3

@Katalonbar I na początku był solidnym obrońcą. Uważam że to nie był taki słaby obrońca, ale w pewnym momencie coś strzeliło i błędy się nawarstwiały.

1

@Dembouz1899 Nie zgadzam się. Uwielbiam Leo, ale jego etap w Barcelonie dobiegł końca

1

Pozostanie de Jonga z obniżoną pensją o 40% w Barcelonie? Nawet mnie się to nie śniło. Idealne rozwiązanie,,,,o wiele trudniejsze niż wywalenie 60mln na nowego piłkarza. Brawo zarząd!!!

0

@fcb710 Jak on cienki

1

@Suzu Garcia dużo grał i jest wciąż młody, ciekawe czy pogodzi się z głęboką ławką. Pique miał dobry sezon, ale on akurat z ławką się chyba pogodzi. Myślę że Christensen nas mile zaskoczy również.

0

@Arczek2001 Jeżeli Araujo i Kounde będą pierwszymi wyborami, to Pique i Eric którzy sporo grali w tamtym sezonie będą grzać ławkę. Dodatkowo nie wierzę że Christensen przyszedł na ławkę. Dobrze że jest wybór oczywiście

1

Ale w obronie zrobi się tłok. Czyżby Xavi chciał grać 3 stoperami?

0

@adi7adi8 To bardziej,,,this is prank. Chciałem żeby ktoś się nabrał i spiął.

1

@Bogan Liczyłem na Wlazłego w tym meczu i Gruszke

0

@Essos Fakt, ale nie miał być śmieszny w sumie

0

@adi7adi8 Kolego,to był żarcik. Nieśmieszny, ale żarcik.

0

@kamilop żart hahahaha

0

Nie rozumiem czemu Leon i Kubiak nie grają, trochę żal...

0

Jaką telewizje najlepiej wykupić w internecie? Obecnie jestem za granicą, i interesuje mnie full opcja sportowa?

0

@Fabik87 Zgadza się. Teraz przekonać musisz kasą. Chodzi mi tylko o Alemeny'ego, że poniekąd wygrywa na rynku, bo daje więcej

1

Tak jak bardzo cenię Alemeny'ego, tak znowu nie przesadzajmy że wydanie plus-minus 60 mln na Raphinie czy Kounde, to jakiś wielki sukces dyrektora sportowego. Gratulacje za przekonanie ich do projektu, ale też bądźmy szczerzy,,sama marka Barcelony rozbudza wyobraźnię.

0

Iñigo od biedy zagra na lewej obronie? Choćby sporadycznie w przypadku absencji Alby?

3

Skoro nie Kounde, to uważam że lepiej jakby szukali prawego obrońcę a nie środkowego. Co do Iñigo, to bardzo dobry obrońca, jeden z lepszych w lidze.

4

@kiper09 Niestety ale Depay z trudniejszymi rywalami jest miałki i irytujący. Auba będąc niewidocznym, jest w stanie strzelić bramkę. Depay to fajny piłkarz na Lyon,, może Seville. Nie ma co się nabierać na gościa po meczu z cienką drużyną.

1

@Uukasz_93 Co? Kounde w obronie jest genialny, co za farmazon

2

@Janiama Szczególny sentyment mam właśnie do Artura

0

@Sau_Ron W Polsce pewnie taak

0

@FCMichalo Wysokie miejsce Sevilli w lidze, i dość regularna gra w kadrze mówi co innego,, szczególnie że Francja ma w kim wybierać. Dla mnie z młodych obrońców, to Kounde ma największy talent.

0

@FCMichalo Może nie wybitny, ale poprzedni sezon miał bardzo dobry, w kadrze też to pokazywał. Bez wątpienia czołówka obrońców w Europie

0

@tristan87 Hejt w jej stronę czy krytyka za głupie słowa?

0

Cieszy mnie ten transfer Raphinii niemniej niż Lewego. Zawsze szczególnie lubiłem Brazylijczyków w Barcelonie, a dodatkowo skrzydłowych. Chłopak ma technikę olbrzymią. Nie czułem takiej radości przy transferze Ferrana, któremu oczywiście czas się należy. Jeszcze pozostanie Dembele.

18

@Janiama Nie no Maciek wstawaj;)

0

@Bogan Nie, piszę o Kounde

0

@Jasialdinho Xddd, Zobacz jak dużo meczów Azpi zagrał na środku obrony. Mając Albe, jego rywal w składzie będzie grał sporadycznie. Azpi na każdej pozycji w obronie da solidność, i nic więcej,,ale to wystarczy. A na ataku jeszcze chyba nie grał, w odróżnieniu od lewej obrony

5

@hayek Drużyna trochę była w dołku po odejściu Pepa, były dziury w drużynie, a mimo to wyglądaliśmy bardzo dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?