kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
2
Bayern to jest to, zero bezużytecznego klepania przez pomocników, piłka jak najszybciej dostarczana do napastników i to oni kombinują.
3
Transfery z Premier League do Bayernu powinny być zdelegalizowane
0
@kuz A co im tam za różnica, i tak mają 10 pkt przewagi nad spadkiem do ligi europy
1
Bayern zgarnia wszystko w tym roku
2
@esem91 Betis najłatwiejszy, Celta lubi nas ugryźć
2
Polscy piłkarze, którzy:
1) strzelili 30+ goli w jednym sezonie ligi TOP 5:
Robert Lewandowski - Bundesliga 5x
2) strzelili 25+ goli w jednym sezonie ligi TOP 5:
Robert Lewandowski - Bundesliga 6x, La Liga 1x
3) strzelili 20+ goli w jednym sezonie ligi TOP 5:
Robert Lewandowski - Bundesliga 10x, La Liga 2x
Andrzej Szarmach - Ligue 1 3x
Krzysztof Piątek - Serie A 1x
Jan Furtok - Bundesliga 1x
3
Liczę, że Lewy podejmie jeszcze jakieś wyzwanie sportowe, zamiast kapitalizować nazwisko. Serie A to dobry kierunek, mógłby tam powalczyć o króla strzelców. Tylko problem z Juventusem jest taki, że oni tam mają ogrom napastników, musieliby posprzedawać...
0
@escarabajo Gdzie tam. U Xaviego nie grał, u Flicka w pierwszym sezonie też by nie grał, bo Rapha nie łapał kontuzji. Gdzie by miał formę zbudować?
0
Samolubnie teraz męczennik
1
Dajcie już te penalti Kylianowi, widać, że dobry chłopak, stara się, robi co może.
0
@Gaucho Ewidentny stempel na paznokciu Viniciusa, tylko trzeba dorysować kawałek buta na klatce i będzie git.
2
Mbappe co zmarnował, dziwne, że nie wolał biec
0
Mógł Mbappe już mieć dublet
0
Mbappe strzelił dokładnie tak jak zaplanował i mamy golazo
1
Co to za faul Bluetooth
6
Dawno już nie było penalti a favor
1
@Gaucho Oddalam to pytanie
3
@Arden Messi w najlepszym sezonie asystowym miał zdziadziałego Suareza, więc też nie było za fajnie
1
@Gall sytuacja w której 99% ludzi będzie bez pracy to wymarzona sytuacja, wtedy byłby już bez wątpienia jakiś dochód podstawowy, pewnie wysoki. Problem jest w momencie, gdzie przez 5-10 lat będzie 10-20% bezrobocia, bo AI nie wytnie wszystkiego naraz. Wtedy rozwiązanie w podstawie dochodu podstawowego może doprowadzić do załamania gospodarki / niepokojów społecznych, a brak tego rozwiązania stawia tych 10-20% bezrobotnych, którzy akurat mieli pecha i stracili pracę, w trudnej sytuacji. Sami kierowcy i magazynierzy to jest jakieś 9-10% ogólnego zatrudnienia w polsce, a prace nad automatyzacją tych zawodów (zwłaszcza kierowców) są już bardzo zaawansowane.
0
@Aequlibre sport przetrwa, o to się nie bój
0
Carlos del Cerro Grande, nowa gwiazda Madrytu.
0
Szkoda go, ale tak to wygląda. Bez kontuzji Yamala nie ma najmniejszych szans na grę. Zresztą nadal mam wątpliwości, czy sportowo jest warty Barcelony.
5
Za kadencji Hansiego Flicka Robert Lewandowski zanotował jedynie 4 asysty. Przy Xavim w dwa sezony zrobił 17 asyst. Więcej goli ma swoją cenę.
0
@Antimadridista_WR Lautaro chyba jakąś kontuzję ma
0
@mekston Oho, ciekawe. No to zostaje tylko Budimir, Yamal, Undav i Lepaul. Może Ferran, jakby nagle odpalił? Barca tworzy jednak mnóstwo okazji. Ale wciąż malutko, nawet jakby wszyscy dali radę, na co raczej nie ma szans.
0
@AlexDark00 O, nie wiedziałem, że Mbappe ma tylko 1,78. Aguero, Villa, racja.
1
Ale posucha strzelecka w tym roku. Kto ma jeszcze realną szansę na 20 bramek w lidze? Budimir, Yamal w La Lidze, Undav w Bundeslidze, Lepaul i Panichelli w Ligue 1... Słabo.
0
@MesQueUnClub_87 Z drugiej strony w ostatnich latach nie było takich dziewiątek niższych, które weszłyby na szczyt. Może Suarez, ale on jednak miał ten 180
2
@MessiForeverTheBest Myślę, że fani PSG wybaczyliby mu zupełne odpuszczenie ligi na rzecz kolejnej Ligi Mistrzów.
0
@Maker0 nie no, Auba tu zagrał pół sezonu, daj spokój. To już Ferran Torres więcej zrobił dla klubu od Auby.