0

@Bogan Najczęściej oczywiście gra na środku, ale często grywał w trójce obrońców bliżej prawej strony np. reprezentacja. Notował również występy na prawej obronie, mając ofensywnie usposobionego Albe na LO, Kounde byłby ciekawą przeciwwagą dla drużyny. PS. To są tylko moje przypuszczenia, ponieważ na środku obrony już teraz jest ciasno

0

@Transu96 Co to ma do tego? Kounde często gra bliżej prawej strony, i na prawej defensywie. Notorycznie i techniczne daje sobie świetnie radę. Araujo to pewniak do gry, jest Pique, Christensen, Eric. Jestem przekonany że na Kounde, Xavi ma jakiś plan.

1

@Jasialdinho To wow,, tylko że Azpi zagra na LO, PO, ŚO

0

Według mnie Kounde w Barcelonie grałby na prawej obronie, chyba że w ogóle będziemy grali na 3 z tyłu, co miałoby sens przy tylu obrońcach. Obawiam się że zmiennikiem/rywalem Alby będzie Azpi.

1

@Pawel13sz Jaki był tytuł tego filmu?

0

@Kwiatek67 Bardzo dobry piłkarz

6

@TR3YWAY W tym przypadku to również głupia opinia:)

5

@ranger3120 xd żartujesz? Nie porównuj tych sytuacji. Tutaj wszystkie media, jednoznacznie piszą jedno,,Lewy w Barcelonie.

0

@Ricc Taakkk i taaakkkk

0

@barcowy1899 Według mnie Kubala i taki Hiszpan chyba z 1948 byli bardziej profesjonalni.

3

Przez ostatnie lata brakowało mi w Barcelonie skrzydłowych. Teraz Raphinia, i daj może zdrowi Dembele i Ansu. Sportowo połączenie Raphinii i Dembele, wow.

1

Pany sorki, to tylko ja se lecę z Majorki do Barcelonki, ale tłoczno ufff

0

@michal26 Ansu i Dembele mają ze zdrowiem problemy, a to nasi jedyni skrzydłowi, Ferran to sam nie wiem już jaka pozycja

1

Nie lubię tego Romero, ale w sprawie Raphinii jakość mu w pełni ufam.

1

@Fido66 Pilotem od tv nie możesz sterować na konsoli, chyba. Od tego raczej masz pada

0

Ciekawe czy City kupi jakiegoś skrzydłowego. Pozbyli się Sane, Ferrana, teraz Sterlinga, i trochę ta pozycja średnio tam wygląda. Grealish to nie skrzydłowy, zresztą jak Foden.

0

@masq Alonso na dzisiaj to najlepszy piłkarz z tej czwórki którą napisałeś. Nie jest idealny, ani najmłodszy, ale w Chelsea grał nie mało, to dobra rezerwa dla Alby

2

@Katalonbar Wiele ekip gra na prawomocnych stoperów

2

Alonso jako zmiennik Alby to świetne rozwiązanie. Gość nie jest idealny, ale my posiadając Albe chcemy uzupełnić tylko lewą stronę, i Marcos to nawet ok opcja. Szybkość, dynamika, gorzej z obroną, no ale... Gorzej jest na prawej obronie, tutaj jest potrzebne wzmocnienie, i zaczynam przypuszczać że Kounde może być rozwiązaniem dla Xaviego włośnie na PO.

1

To jeszcze Lewandowski, Raphinia, i boki obrony i git.

3

@matirix20 Śmiej się z gościa, a jestem pewien że zamknie nam usta. Oceniacie go przez jakąś wpadkę z ostatnich tygodni, a gość jest naprawdę solidny.

0

Frenkie odejdzie, więc pewien Bośniak może go zastąpić

0

@Survier Frenkie, lider reprezentacji Holandii, podstawowy piłkarz Barcelony od 3 lat

3

@LukaszFan Piłkarz który robi wiatr, i indywidualnie jest w stanie zrobić przewagę, jest klubowi potrzebny. Nawet jeśli jego liczby nie powalają. Dembele zdrowy był bardzo pomocny, ale niestety rzadko mogliśmy z niego korzystać.

0

@Wossi61FCB W Bernardo nie wierzę, a Soler według mnie trochę przereklamowany, zobaczymy co czas przyniesie.

1

@Firestone Potrzebny jest prawy obrońca, i zmiennik dla Alby. Wątpię w kolejnego środkowego obrońcę. Trochę obawiam się duetu Alonso-Azpi w Barcelonie.

1

Bardzo cieszą mnie informacje o Raphinii, skrzydłowy jest konieczny. Ciekaw jestem czy po odejściu Frenkiego, klub będzie chciał kupić jeszcze kogoś do pomocy oprócz Kessiego.

2

@Janiama Liczę na Ansu na lewej stronie, i Roberta z Raphinia. Może Ferran się ogarnie...

1

Umówmy się skrzydłowy był konieczny, 60 mln to dużo, ale moglibyśmy nie mieć nikogo

0

@jacobFCB Problem Ferrana nie jest skuteczność, a to że znika w trakcie meczu, i nie ma dobrego dryblingu jak na skrzydłowego. Liczę na przyjście Raphini

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?