0

@RosjaninBut A później ktoś zapyta...Ale kto jest przeciw?

0

@Safrani Jeszcze ze sto analiz zrobić, i prawie zajmie to 4 lata ale potem to już na pewno.

0

@marcin62 Ogólnie w życiu nie widziałem jeszcze tylu pączków co dziś w biedrze

0

@Kgorecki2500 Aż zerknąłem na jej przeszłość polityczną;)

2

@Popitek12 Chyba CR7

0

@Sulimo Coś zrobili, skoro są projekty, pozwolenia, plany budowlane

6

@SelloutCrowd Gościu ty wiesz od ilu lat Mazurek w RMF przeprowadzał polityczne potyczki??? I jechał równo po każdym,,jedni się nawet obrazili.. Ale najlepiej oglądać teraz to rzetelne tvp

3

I jeśli faktycznie miałby to być Flick, to tym bardziej szkoda, że nie przychodzi teraz... Bo o ile zdaję sobie sprawę że nic by nie wygrał w tym sezonie,, to o ile łatwiej byłoby mu zacząć następny sezon, znając zasoby ludzkie w tej drużynie. Np. zobaczyłby czy widzi sens w grze Ferrana, Raphinii czy Kounde w następnym sezonie, czy jest w stanie coś z nich wyciągnąć, czy nie.. Poznałby chłopaków ze szkółki itd.

1

Jeden lub dwa transfery, pytanie czy Deco wlicza w to 2x Joao.. Bo jak nie to ok w sumie.. Brać Aleixa Garcie do pomocy, z Portugalczyków powalczyć tylko o Cancelo.. A marzenie to zamiast Felixa, Savio na skrzydło

1

@LM10GOAT Savio za niego

1

@michal26 Albo niż na MŚ w 2002

0

@barcelonaLM Pewnie łatwiej będzie miał zostać prezydentem Polski niż Warszawy

0

Pisałem kilka dni temu o Sergio Conceicao,, plus całe okienko będą próbować wypożyczyć Felixa ehhh Mendes

14

@Compadre Mam wrażenie że jakby ten wywiad się nie potoczył, to ty i tak wiesz swoje i kto tak nie myśli jest głupcem

0

Całkiem przyjemny wywiad

0

Ma mój głos Stano

4

Niby Mazurek i Stano nie omijają niewygodnych pytań (zwłaszcza Mazurek) ale Duda się broni, na razie dobrze się prezentuje

0

@ranger3120 Już nie aktualny żart chyba

2

Mazurek co by nie mówić jest niewygodny dla każdego polityka, z każdej strony, niezależnie od stanowiska.. Można lubieć nie lubieć,,ale jest obiektywny

0

@El Madridista. myślę że prezydent dużego kraju, ma bardzo dużo ciekawego do powiedzenia (jaki by nie był) Widział i zobaczył trochę więcej niż ja czy ty

4

@ranger3120 Ty już przed rozpoczęciem to wiesz tak? Zresztą zaskoczę cię, rozmawiać trzeba z każdym, jak chcemy złamać ten chory podział w społeczeństwie..

0

@Katalonbar Podobno powrót Santosa

0

@BARCA1899Messi Czy przypadkiem jego agentem nie jest Mendes?? Plus to Portugalczyk

0

Coś przypuszczam że tym trenerem będzie Sérgio Conceição...Po tylu latach podobno opuszcza Porto

2

@szkodastrzepicryja Może się zmieniała

0

Składzik mamy fajny, ale brakuje takiego ŚPD nam

0

@TR3YWAY Odkrywać samogłoski

0

Ależ zaskakujący moment by atakować Deco;) Jordi Cruyff na pewno by walczył o kolegę na stanowisku trenera

2

@Arden Nie czuję tego

0

@pt9 "Loda w zimie" xddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?