0

@JohnKennedy Mniej miejsc, to muszą odkuć.

2

@JohnKennedy Snape z Harry'ego Pottera w świecie filmu i Ned Stark w telewizji.

1

A kim on jest, żeby stawiać nam warunki?

0

@liber02 Bernal zagrał 3 mecze w pierwszej drużynie. To żadna próbka.

4

Casado jest potrzebny. Ofensywnych pomocników mamy od groma, a defensywny jest tylko jeden.

0

@Sulimo Pierwszy sezon Arcane był świetny :) Ale w ostatnich latach faktycznie nic, chociaż dla mnie to taki Shogun robił za fantasy, bo jednak nie miałem zielonego pojęcia o Japonii doby samurajów.

0

@mordini123 Ale Austria i Dania będą mocno gonić nas

1

@Stinger_ Ta, to chyba była jedyna taka prawdziwa wpadka.

2

Co w te kluby Ekstraklasy wstąpiło, od 3 sezonów grają ponad stan i to tak mocno, nie było prawie żadnych wpadek...

2

@SpainFanRM89 Z polskiego kina też Kos był świetny.

0

Maszyna Flicka nawet na sparingowych dostarcza

1

@Mario96w no, ten śmiech :/ Litości!!!

2

Mógł być pierwszy hat-trick Yamala, gdyby w tej pierwszej sytuacji ciut lepiej przymierzył.

0

Yamal po Pichichi

0

Ale Raphinha to chwycił, giętki jest skubany.

0

Aj, tam już Lewus szedł jak tur na tą piłkę

0

@APTAPT Nadal ma nad czym pracować :)

0

Oj, Yamal, Yamal... Takie sytuacje trzeba kończyć.

1

@Erykulus Przede wszystkim, to trzeba się dobrze do sezonu przygotować. Testowanie młodych to sprawa drugorzędna.

0

@BorzyKrzys
1. Diuna 2
2. Le Mans '66
3. Uciekaj
4. Ostatni pojedynek
5. Na zachodzie bez zmian

5

Polski klub w Lidze Mistrzów? Oby się udało, dawno już nie było. Z drugiej strony, jak Lech spadnie do LE albo LKE to też się nie będę gniewać, przynajmniej punktów nabije.

7

Najpierw lał się ze Szczęsnym, teraz Yamal. Co za brutal. A to kibole podobno są tymi złymi.

6

@Roobo Czyli tak, kupuję komputer za 6k, płacę 60-120 zł podatku na artystów. Te pieniądze idą do darmozjadów, o których nigdy nie słyszałem, zamiast wesprzeć artystę, którego naprawdę lubię.

1

@Romariofcb A kto jest lepszy? Mbappe, Kane i tyle.

18

Nie. Kogo wy chcecie kupić na tą pozycję za wartość rynkową Lewego? Za 10 mln to conajwyżej Pululu z Ekstraklasy sprowadzimy. Zresztą, Lewy wciąż jest jedną z 5 najlepszych dziewiątek na świecie.

2

@PatrychoO Fajnie by było, jakby w końcu jakiś polski skrzydłowy odpalił. Obiecujący byli Marczuk, Skóraś i Kamiński, ale wszyscy przepadli na zachodzie. Zalewski też na dobrej drodze do zapomnienia, bo gra praktycznie tylko w kadrze.

5

Ładnie sobie 19-letni skrzydłowy Wisły pograł. Ciekawe, kiedy zaczną go nazywać polskim Yamalem. Jedna z asyst zewniakiem, to się zgadza.

3

@Gaucho na razie, to zagrał jeden dobry mecz sparingowy z rywalem z niskiej półki.

0

@titooB Marny wyczyn magistra. Nie liczy się, bo nie strzelił szóstego jak dostał na pustaka.

11

On sam musi to sprawić przede wszystkim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?