karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najśmieszniejsze w Giertychu jest to, że to założyciel LPR, ówczesny prezes MW czyli kolebki skrajnej prawicy, więc normalny to on nie był nigdy a 20letnie prawaki jakby się przeniesli w czasie to by mu przyklaskiwaly na wiecach MW.
3
@PatrychoO ktoś kto się zgodził na te poziome paski i szachownicę powinien dostać po ryju
2
@fcbarcafan19 Indie mógłyby zniknąć z powierzchni Ziemi dla jej dobra a w zasadzie jej mieszkańcy. Starożytne budowle, świątynie, fauna i flora może zostać
1
@macio_944 nie wiem czy tak parafraza jakaś ale dokładnie tak mówily madrycioki jak przychodzić mekambe
0
Po tym zdjęciu nigdy bym nie powiedział, że to 19latek, bardziej pod 30
0
@clyde lepiej, prawaki to antysemici ale kochają żydowskiego Króla, chociaż dla nich może i był Polakiem
1
Mamy ich, jazda, nieskromnie przyznam, że z Makuszewskim grałem na orliku parę latemu
0
Maki okradziony
0
Peszkin mógł mieć w CV bramkę przeciwko Brazylii ajajja
0
@NeroTFP1 ale to chyba dziewczynka
0
@Toretto to niech obniżą do 50 lat, będziemy mogli sobie pokorzystac z życia, tylko wtedy tej emerytury dostaniesz jakieś 18zl miesięcznie, skoro tak się rozwijasz to jaki problem odłożyć z 1mln zł i przestać pracować w wybranym przez siebie momencie?
Swoją drogą w Polsce mamy jeden z najniższych wieków emerytalnych w Europie
1
@Kengo uwielbiam te przykłady anegdotyczne jako argumenty do każdego tematu, w ciągu 30lat średnia długość życia Polaków wzrosła o około 7lat, nawet abstrahując od tego jak niewydolny jest system emerytalny to podwyższenie wieku emerytalnego jest nieuniknione
0
@kejdzi ja widziałem, Moraty z Portugalią
2
@Aragorn33
Tak mi się skojarzyło
3
@Who_you_mam nie chciałbym mieć w swoim życiu osoby, która po obejrzeniu jednego sezonu powiedziałaby, że to słaby serial
3
@Tomek54321 ale ja też bym chciał, żeby siedział w domu, czytał książki, jadł brokuły i się prowadził jak Lewy, ale krew nie woda, dopóki jego schadzki nie mają bezpośredniego wpływu na formę, niech sobie korzysta ze SWOJEGO życia
0
@Popitek12 lepiej, są ludzie, którzy bezgranicznie wierzą, że jakieś bóstwo stworzyło Ziemię i ulepilo człowieka
20
"umawianie się z niepełnoletnim i o 12 lat młodszym chłopakiem także zasługuje na krytykę" co? Z jakiej racji? kim Ty jesteś, żeby kogoś krytykować za to z kim się umawia? Moralizator się znalazł
0
@Piorun mi pokazuje 57zł
0
Kurde przez całe dzieciństwo grałem w piłkę na asfalcie i tylko raz złamałem nadgarstek, na trawie to chyba niezły wyczyn
0
I to logo będzie permanentnie czy tylko na ten mecz?
1
Ehh dlaczego my się tak dajemy dymać tym materacom, jeszcze nigdy z nimi nie mieliśmy dobrego dealu, nasze wszystkie "sprzedaże" wypożyczenia to jakieś kuriozum
1
@macio_944 ehh nie dośc ze z błedem to jeszcze pare sekund później napisałem:/
2
Oh shit, here we go again
0
@Criss18Barca niedługo bezludna wyspa i San Escobar będą brały udział
0
Kurde włączyłem od 5-1 i wtedy już tylko bramki Francji smutnażaba.png Yamalek pokrecil coś wcześniej?
7
@kinioo oby nic głupiego
4
haha oglądam powtórkę golazo Kryszczjanu i komentator mówi "CR7 znów strzela na pus... kas arenie" chyba każdy wie jakie słowo przyszło mi do głowy :P
0
@GTBTP bo już nic nie muszą robić, beton ulepiony z rozdawnictwa
4
Nie no Gavik ale nie na biało