kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
2
@4Fabregas4 XD
https://www.fcbarca.com/134114-oceny-za-rozbicie-newcastle.html
Lewy po dublecie ze znacznie lepszym rywalem i w znacznie ważniejszym meczu dostał taką samą ocenę, więc tyle było z twoich mądrości. Jeśli ktoś tu jest krzywdzony przez redakcję, to Lewy.
6
Erling Haaland w Premier League:
22/23 - 36 goli (rekord) i 8 asyst
23/24 - 27 goli i 5 asyst
24/25 - 22 gole i 3 asysty
25/26 - 22 gole i 7 asyst
Po świetnym początku maszyna wychamowała. Chciałbym go zobaczyć w innym, topowym klubie. Z tych, które są na poziomie City chyba tylko my mamy wakat, no może Bayern za jakiś rok, dwa, po odejściu Kane'a.
0
Ach te przypadki...
0
@Encore Tylko 3 bramki różnicy jednak, przy tych założeniach co wypisałem raczej bez problemu by weszło
0
Czyli czekaj, City wygrywa starcie z Arsenalem, wygrywa zaległy mecz i już jest liderem tabeli?
1
@Bykunn Szkoda że Muriqi nie jest naszym wychowankiem bo możnaby w następnym sezonie zrobić z nim to co Real zrobił z Joselu po odejściu Benzemy
1
W najbliższych kolejkach trofea królów strzelców mogą uciec Kylianowi Mbappe i Erlingowi Haalandowi. Obaj nie strzelili gola w lidze już od 2 miesięcy. Na Francuza czycha Vedat Muriqi z 2-bramkową stratą, a na Norwega Igor Thiago, który ma tylko jednego gola straty.
3
@Luciano99 czerwona tak, ale Araujo ma szeroki repertuar...
1
Araujo w wybranych kluczowych meczach dla Barcelony:
El Clasico 22/23 na Camp Nou w 26 kolejce, decydujące o losie mistrzostwa - samobój na 0:1
El Clasico 23/24 w finale superpucharu - sprokurowany rzut karny przy stanie 2:1 dla
Realu, a później czerwona kartka
Rewanż z PSG 23/24, ćwierćfinał LM - czerwona kartka w 29 minucie
We wtorek na 100% zagra w pierwszym składzie z Atletico.
0
@Arden No tak, to się zgadza. Dlatego piszę, że fajnie, jakby coś z niego było. Z 2 Bundesligi może się wybić do Bundesligi, tylko musi dobrze wybrać, bo np. taki Kownacki, który też parę lat temu miał świetny sezon w 2 Bundes, poszedł do Werderu gdzie nie było dla niego miejsca na tej pozycji. Na Buksę i Świderskiego to już dawno straciłem nadzieję, bo obaj odbili się kilka razy od poważnych lig.
0
@Arden Uściślę - poważna piłka zaczyna się od Ligue 1 wzwyż, stąd się wzięło TOP 5 lig, że mają gigantyczną przewagę nad resztą. Jakie znaczenie mają bramki w Turcji widzimy na przykładzie Buksy, który sam przytoczyłeś - 20 bramek w Turcji, transfer do Włoch i 2 bramki przez cały sezon.
1
@Arden Stary, Świderski i Buksa? Oni razem wzięci mają 4 gole w TOP 5 ligach w całej ich karierze. Z całym szacunkiem, ale oni nigdy nic nie znaczyli w poważnej piłce. A to, że coś tam w kadrze strzelali, to już inna sprawa, ale nigdy nie byli na wysokim poziomie. Nie porównuj ich proszę do El Pistolero który walczył o króla strzelców Serie A z CR7.
4
Muriqi oszalał, zaraz podkradnie Pichichi dyktatorowi. Już 21 goli ma w La Lidze.
1
Fajnie, jakby z tego Żukowskiego coś było, ostatnim napastnikiem który coś znaczył w poważnej piłce oprócz Lewego był Piątek z 8 lat temu...
0
@marcin62 Ja to tak wchodzę i patrzę. Góra się zgadza, dół się zgadza i przez chwilę naprawdę uwierzyłem że Messi i Ronaldo nigdy nie byli drudzy.
0
@mekston Ten z 2020 to akurat datę złą wpisali, a miejsce się zgadza bo to z 2021
0
@FcPortoFan1999 Ktoś tu pousuwał goatów... Skandal
1
Zdobywcy zaszczytnego drugiego miejsca w Złotej Piłce, oprócz goatów.
21
"Mieliśmy posiadanie piłki znacznie większe, niż bym sobie życzył"
Nie no, gość jest niepodrabialny XD
0
@mekston Z Atletico jednak tych okazji za wiele nie było. Raphinha kontuzjowany, obaj środkowi napastnicy bez formy, obrona jak to obrona. Źle nie jest, wiadomo XD, ale w poprzednim sezonie byliśmy sporo lepsi moim zdaniem.
0
@mekston No raczej, w końcu El Clasico w finale kiedyś musi się wydarzyć. A kiedy jak nie teraz, gdy obie drużyny są w wątpliwej formie.
2
Tutaj ładna sztuczka i aura sfarmiona.
1
A u nas odpoczął tylko Lewandowski, który jako jedyny raczej bardziej potrzebuje tych minut niż odpoczynku, no i nawet nie jest pewniakiem na ten mecz bo możliwe, że mamy kilka lepszych opcji.
0
@Fake69 Okej, tylko że z Atletico on ma grać na 200%. Nikt inny tego meczu nie poniesie.
0
@Kamiloza91 Najlepiej to jakby w ogóle nie zagrał. Taki Bayern jakoś nie ma problemu z posadzeniem Harry'ego Kane'a.
1
@Kamiloza91 Wolałbym mieć wypoczętego Yamala na rewanż z Atletico niż 3 punkty dzisiaj.
5
Ej, jak to jest, że system półautomatycznego spalonego wyruchał nas już 3 razy w tym sezonie? Jak to jest możliwe?
2
Niesamowite XDDD
3
Że też oni się nie wstydzą czegoś takiego pokazać XD. Wał w biały dzień
3
CO TO ZA SPALONY XDDDDDD