1

@kamiVeB Niech dadzą uprawnienia, u mnie jest akurat popołudnie i wieczór, szybciutko bym wyjaśnił tych napinaczy:-)

0

@Awtameok_Klana Ale jaja, Ty tak na poważnie, czy sobie żarty stroisz?

0

@draxidox ... i co takiego powiedział?
Że obawia się włoskich debili, jeden do jednego z polskim wyznawcą pislamu???

2

@shaun Twoja racja, nie wiem gdzie wtedy ulokowałbym swoje fascynacje, gdyby nie moi starsi koledzy, którzy poznali tą muzykę z Radia Luxembourg... i zaczęło się, mój idol - Piotrek Kaczkowski zaczął "przemycać" do polskiego radia te nutki, które kocham do dzisiaj... i przyznam Ci się, że nie potrafiłem tym zarazić swoich synów ( z tym, że ja byłem tzw "jedynym żywicielem rodziny, lata 80-te
, Żona nie pracowała). Starszy owszem, Floydów posłucha... ale na słuchawkach "bębni" techno, a młodszy, cóż... stracony, rapu słucha:-(((

3

Pierwszy raz od 5-6 lat zabrakło piwa w lodówce...ból, więc zaczęło się tak:
https://zapodaj.net/38862b270ac9d.jpg.html
Za kilka minut tak:
https://zapodaj.net/b351b59b3f0f2.jpg.html
...i mała rozróba między "klientem i klientką" po wyjściu z samochodu (kto ma kupić?) i już prawie jestem w "bramach raju" :
https://zapodaj.net/bdcdb3a890402.jpg.html
...powrocik do domku, tak wygląda moje osiedle wieczorem:
https://zapodaj.net/3ecc5582c4e31.jpg.html
i EFEKT:
https://zapodaj.net/36607b779defd.jpg.html
Smacznego... i jeśli któryś (aś) będzie w pobliżu, niech tyrknie do mnie (priv), zawsze mam piwo w lodówce...chyba, że spożyję więcej, jak 4-5 (jak dzisiaj)... jeszcze jedno, u nas nie ma "c"ó"dów" z niedzielami (sobotami) handlowymi, chcesz zarobić - pracuj.
Ja za porządne pieniądze poświęciłem mecz Barcy z Sevillą (czy 400$ za niecałe 7 godzin mojej soboty, to dużo, czy mało?)

1

@Hawajczyk W sedno, rada dla Ciebie - poszukaj jeszcze głębiej - końcówka lat 60-tych... i bum... wystrzał nowego brzmienia (Pink Floyd), przestrzennych kompozycji i ostrego brzmienia (Black Sabbath), posłuchaj... zapewniam Cię, że to dopiero początek:-)
Ja mam w kolekcji prawie 20 koła tych niesamowitych krążków i ciągle (przesłuchując je) odkrywam coś nowego:-)

2

@Sau_Ron Jesteś "stary" La Ramblowiec, więc wiesz, że ja nadal słucham tego, do czego dzisiejsza młodzież... nie ma dostępu???, nie chce się jej???, czy może jeszcze nie dostała pałą po "plechach" (czego byłem częstym uczestnikiem, zwłaszcza 13 XII), czy po prostu - woli "giąć" się w rytm tej papki rapowo-techno-gównianej "MUZYKI" i później iść na marsz tzw "młodzieży wszechpolskiej" i w glanach przytupywać rapowe (czarne) rytmy???
Nie wiem... chyba "jezdem gupi" albo za stary... na dzisiejsze czasy:-(
Wiem, wiem - jedno zdanie...a tysiąc przecinków... ale jak inaczej dotrzeć do tej "Oświeconej" młodzieźy?
Zresztą, oni tego nie przeczytają... za dużo liter, nie znajdą sedna mojego wpisu:-(

13

@HighestInTheRoom Jestem z rocznikowo z końca lat 50-tych, resztę łatwo sobie dośpiewasz, począwszy od The Beatles, przez The Cream , The Yardbirds, The Temptations, Pink Floyd, Yes, Led zeppelin, Deep Purple, Genesis... wymieniać dalej (o jazzmanach nie wspomnę)?
Prawdopodobnie??? bez tego nadal słuchalibyśmy tam-tamów i wuwuzeli:-(

0

@Messi1992 "Opatulił" się od stóp do głów przeciwko kopnięciom... a dostał w dziąsło i po chłopie:-)))

0

@Freudysta Dawaj, jeśli chcesz - w wiadomości prywatnej daj WhatApp-a:-)

