na tyle samo lat (tańsza opcja noż wymiana), jedyna różnica to taka że gra i juve nie musi oddować zawodnika
coś pominąłem?
(to wszystko zależy od samego pjanica, ale jakby miał przejść do juve to wymiana to po prostu wyjątkowo głupie rozwiązanie, ze strony juventusu, ale nie o to chodzi w moim pytaniu)
0
@Scross jak obie strony zgadzają się na natychmiastowe rozwiązanie umowy to nie trzeba nic dopłacać, obie strony żegnają się i jak już to wypłacają zaległe wypłaty
to nie to samo co jednostronne zerwanie umowy, wtedy zrywający musi wypłacić odszkodowanie
pjanic przeszedłby za darmo na takiej samiej pensji, a jego nowemu klubowi i tak by wyszło to taniej niż wymiana zawodników
0
nie rozumiem sytuacji z pjanicem
skoro barca zaproponowało mu rozwiązanie kontraktu, to czemu teraz inne kluby chcą wymieniać się graczami, jak mogą go pozyskać za darmo (jak pjanic sam się zgodzi na rozwiązanie kontraktu i opuszczenie barcy)
2
@KrwawiaceoczyVEB problem w tym że nikt griezmana z jego pensją za gotówkę nie kupi (za dobrą cenę)
wymiana graczy to idealna okazja żeby się go pozbyć, tyle ze barca chcę dostać parę milionów extra
a że atletico jest w dużo lepszej pozycji to barca się zgodzi na czystą wymianę albo nic z tego nie wyjdzie
2
@JarekS prawdopodbne jest też to że zostanie w klubie i nie zgodzi się na obniżke
i tak trzeba czekać, istnieje 100 różnych możwliwości co, jak, gfzie i za ile się stanie
a na takie ploteczki najlepiej patrzyć z przymrużeniem oka
0
@Tales_Omletu piłkarze są tyle warci za ile ich ktoś chcę kupić, a nie jakaś cyferka na jakimś forum
na chwilę obecną wynosi to duże 0
0
@Tales_Omletu problem w tym że oni są nic nie warci, żaden zespół nie zapłaci za nich złamanego grosza przy ich obecnych pensjach, to sprzedaż jest niemożliwa
wypożyczenie też raczej nerealne, chyba że barca opłacałby część pensji, ale lepsze to niż całą
a oddanie za darmo to najlepszy możliwy scenariusz, zwłaszcza że może się to też skończyć zerwaniem kontraktu i wypłaceniem odszkodowania
to że kiedyś byli dużo warci to jest nieistotne, za PS3 też się płaciło z 2k a teraz może kupisz ją za grosze
1
@Chris18999 sam nie wiem, trochę niejasna ta cała sytuacja jest
0
@Chris18999 no w sumie nic nie było podane o jakiejś sumie, tylko plotki o 5mln, które jak widać są nieprawdą
ale % ze sprzedaży i tym podobne chyba jednak są w tej "sprzedaży" zawarte, przynajmniej tak pisało w oficjalnym newsie
2
@DamianBarcaCule na tą chwilę nie są zarejstrowani, to tak jakby ich nie było
wiem że laporcie się śpieszyło i chciał tą 4 jak najszybciej dostać, ale najpierw powinien zająć się sprzedażą a nie wydawaniem pieniędzy których nie ma
2
codziennie nowe niesamowite newsy które po tygodniu popadają w zapomnienie a człowiek tylko się niepotrzebnie złości
chyba tak jak piłkarze trzeba sb zrobić urlop od tego wszystkiego i tak za miesiąc wrócić
0
@Krycha1899 pewnie oboje dostaliby podwyżke, co na tą chwilę jest raczej złą wiadomością dla barcy
ciekawe jak to się potoczy
0
fajnie jak wszyscy już się cieszą że się go pozbędziemy na 1 sezon, a to pewnie tylko plotki/taka taktyka żeby upływał czas a umtiti tak czy siak tutaj zostanie, chyba że barca wypłaci mu odszkodowanie ale wtedy umtiti i tak wyjdzie na swoim
2
nie żebym narzekał ale jestem ciekaw co powie jak messi nie podpisze nowej umowy
skoro od tygodni zapewnia że brakuje tylko podpisu/ małych poprawek
pewnie zwali na innych a barce uzna za ofiarę w tej sprawie
1
@Zielony55 no jak się ma po ponad miliard długów to nie ma co się dziwić, nawet dobrze że la liga takie ma przepisy, inaczej barca dalej żyła by dużo ponad swòj stan i za 5, 10 czy może 20 lat mogłaby przestać istnieć
a tak jest zmuszana do oszczędzania i raczej wyjdzie jej to na dobre
5
@greymid ja tam myślę że jego planem była superliga, "idealne" rozwiązanie i masywny zastrzyk gotówki za nic
a planu b nie było, to teraz lekka panika i błaganie wszystkich o zgody na obniżki