0

Najśmieszniejsze w Giertychu jest to, że to założyciel LPR, ówczesny prezes MW czyli kolebki skrajnej prawicy, więc normalny to on nie był nigdy a 20letnie prawaki jakby się przeniesli w czasie to by mu przyklaskiwaly na wiecach MW.

3

@PatrychoO ktoś kto się zgodził na te poziome paski i szachownicę powinien dostać po ryju

2

@fcbarcafan19 Indie mógłyby zniknąć z powierzchni Ziemi dla jej dobra a w zasadzie jej mieszkańcy. Starożytne budowle, świątynie, fauna i flora może zostać

1

@macio_944 nie wiem czy tak parafraza jakaś ale dokładnie tak mówily madrycioki jak przychodzić mekambe

0

Po tym zdjęciu nigdy bym nie powiedział, że to 19latek, bardziej pod 30

0

@clyde lepiej, prawaki to antysemici ale kochają żydowskiego Króla, chociaż dla nich może i był Polakiem

1

Mamy ich, jazda, nieskromnie przyznam, że z Makuszewskim grałem na orliku parę latemu

0

Maki okradziony

0

Peszkin mógł mieć w CV bramkę przeciwko Brazylii ajajja

0

@NeroTFP1 ale to chyba dziewczynka

0

@Toretto to niech obniżą do 50 lat, będziemy mogli sobie pokorzystac z życia, tylko wtedy tej emerytury dostaniesz jakieś 18zl miesięcznie, skoro tak się rozwijasz to jaki problem odłożyć z 1mln zł i przestać pracować w wybranym przez siebie momencie?
Swoją drogą w Polsce mamy jeden z najniższych wieków emerytalnych w Europie

1

@Kengo uwielbiam te przykłady anegdotyczne jako argumenty do każdego tematu, w ciągu 30lat średnia długość życia Polaków wzrosła o około 7lat, nawet abstrahując od tego jak niewydolny jest system emerytalny to podwyższenie wieku emerytalnego jest nieuniknione

0

@kejdzi ja widziałem, Moraty z Portugalią

2

@Aragorn33


Tak mi się skojarzyło

3

@Who_you_mam nie chciałbym mieć w swoim życiu osoby, która po obejrzeniu jednego sezonu powiedziałaby, że to słaby serial

3

@Tomek54321 ale ja też bym chciał, żeby siedział w domu, czytał książki, jadł brokuły i się prowadził jak Lewy, ale krew nie woda, dopóki jego schadzki nie mają bezpośredniego wpływu na formę, niech sobie korzysta ze SWOJEGO życia

0

@Popitek12 lepiej, są ludzie, którzy bezgranicznie wierzą, że jakieś bóstwo stworzyło Ziemię i ulepilo człowieka

20

"umawianie się z niepełnoletnim i o 12 lat młodszym chłopakiem także zasługuje na krytykę" co? Z jakiej racji? kim Ty jesteś, żeby kogoś krytykować za to z kim się umawia? Moralizator się znalazł

0

@Piorun mi pokazuje 57zł

0

Kurde przez całe dzieciństwo grałem w piłkę na asfalcie i tylko raz złamałem nadgarstek, na trawie to chyba niezły wyczyn

0

I to logo będzie permanentnie czy tylko na ten mecz?

1

Ehh dlaczego my się tak dajemy dymać tym materacom, jeszcze nigdy z nimi nie mieliśmy dobrego dealu, nasze wszystkie "sprzedaże" wypożyczenia to jakieś kuriozum

1

@macio_944 ehh nie dośc ze z błedem to jeszcze pare sekund później napisałem:/

2

Oh shit, here we go again

0

@Criss18Barca niedługo bezludna wyspa i San Escobar będą brały udział

0

Kurde włączyłem od 5-1 i wtedy już tylko bramki Francji smutnażaba.png Yamalek pokrecil coś wcześniej?

7

@kinioo oby nic głupiego

4

haha oglądam powtórkę golazo Kryszczjanu i komentator mówi "CR7 znów strzela na pus... kas arenie" chyba każdy wie jakie słowo przyszło mi do głowy :P

0

@GTBTP bo już nic nie muszą robić, beton ulepiony z rozdawnictwa

4

Nie no Gavik ale nie na biało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?