0

szkoda że nie nakładali kar na innych którzy się wypowiadali podobnie taki Ramos Mou albo Pepe co po ostatnim gran derbi wyprawiał albo Iker mówiący do sędziego żeby szedł z Barcą świętować żenada ci sędziowie i w stosunku do Realu jak i do nas : (

0

matko ale ten Espanyol słaby,wstyd,jak Real ma punkty jakiekolwiek tracić jak każdy kto z nimi gra wychodzi z nastawieniem że przegrają i z pełnymi gaciami

0

co oni robią tak nie można masacra : (

0

Pep jeszcze nie podpisał kontraktu z Barcą a już wszyscy żerują na tym to jest śmieszne

0

wara od Pepa wszyscy zaraz temat podłapują zostaje w Barclonie i koniec !!!

0

christo
Pique gra słabo od meczu z Osasuną,tak mi się wydaje od tego się zaczęło,wcześniej może nie grał jakoś super ale na trybuny to zasłużył teraz wcześniej to by była przesada : D

0

oczywiście nie zmienia to faktu że Pique powinien skupić się bardziej na grze a nie na zabawie w łóżku z Shakirą : D

0

max żółta dla Pique,przecież do tego gościa by doskoczyli obrońcy bo było ich dwóch,nie mówię że by mu zabrali piłkę ale na pewno nie był by sam na sam,ci sędziowie to porażka,w tym sezonie,raz krzywdzą Real,raz nas a raz sędziują pod nas raz pod Real

0

Pep w Barcelonie tak długo jak Ser Alex Ferguson,kto by nie chciał : D było by ekstra

0

ej graliśmy Sparing? : D

0

sędzia był z Madrytu?nie wiedziałem.Real nie potrafi w meczu wygrać z Barcą a co dopiero sędziowie z Madrytu Barcę pokonać,nic z tego,Barca jest wielka : D

0

ręka była na pewno i karny się należał,reszta to kontrowersje : D ja bym nie podyktował

0

brawo Barca,pokazali że bez Leo też sobie radzą,sędzia porażka,ale tej sytuacji kiedy Pique wyleciał nie widziałem akurat.Sędzia ślepy ręki nie widział,karny jak byk dla nas,kartki rozdawał piłkarzom Sportingu chociaż w połowie nie należały się im to samo Barca,brawo Keita,nie odchodź : )

0

szlak by te mecze reprezentacyjne : ( no ale to Barcelona,ma kto ich zastąpić bez wątpienia,bardziej denerwuje mnie to że po meczach kadry jest dużo kontuzji,niż to że po prostu nie zagrają : (

0

wracaj do zdrowia przydasz się : D

0

no comment : D ale się uśmiałem lol

0

Messi 7 !!!!

0

i co? a tak go krytykowali że nie potrafi bez Iniesta i bez Xaviego,a teraz im łyso,świetnie Leo oby tak dalej,chciałbym żeby wygrali mistrzostwa w 2012 roku : D

0

trzy bramki Leo,teraz wreszcie zamkną się ci co go krytykowali że nic a Argentynie nie gra,pokazał dzisiaj jak gra najlepszy piłkarz świata,brawo oby tak dalej Leo

0

dajcie mu odpocząć ten Del Bosque to robi celowo? że wszystkich powołuje,nie liczy się z tym że ważni dla Barcelony zawodnicy mogą wrócić z kontuzją?

0

niech zostanie,dobrze by było )

0

ludzie a nie ma czegoś takiego że oni mogą na siebie trafić tylko 1/2 ?

0

czego chcieć więcej oby tak dalej : )

0

i dobrze że nie przyjdzie połakomił by się tylko na kasę,lepiej Thiago Silvę i jakiegoś innego obrońcę : D i kadra kompletna

0

narzekacie na Keitę ale on jest ważny,musi zostać,później będzie lament że kontuzje i nie ma doświadczonych zmienników : D

0

niech zostanie trenerem napastników : D byłby super puki co Leo czaruj nas swoją grą : )

0

główny cel to LM zgadza się,ale LL i tak nie odpuszczą,mimo że Pep powiedział że jest ona już przegrana,to zmyłka,Real poczuje się wtedy zbyt pewnie i tylko kwestia czasu kiedy stracą punkty : )

0

Pep tak mówi specjalnie,tak mi się wydaje żeby Real poczuł się zbyt pewnie,żeby się wyluzował,a tak naprawdę nasi są zmotywowani na 200% : D

0

potrzebujemy dwóch obrońców,nie wiem jak wy ale ja bym chciał Thiago Silvę i jakiegoś lewego obrońcę za Abidala który ma już swoje latka

0

niech sobie chłopak odpocznie,należy mu się teraz nie będzie gadki typu Leo chcesz zagrać? tak : )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?