0

- At times, Barca looks like its in a slow motion...
- At times? It always looks like its in a slow motion.
XD

0

Angielscy komentatorzy już nie wytrzymują z nudów...

2

Dalej, gwizdać głośniej, bo tego się nie da k*rwa oglądać.

0

@Fantastyczny Chłopiec 3 punkty to tam huj, jak tu nie będzie conajmniej 3 bramek Barcelony to już będzie źle.

0

Czy można winić za ten mecz Xaviego? Można.

0

@Peciak A co on miał zrobić z piłki na takiej wysokości XD

1

Strzał z dupy, do statystyk.

0

Nie no, przecież to nie jest tak, że nasi piłkarze są tacy słabi. Ja nie rozumiem po prostu co się dzieje, że my nie potrafimy jednej składnej akcji przeprowadzić.

0

Nasz jedyny sposób na ominięcie linii obrony przeciwnika to wrzutki. I tak już jest od wielu, wielu spotkań.

0

@JohnnyBarca @R10MatiG Dzk, gdzieś mi to musiało umknąć

0

Co się tak właściwie stało z Inigo, zawsze grał dobrze i nagle Xavi przestał go wystawiać...

0

@bart_azz On kryje strefowo

3

Jak oni mogli go zostawić niekrytego XDDDD

1

Balde wbiega a wszyscy stoją i patrzą.

0

Dzisiaj Barca na stojąco.

1

Araujo jakie przyjęcie, klasa

2

Dzisiaj 3-4 bramki to mus. Gramy u siebie z najgorszą drużyną ligi.

0

Niech to będzie w końcu mecz Barcelony z którego będzie można być dumnym...

1

@bartekvisca Xavi sobie wymyślił, że Ferran gra tylko na lewym skrzydle i basta.

0

Obawiam się że może być ciężko. Jeśli nie wygrali od tak długiego czasu to teraz będą potężnie zmotywowani.

0

@sevs nie będzie żadnych nerwów, gładka manita z najsłabsza drużyna ligi i do domu.

2

@K4tsuuu Przecież to kolejny finał :O Co ty sobie wyobrażasz grać w finale młodzikami pff?

5

@HypeR Zdecydowanie za mało bramek strzelamy w fazie obronnej

2

Niestety gol samobójczy i Urawa przegrywa 0-1.

1

82% posiadania piłki Manchesteru City :O Niestety prędzej czy później coś musi wpaść.

1

Dzisiaj całym sercem za Urawą Czerwonymi Diamentami. Pora na mistrza świata spoza Europy.

2


Ależ się zabawił Osimhen w polu karnym... Oby w meczu z nami nie miał dobrego dnia

3

@mekston To musiało się wydarzyć. Każdy wie, że 2:0 to najbardziej niebezpieczny wynik

5

@VegetaPolska Rekord Michalczewskiego ma trzy poważne skazy. Pierwsza to fakt, że prawie wszystkie walki stoczył w Niemczech, na swoim terenie. Druga to walka z Rocchigianim i skandaliczne zachowanie Michalczewskiego, który przyaktorzył po faulu by walkę zakończono. Trzecia, najpoważniesza, to brak walki z Royem Jonesem Jr.

1

@adi7adi8 Jesteś człowiekiem słabej wiary, jak już Xavineta się rozkręci to nie będzie zmiłuj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?