0

niech się jeszcze tylko Pedro przełamie i będzie super : D

0

to jest aż 8 punktów,ale mimo to strata tych dwóch punktów przez Real daje znów iskierkę nadziei,inne zespoły powinny brać przykład z Malagi grała do do końca została nagrodzona : ) nie popadajmy w huraoptymizm bo jeszcze Real musi jeszcze dużo stracić punktów co nie będzie łatwe : D

0

kamil27
nie wiedziałem,no ale nie zmienia to faktu że wyeliminowanie United robi wrażenie : D

0

dziękujemy,Abidalowi i całej Barcelonie pewnie miło że hej.Mogą się spodziewać takiego gestu od nas jak będzie okazja

0

Real stracił punkty my nie możemy już tracić,jest szansa że Real dogonimy wczoraj stracili u siebie punkty to co dopiero z fenomenalnym Bilbao które odprawiło z kwitkiem United,bądźmy dobrej myśli jest nadzieja

0

brawo Malaga brawo Santi należała im się ta bramka,Real ma nauczkę zlekceważyli ich : D

0

Malaga grając tak jak gra może coś ugrać naprawdę grają świetnie i nie srają po gaciach jak inne drużyny tylko grają piłką oby tak dalej

0

Abi królu nasz !!! co za człowiek : )

0

właśnie może mi ktoś opowiedzieć jak grał Pedro bo byłem na imprezie i obejrzałem tylko skrót,z którego wnioskuje że Barca zagrała wczoraj kapitalnie Valdes ile miał interwencji dla Abiego : )

0

che zdekoncentrować Madryt żeby poczuli się zbyt pewnie : D Pep na poważnie nigdy by tak nie odpowiedział to nie w jego stylu

0

po tym jak wczoraj grał czwarta złota piłka czeka : D

0

wszystko będzie okej zobaczycie Abi wracaj do zdrowia : )

0

na bank kogo jeszcze kupią? Carlos do ruskich chce Cr7 i Messiego,on coś brał bo nie wiem jak mam odbierać jego słowa : D

0

musimy wygrać nie ma innego wyjścia : )

0

dlaczego moje posty są usuwane powie mi ktoś przecież? nie pisałem nic obraźliwego

0

Abi jesteśmy z tobą !!

0

brawo dla obu panów,nie spodziewałem się tego : D

0

Xavi dobrze mówi wcześniej Barca siedziała cicho,Madryt z nas żartował teraz się ośmieszają,nie można siedzieć cicho

0

Pep zostań!! kibice i piłkarze Barcy dostaną zawału jak powiesz nie : D

0

żałosne to jest co oni chcą osiągnąć przez to,nie dość ze robią takie cyrki to jeszcze Perez zatrudnia byłych sędziów,ja nie pamiętam by inny zespół sędziów zatrudniał : D

0

a w którym zespole nie ma jakiegoś symulanta,szkoda że nie wypowie się na temat Cr7 sytuacja z Abate czy Eduardo przeciwko Borucowi czy Pepe w przedostatnim klasyku tyle do powiedzenia

0

sprzedać Pique? dobre ale się uśmiałem,to że jest w słabszej dyspozycji nie znaczy że mamy go sprzedać.A jak Messi czy Xavi byli w słabszej formie zdarzyło się tak też mieli ich sprzedać co to ludzie nie wymyślą żenada : (

0

brawo Leo brawo Barca,zasłużone zwycięstwo,co do karnego o którego się burzą kibice Realu,to faul był jak dla mnie ewidentny,delikatny ale był,gość nie był ani przez chwilę zainteresowany piłką tylko Fabregasem.Pedro chciał ale znowu mu nie wyszło,no nic w końcu się chłopak przełamie,Santander nie miał nic do zaoferowania dzisiaj tak więc zwycięstwo zasłużone

0

goool!! no któż by inny jak nie nasz Leo brawo : D

0

popek92
wypad z tej strony nie mamy zamiaru cię słuchać

0

inteligentna wypowiedź,odpowiedział Mou w swoim stylu,i powiedział to co jest prawdą,a na stronie Realu już go wyzywają żałosne to jest czy on kogoś obraził w tej wypowiedzi? chyba nie więc nie wiem o co tu problem

0

widać że nie gwiazdorzy,to dobrze wróży mu na przyszłość,a tak po za tym to świetnego hat-trika strzelił : D naprawdę słowa uznania,za rok dwa chętnie bym go u nas zobaczył,puki co kupić Albę z Valencii,młodzież jest i kadra kompletna

0

niewychowany człowiek,znalazł się ten co nigdy nie mówi o sędziach a publicznie oskarża ich o spiski z Barceloną,usuńcie ten news,bądźmy mądrzejsi od Realu i publikujmy tu tylko to co dotyczy Barcy i ludzi z nią związanych,zaraz się tu zlecą sępy z Madrytu i się znowu zacznie,jak by nie mieli swojej strony : (

0

prokofiew
ja tam ma poczucie humoru to właściwe,i nie będę robił nie wiadomo czego ze swojej ukochanej drużyny jak i zawodników,to co powiedziałem to było żartobliwie : D ale zgadzam się z tobą że może to być rozdmuchane,niech tylko przyjdą tu kibice Realu to się zacznie,jak znam życie : (

0

anakreont
ludzie nie znacie się na żartach że tak minusujecie? to miało być żartobliwe chyba każdy jest na tyle inteligentny że wie jak jest.Tak jak reventon, powiedział że tam są inne obyczaje,to czepianie jest żartobliwe a nie złośliwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?