karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@APTAPT w sensie co takiego zrobił, że wygrał te wybory?
1
@Criss18Barca tak tak, bo każdy po podstawówce/zawodówce otwiera własny biznes, chyba, ze mówimy o jeżdzeniu na bolcie, na własnej działalności. Tu mowa o ludziach, którzy do szkoły mieli pod górkę a potem "ooo mi pis da, fajnie fajnie, kurcze tylko co ten chleb tak podrożał, pewnie przez Tuska i Niemców to wszystko, inflacja? hmm to jakaś choroba?" Ale po co się uczyć, przecież wystarczy chłopski rozum prawda? Wykształcenie to nie jest cudowny twór, który każdego zmienia w omnibusa i po studiach można być dalej debilem aleee jeśli człowiek się uczy, czyta, analizuje, łączy fakty, wyciąga wnioski to jednak ten mózg trenuje, rozwija i taka osoba moim skromnym zdaniem jednak jest bardziej ogarnięta i posiada wiekszą wiedzę potrzebną do życia w tym kraju niż chłop co pije drugą małpke na ławeczce pod sklepem w gminie Przytuły.
0
@directedbyfcb są jeszcze ciekawsze przypadki, typy na boltach, kurierce czy innych "elitarnych" stanowiskach drwią z "wykształciuchów" "ynteligencji", bo tamci na państwowych, systemowych szkółkach zdobyli nikomu niepotrzebną wiedzę ale ja to pan 4lata technikum, matura na 17% i kręcę hajs w pożyczonym samochodzie, a pooglądam jeszcze trochę filmików na youtubie i założę własny zajebisty biznes
4
@Gibbon_FCB taaa patus co zajebał mieszkanie dziadkowi i miał powiązania ze światkiem przestępczym naaaa pewno będzie wspaniałym prezydentem
0
@Hosh meh polityka to straszne gówno, nie mam zamiaru się w tym babrać
3
skoro Polska się dzieli tak, że zachodnie i centralne województwa głosowały w większości na czaczkowskiego a wschodnie na patusa, to niech tak podzielą kraj i z jednej strony będzie sobie rządził pis ze złodziejem mieszkań a z drugiej tęczowe peło i wszyscy będą zadowoleni, tylko będę musiał się przeprowadzić no ale już trudno ogarnie się
2
@Kgorecki2500 jak się oddaje cześć sercu?
1
@Pedryrodryges niewiele lepsza xd w Hiszpanii masz ZAWSZE dwie najlepsze drużyny w Europie plus Atletico które raz na jakiś czas lubi zamieszać, we Francji PSG i banda farmerów
4
Ale wstyd, że my z nimi 7 bramek w dwumeczu straciliśmy
0
@FcPortoFan1999 no I zjebaleś mi koncepcje :((
0
Dobra niech szybko Inter coś odwali dadzą walkower i wtedy Barca rozegra z PSG ten finał
2
Wicemistrz ligi, wicemistrz pucharu, wicemistrz LM, Internazionale gratulujemy
1
Czy ta bramka nadaje się do kompilacji szmat puszczonych w krótki jakiej doczekał się Mareczek?
0
No i nie taki kozak ten Sommer
1
@PW27 czyli ile? i na ile prób?
2
@shinthps no już do prehistorii nie wracam (chociaż sam taki miałem i się wkurzałem, że nie mogłem do Polsatu zadzwonić i pokierowac Hugokopterem) ale naszła mnie taka rozkmina przy kupnie kolejnego telefonu, że kiedyś były te simlocki śmieszne, smsy kosztowały gruby hajs i było trzeba pisać CamelCasem, a teraz daja cover do telefonu, folia na ekranie naklejona, wszystkie ładowarki takie same
1
Ciekawe czy dużo jest tu ludzi co pamiętają simlocki na telefonach :p
0
@LukaszFan uuu kogoś uraziło ;>
2
I dlatego żaden nie zdobędzie ZP bo głosy się rozłażą na te trójkę
0
@Bogan czyli stadium ma zawsze wyszywane logo nike i herb a vapor naklejane (gumowe) logo i klejony herb i jest taki sztywny?
No w tym konkretnym modelu chyba jednak jest zależne bo herb w wyjazdowce vapor jest gumowy a w domówce nie
0
Ma ktoś koszulkę z tego sezonu meczowke i/lub stadionowke? Stadium ma wszyty herb i wyszyte logo nike a vapor naklejane?(tak wnioskuje po zdjęciach w sklepach) Mam wyjazdówke vapor i tu wszystko jest gumowe, chciałbym wiedzieć jak jest na domowej wersji
3
@blakkudium dlaczego ona wygląda jakby te łaty odstawały?
0
@szkutnik91 Joan Garcia nie podjęła jeszcze żadnej decyzji. Wszystkie opcje są nadal otwarte. Tak, dostał ofertę od Barcelony. I tak, ma inne ciekawe oferty. Ludzie z jego otoczenia mówią mi, że nie zamknął jeszcze drzwi do Barcelony.
Nie może odrzucić oferty Barcelony, ponieważ jest ona bardzo atrakcyjna zarówno ze sportowego, jak i finansowego punktu widzenia.
Problem leży w sferze emocjonalnej, ale wszystko zależy od tego, czy zechce poświęcić kilka dni na przepracowanie tego stanu psychicznego w gronie najbliższych.
Zobaczymy, jak potoczą się sprawy. Nie ma nic więcej do powiedzenia.
Waha się przed przyjściem do Barcelony ze względu na konsekwencje swojego transferu z Espanyolu do klubu, a także ze względu na swój wysoki status w tym klubie.
#translatorGoogle
1
Ale ujowa powtórkę mu dają xd
18
Przypomnijcie mi ile meczów zawieszenia dostał francuski bandyta za faul z premedetacja na złamanie nogi
3
@VegetaPolska to zapach młodego jebaki więc Ci nie podpasuje
0
@Marcelinho132 a co musi się utrzymać?
1
w 2006 tez przegrywaliśmy z Arsenalem 0-1, trzeba jakiegos kobiecego Larssona wprowadzić szybko
2
@clyde bo pewnie jesteś i się podszywasz, coby dostać uznanie stulejarzy :>
0
@Gaz czyli jednak Hansi out, Kszawi in