kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Katalonbar I na początku był solidnym obrońcą. Uważam że to nie był taki słaby obrońca, ale w pewnym momencie coś strzeliło i błędy się nawarstwiały.
1
@Dembouz1899 Nie zgadzam się. Uwielbiam Leo, ale jego etap w Barcelonie dobiegł końca
1
Pozostanie de Jonga z obniżoną pensją o 40% w Barcelonie? Nawet mnie się to nie śniło. Idealne rozwiązanie,,,,o wiele trudniejsze niż wywalenie 60mln na nowego piłkarza. Brawo zarząd!!!
0
@fcb710 Jak on cienki
1
@Suzu Garcia dużo grał i jest wciąż młody, ciekawe czy pogodzi się z głęboką ławką. Pique miał dobry sezon, ale on akurat z ławką się chyba pogodzi. Myślę że Christensen nas mile zaskoczy również.
0
@Arczek2001 Jeżeli Araujo i Kounde będą pierwszymi wyborami, to Pique i Eric którzy sporo grali w tamtym sezonie będą grzać ławkę. Dodatkowo nie wierzę że Christensen przyszedł na ławkę. Dobrze że jest wybór oczywiście
1
Ale w obronie zrobi się tłok. Czyżby Xavi chciał grać 3 stoperami?
0
@adi7adi8 To bardziej,,,this is prank. Chciałem żeby ktoś się nabrał i spiął.
1
@Bogan Liczyłem na Wlazłego w tym meczu i Gruszke
0
@Essos Fakt, ale nie miał być śmieszny w sumie
0
@adi7adi8 Kolego,to był żarcik. Nieśmieszny, ale żarcik.
0
@kamilop żart hahahaha
0
Nie rozumiem czemu Leon i Kubiak nie grają, trochę żal...
0
Jaką telewizje najlepiej wykupić w internecie? Obecnie jestem za granicą, i interesuje mnie full opcja sportowa?
0
@Fabik87 Zgadza się. Teraz przekonać musisz kasą. Chodzi mi tylko o Alemeny'ego, że poniekąd wygrywa na rynku, bo daje więcej
1
Tak jak bardzo cenię Alemeny'ego, tak znowu nie przesadzajmy że wydanie plus-minus 60 mln na Raphinie czy Kounde, to jakiś wielki sukces dyrektora sportowego. Gratulacje za przekonanie ich do projektu, ale też bądźmy szczerzy,,sama marka Barcelony rozbudza wyobraźnię.
0
Iñigo od biedy zagra na lewej obronie? Choćby sporadycznie w przypadku absencji Alby?
3
Skoro nie Kounde, to uważam że lepiej jakby szukali prawego obrońcę a nie środkowego. Co do Iñigo, to bardzo dobry obrońca, jeden z lepszych w lidze.
4
@kiper09 Niestety ale Depay z trudniejszymi rywalami jest miałki i irytujący. Auba będąc niewidocznym, jest w stanie strzelić bramkę. Depay to fajny piłkarz na Lyon,, może Seville. Nie ma co się nabierać na gościa po meczu z cienką drużyną.
1
@Uukasz_93 Co? Kounde w obronie jest genialny, co za farmazon
2
@Janiama Szczególny sentyment mam właśnie do Artura
0
@Sau_Ron W Polsce pewnie taak
0
@FCMichalo Wysokie miejsce Sevilli w lidze, i dość regularna gra w kadrze mówi co innego,, szczególnie że Francja ma w kim wybierać. Dla mnie z młodych obrońców, to Kounde ma największy talent.
0
@FCMichalo Może nie wybitny, ale poprzedni sezon miał bardzo dobry, w kadrze też to pokazywał. Bez wątpienia czołówka obrońców w Europie
0
@tristan87 Hejt w jej stronę czy krytyka za głupie słowa?
0
Cieszy mnie ten transfer Raphinii niemniej niż Lewego. Zawsze szczególnie lubiłem Brazylijczyków w Barcelonie, a dodatkowo skrzydłowych. Chłopak ma technikę olbrzymią. Nie czułem takiej radości przy transferze Ferrana, któremu oczywiście czas się należy. Jeszcze pozostanie Dembele.
18
@Janiama Nie no Maciek wstawaj;)
0
@Bogan Nie, piszę o Kounde
0
@Jasialdinho Xddd, Zobacz jak dużo meczów Azpi zagrał na środku obrony. Mając Albe, jego rywal w składzie będzie grał sporadycznie. Azpi na każdej pozycji w obronie da solidność, i nic więcej,,ale to wystarczy. A na ataku jeszcze chyba nie grał, w odróżnieniu od lewej obrony
5
@hayek Drużyna trochę była w dołku po odejściu Pepa, były dziury w drużynie, a mimo to wyglądaliśmy bardzo dobrze.