2

Bayern to jest to, zero bezużytecznego klepania przez pomocników, piłka jak najszybciej dostarczana do napastników i to oni kombinują.

3

Transfery z Premier League do Bayernu powinny być zdelegalizowane

0

@kuz A co im tam za różnica, i tak mają 10 pkt przewagi nad spadkiem do ligi europy

1

Bayern zgarnia wszystko w tym roku

2

@esem91 Betis najłatwiejszy, Celta lubi nas ugryźć

2

Polscy piłkarze, którzy:

1) strzelili 30+ goli w jednym sezonie ligi TOP 5:
Robert Lewandowski - Bundesliga 5x

2) strzelili 25+ goli w jednym sezonie ligi TOP 5:
Robert Lewandowski - Bundesliga 6x, La Liga 1x

3) strzelili 20+ goli w jednym sezonie ligi TOP 5:
Robert Lewandowski - Bundesliga 10x, La Liga 2x
Andrzej Szarmach - Ligue 1 3x
Krzysztof Piątek - Serie A 1x
Jan Furtok - Bundesliga 1x

3

Liczę, że Lewy podejmie jeszcze jakieś wyzwanie sportowe, zamiast kapitalizować nazwisko. Serie A to dobry kierunek, mógłby tam powalczyć o króla strzelców. Tylko problem z Juventusem jest taki, że oni tam mają ogrom napastników, musieliby posprzedawać...

0

@escarabajo Gdzie tam. U Xaviego nie grał, u Flicka w pierwszym sezonie też by nie grał, bo Rapha nie łapał kontuzji. Gdzie by miał formę zbudować?

0

Samolubnie teraz męczennik

1

Dajcie już te penalti Kylianowi, widać, że dobry chłopak, stara się, robi co może.

0

@Gaucho Ewidentny stempel na paznokciu Viniciusa, tylko trzeba dorysować kawałek buta na klatce i będzie git.

2

Mbappe co zmarnował, dziwne, że nie wolał biec

0

Mógł Mbappe już mieć dublet

0

Mbappe strzelił dokładnie tak jak zaplanował i mamy golazo

1

Co to za faul Bluetooth

6

Dawno już nie było penalti a favor

1

@Gaucho Oddalam to pytanie

3

@Arden Messi w najlepszym sezonie asystowym miał zdziadziałego Suareza, więc też nie było za fajnie

1

@Gall sytuacja w której 99% ludzi będzie bez pracy to wymarzona sytuacja, wtedy byłby już bez wątpienia jakiś dochód podstawowy, pewnie wysoki. Problem jest w momencie, gdzie przez 5-10 lat będzie 10-20% bezrobocia, bo AI nie wytnie wszystkiego naraz. Wtedy rozwiązanie w podstawie dochodu podstawowego może doprowadzić do załamania gospodarki / niepokojów społecznych, a brak tego rozwiązania stawia tych 10-20% bezrobotnych, którzy akurat mieli pecha i stracili pracę, w trudnej sytuacji. Sami kierowcy i magazynierzy to jest jakieś 9-10% ogólnego zatrudnienia w polsce, a prace nad automatyzacją tych zawodów (zwłaszcza kierowców) są już bardzo zaawansowane.

0

@Aequlibre sport przetrwa, o to się nie bój

0

Carlos del Cerro Grande, nowa gwiazda Madrytu.

0

Szkoda go, ale tak to wygląda. Bez kontuzji Yamala nie ma najmniejszych szans na grę. Zresztą nadal mam wątpliwości, czy sportowo jest warty Barcelony.

5

Za kadencji Hansiego Flicka Robert Lewandowski zanotował jedynie 4 asysty. Przy Xavim w dwa sezony zrobił 17 asyst. Więcej goli ma swoją cenę.

0

@Antimadridista_WR Lautaro chyba jakąś kontuzję ma

0

@mekston Oho, ciekawe. No to zostaje tylko Budimir, Yamal, Undav i Lepaul. Może Ferran, jakby nagle odpalił? Barca tworzy jednak mnóstwo okazji. Ale wciąż malutko, nawet jakby wszyscy dali radę, na co raczej nie ma szans.

0

@AlexDark00 O, nie wiedziałem, że Mbappe ma tylko 1,78. Aguero, Villa, racja.

1

Ale posucha strzelecka w tym roku. Kto ma jeszcze realną szansę na 20 bramek w lidze? Budimir, Yamal w La Lidze, Undav w Bundeslidze, Lepaul i Panichelli w Ligue 1... Słabo.

0

@MesQueUnClub_87 Z drugiej strony w ostatnich latach nie było takich dziewiątek niższych, które weszłyby na szczyt. Może Suarez, ale on jednak miał ten 180

2

@MessiForeverTheBest Myślę, że fani PSG wybaczyliby mu zupełne odpuszczenie ligi na rzecz kolejnej Ligi Mistrzów.

0

@Maker0 nie no, Auba tu zagrał pół sezonu, daj spokój. To już Ferran Torres więcej zrobił dla klubu od Auby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?