12

@Sau_Ron Mam wrażenie, że dzisiejsza młodzież nie ma zielonego pojęcia o muzyce, skoro słucha takiego gówna. Mój komputer pewnie wystawił by mi środkowy palec, gdyby się dowiedział, co ma odtwarzać:-(
A wy się "gniecie" w rytm jakiejś czarnej muzyki, techno i ...o "bosze" disco-polo:-((((((((((((((((

13

@Bisz ... a wystarczyło przeczytać i nie musiałbyś zadawać głupich pytań:-(

1

Brameczka Falcao - palce lizać:-)

0

@RosjaninBut Opisałeś dokładnie działania pidszielców:-)

0

@Bogan Obserwując jego rozwój da się zauważyć, że bardzo dobrze czyta grę. Busi też na początku (a był już po 20-tych urodzinach) u Pepa sadził babole, a Pedri jest od niego sporo młodszy i Xavi mógłby spróbować:-)

1

@mielniczas A kimże Ty jesteś, że takie wyrocznie mi tu serwujesz? Zamiast pisać takie bzdury, to napisz np dlaczego się ze mną nie zgadzasz i podaj jakieś argumenty.

3

Pedri - mobilny, świetny technicznie.
Co bardzo ważne, potrafi się też cofnąć w linię stoperów po piłkę i z "głową" ją wprowadzić wyżej do grania. Jest to jeszcze bardzo młody zawodnik, można z niego jeszcze "lepić"... i nie wiem, czy nie było by dobrym pomysłem wsadzać go powoli w buty Busiego. Gdyby odpalił na tej newralgicznej pozycji (dla gry Barcy), wtedy można ze spokojem pożegnać weterana. Ma podobną, bardzo dobrą wizję gry, świetny przegląd pola, świetne długie podanie - czyli to, co ma Busi.
Dlaczego Xavi nie miałby spróbować, niż na siłę z FdJonga, grającego najlepiej jako box to box robić DM-a

1

@Gappeq Grand Canyon tak, ale... tylko dołem a na to potrzebny jest permit, którego nie dostaniesz przez j...ny covid. Na ten rok obowiązywały permity z zeszłego roku... a na następny rok zawieszone jest ich wydawanie.
Polecam Bryce Park, można tam "spacerować" po kilku trasach, widoki zapierające dech w piersiach a jak ktoś ma wyobraźnię, to jest bajka:-)

0

@Seneka Tego się obawiałem, dlatego przełożyłem wyjazd o miesiąc, pierwotnie mieliśmy pojechać w Sierpniu. To nie koniec obaw... bo w poniedziałek był Labor Day, ale w sumie było spoko... a byłem tam już 4-ty raz.
Nad Grand Canyon za to był "polski dzień", tylu rodaków dawno nie widziałem w jednym miejscu:-)

1

@P33ck Mam na dysku ponad 20TB filmów (bez reklam itp badziewia)
O tym, co i kiedy decyduje nastrój chwili, czasem to, ile mam na to czasu:-)

0

@Bykunn Tyle się rozpisałeś, teraz porównaj to do pis-Polski... skumasz dlaczego żyję tutaj już 17 lat. Wyjechałem jak pierwszy raz dorwali się do władzy i nie żałuję:-)))

0

@Colon O ile się nie mylę, to od kilkunastu lat Sammy Hagar jest moim krajanem w Costa Mesa, raz nawet udało mi się go spotkać na molo w Huntington Beach. Byłem tak zaskoczony, że nie zdążyłem nawet wyciągnąć telefonu z kieszeni, żeby cyknąć sobie z nim fotkę, skończyło się tylko na "Hi Sammy", przesympatyczny rudzielec:-)

1

@Ojciec5tkidzieci Obiecuję, że w przyszłości nie zapomnę:-)

0

@Bykunn Byłeś tutaj, żyłeś w tym kraju żeby takie opinie wydawać?

1

@Colon Nie byłem na południu Arizony:-(

5

@kamyk_23
@kamil295 @Strays77 @turbojez @macio_944
może innym też się spodoba:-)

26

Obiecałem, więc macie, delektujcie się pięknem przyrody:


@Zazinho @MadafakinGuy @graco14 @highway @aldewir @Seneka @dawo17 @Gappeq @Kumaty @Chaoss

1

@kubix05 Tego emotikona używam do dzisiaj:-)

1

@kubix05 Miałem, miałem... i Sporty też się kurzyło, były wiele lepsze od następcy - Popularnych.

11

Ktoś ma jeszcze chęć obejrzeć zdjęcia z mojej wyprawy po Utah i Arizonie?
Jeśli tak, to wpisujcie się, wrzucę raz jeszcze:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?