La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1108 Culés

#Tiki-taka

Nie doszło jeszcze do żadnego bezpośredniego kontaktu między Chelsea i Barceloną ws. Antoine’a Griezmanna. [@MatteMoretto]

8

A szkoda.....był by to idealny duet z Wernerem. Ciekawe który by strzelił więcej....

6

Za tydzień Griezmann pojawi się w klubie - wtedy dowiemy się więcej, a teraz niech tylko dziennikarze nie przesadzają z klikalnym contentem bo wątplię aby przez najbliższy tydzień mogło coś się wydarzyć.

4

@JarekS a nie masz wrażenia że spekulacje pojawiły się na specjalne życzenie klubu? Griezmann ma tydzień na przetrawienia tematu zanim oficjalnie mu to powiedzą.

3

@Tatazolwinia Co do tego, że Laporta rozgrywa ten temat nie mam najmniejszych wątpliwości - nasz prezydent to wyjadacz w tych kwestiach. Wg francuskiej prasy Griezmann przykładowo jako jeden z nielicznych zawodników nie otrzymał propozycji obniżenia kontraktu - to wielki sygnał. Nie zdziwię się jak zostanie w klubie z pensją zredukowaną trzykrotnie - to bardziej prawdopodobne niż sprzedaż.

konto usunięte

1

Wątpię żeby on gdzie kolwiek odszedł.

2

@JarekS prawdopodbne jest też to że zostanie w klubie i nie zgodzi się na obniżke
i tak trzeba czekać, istnieje 100 różnych możwliwości co, jak, gfzie i za ile się stanie
a na takie ploteczki najlepiej patrzyć z przymrużeniem oka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?