kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Raphinha pewniak do karnych to podchodzi gość któremu dzisiaj nic nie wychodzi. Sami się prosimy o kłopoty
0
Karny dla Realu
0
To była kępka trawy Raphinhi
0
Obrazek płaczącego Forfanga też mówi więcej niż tysiąc słów. Medal dla taty
0
Dlaczego oni dali noty 14,5?? Ja czegoś nie widziałem?? Przecież takie noty dostają skoczkowie którzy prawie się podparli
1
Odwołajmy to po drugiej serii
1
Swoją drogą fajne te duety
1
@LAMC_10 aj tam wystarczy kopiuj wklej zrobić tylko dzień zmienić i kiedy mecz
4
Dzień 3 pisania komentarza dopóki Real Madryt nie otrzyma karnego w 5 meczach z rzędu. Licznik wynosi 0/5. Następny mecz grają jutro na wyjeżdzie z Benfiką
0
@Pedri16Future może na Ferrana powinniśmy mowić Inzaghi
5
@MichuZ44 Ale by się pooglądało jeszcze Iniestę w pramie na boisku. Co to był za piłkarski magik
1
Biedny Wembyy. Gruby go prześladuje
1
@Messibestplayerintheworld to fakt w LM tylko 3 karne na 8 spotkań w tym dwa z Marsylią
3
Dzień 2 pisania komentarza dopóki Real Madryt nie otrzyma karnego w 5 meczach z rzędu. Licznik wynosi 0/5. Następny mecz grają na wyjeżdzie z Benfiką we wtorek
0
O której drugi zjazd?
16
Dzień 1 pisania komentarza dopóki Real Madryt nie otrzyma karnego w 5 meczach z rzędu. Licznik wynosi 0/5. Następny mecz grają na wyjeżdzie z Benfiką we wtorek.
0
Tak się własnie zdziwiłem że Vinicius głową strzelił, ale to bark
1
"On przeskoczył skocznię i ustał" - Komentatorzy Eleven po golu Zielka. Dumanowski i Guziak jak zwykle TOP
1
Można wyłączyć..
3
Spokojnie wejdzie Mbappe i sędzia się zrehabilituje. Teraz jeszcze by dostali karnego i by go nie wykorzystali bo nie ma pewnego wykonawcy.
2
Nikaido płacze. Smutne obrazki. Takiej okazji już nie będzie miał.
3
Gdyby ktoś mi na początku sezonu powiedział że zdobędziemy w skokach na igrzaskach dwa medale indywidualnie wysłałbym go do psychiatryka
3
@BARCA1899Messi pewnie by sie tłumaczył że to naturalny ruch stopy po kontakcie z murawą
0
@Eric_Abidal_22 bez przesady Casado robi wślizg od tyłu, gdzie niby Giuliano miał postawić tą nogę?
1
1% szans, 99% wiary
5
@malicinho z PSG tez tak pisałeś?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Zapuszczamy włosy dopóki Real nie otrzyma w 5 kolejnych meczach karnego?
5
1
Licznik 0 na 5. Następny mecz na wyjeździe z Evertonem