2

@vangoor Transfery z kosmosu??? Potrzebny defensywny pomocnik,, proszę Oriola. Niezłe transfery to już bardziej

0

@sintesox Aż tak to nie, jednak do LM trzeba wejść,,a może być ciasno

1

Balde można jeszcze sprzedać i coś zarobić, jedyny plus jego

1

@szymonekk Nie do cofnięcia

0

Dziura w siatce, także kto wyjeb.. ten zapier

1

@pioz123 Cancelo bym pochwalił,, zmył się w miarę szybko

1

@Comentateiro W tym sezonie pełne skupienie na pucharze króla

2

Nowy rok, to i,,,stara Barcelona

0

@Cvzx A to przepraszam, wydawało mi się że kogoś z ataku brakowało i oni wskoczyli

0

Najbardziej w Gironie zachwyca mnie to, że idą na mistrza z Ericiem i Blindem na obronie;) A przecież Couto czy Miguel to bardzo ofensywni boczni obrońcy.

0

@jacob345 Obaj korzystali na zawieszeniu Suareza w pierwszym sezonie, o ile mnie pamięć nie myli. Myślałem że Munir zrobi większą karierę

0

@Rewolucja123 Ciężko w sumie jednoznacznie napisać o jednym piłkarzu najlepszy pomocnik... Xavi świetnie regulował grę,,Zidane był inny, Iniesta był inny, Pirlo czy Gerrard też,,Scholes. Żaden z nich nie był gorszy od drugiego, po prostu byli inni na boisku. Spójrz Bellingham jest pomocnikiem, a daje na przykład zupełnie inne rzeczy niż Xavi

0

Mbappe pięknie strzelił

0

0

Wiem to nierealne, ale takie przyjście Mbappe do Barcelony to byłby absolutny game changer. Wtedy już obojętnie czy obok niego będzie sobie truchtał Roque/Ferran/Yamal, to Francuz nosiłby pałeczkę naszej siły ofensywnej... Jeszcze z 5 lat temu moglibyśmy o niego walczyć,,,teraz pozostaje liczyć na nieprzewidywalnego Laporte, choć to może działać w 2 strony.

21

@Matt_i1992 Hahahaha jesteś kolego tak zapatrzonym wyborcom po, że nawet jakbyśmy wrzucili 10 takich wypowiedzi to i tak byś nie uwierzył pewnie

0

@pacior95 Lubię Dominika, ale czy jest to jakaś kluczowa/istotna jednostka dla KS? Chyba nie,,, spodziewam się że w drugą stronę też będą wzmocnienia.

0

@Criss18Barca 2 czy nawet 3 skocznie są tam w pobliżu dość, swego czasu tam byłem

4

@ikar34 Zamiast kupować pakiety tv żeby oglądać Barcelone, kup coś dla schronisk... Każdy wydaje swoje, na co chce

1

@Kgorecki2500 Otóż nie, ponad podziały, i ponad obłudę i kłamstwa nowej koalicji

0

Orędzie prezydenta Andrzeja Dudy?TOP

0

@gumaz Alex Song

0

@Deeespacito Mnie grypa natomiast złapała

4

@michal26 Przede wszystkim oglądając ekipy Guardioli, ty wiesz kto jest trenerem tej drużny.. W ciemno mógłbyś powiedzieć, tą drużynę prowadzi Pep. Żaden trener nie odciska takiego stępla na swoje drużny

4

@Comentateiro Ta ostatnia zbyteczna

1

@tbas Xdd Mazurek jedzie po wszystkich równo, więc to nie pasuje wyborcom koalicji.. Co znaczy patrząc na jego ostatnie miesiące?

0

@NeroTFP1 100 ileś mln i pomógł nam wygrać puchar króla,, trochę mało.. Może gdyby dostał szansę w pomocy

0

@tristan87 Poważnie? Tyle kasy żeby strzelał w jednym sezonie, przepraszam niecałym sezonie (połowie), to za mało jak na tą kasę i zarobki. Mamy ciężką sytuację finansową, było dojechać rok z Aubą na ataku.

0

@Ptasior No ale z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że przez 2 lata u nas był tragiczny. Nawet chyba Coutinho więcej pokazał w Barcelonie niż Francuz

1

Nie mamy szczęścia do piłkarzy ofensywnych w ostatnich latach.. Coutinho zawiódł(i w ataku i pomocy), Dembele nie dojechał plus kontuzje.. Malcom, czyli taka niespodzianka dla nas, okazała się niewypałem, pospieszyliśmy się z kupnem Ferrana, Raphinia był chyba nieprzemyślany. Lewy,,po kiego grzyba wydaliśmy tyle kasy na niego,,a wcześniej choćby Griezmann,,,, niesamowite ile nazwisk,, czy dyrektorzy aby na pewno przemyśleli te ruchy dwa razy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?