0

@marol0v masz 30 dni na zwrot, też myślałem żeby kupić tą koszulkę,ale troszkę mi szkoda 460 zł

0

Z kim byście się pożegnali po sezonie ? Nie da się ukryć, że na pewno będziemy musieli kogoś sprzedać, żeby się wzmocnić. Najgorsze, że do wielu piłkarzy czuje się sentyment i ciężko byłoby ich sprzedać, jak np Gavi.

2

22 lata… serio mamy bogactwo w drużynie jeśli chodzi o młodych zawodników.

0

Dla mnie to jest kozak straszny, po prostu jak Fabregas czy Cazorla urodził się w złym „czasie” i są lepsi od niego, ale myślę, że w innym klubie naprawdę może pokazać świetną piłkę.

28

Jak dla mnie bez sensu, może liczby dowoził, ale jego gra wyglądała przynajmniej średnio

0

Przychodzi propozycja 100 mln za Fermina, co robicie, a jeśli się zgadzacie, to kto w jego miejsce ?

0

@SZYCHA0005 został uniewinniony

1

@MessiForeverTheBest Patrząc na avatar, niestety nie masz prawa nikogo wyzywać … :(

1

@michalgajdek Obejrzyj skrót, tam widać, że Elanga wbiegał w środkową strefę i właśnie Martin był spóźniony

1

Myślicie, że taki Igor Thiago pasowałby do Barcy ? 191 cm, dobra technika, silny, szybki i dopiero 24 lata

2

Z tym Cubarsim i Martinem bym nie przesadzał, jak dla mnie obie bramki po braku krycia właśnie tego drugiego, zbyt wolno wraca w pole karne i odpuszcza krycie.

1

@Chimera Tyle, że słyszałem plotkę, że Yamal ma iść śladami Messiego i może zacząć grać jako fałszywa 9tka, a na rynku jest dużo więcej ciekawych skrzydłowych niż 9tek.

5

Warto zauważyć, że Yamal dzisiaj był bardzo groźny kiedy zmieniał pozycję i pokazywał się w środku boiska.

0

@Gitarkafcb Jeśli Barca zagra swoje to 70 do 30

0

@Greg1991 Przy Messim mogłoby nie być Yamala itp

0

@Colin94 i teraz nasuwa się pytanie, to świadczy o wysokim czy niskim poziomie ?

2

Fermin i Raphinha to naprawdę dwa kozaki

0

@FabianekMrozek Jak to było z tym Lewandowskim?

5

@FabianekMrozek Coś czuję, że źle się ten komentarz zestarzeje

1

3:1 dla Barcy ;)

2

@Foton oglądałeś mecz ? Przecież City do momentu karnego mogło strzelić spokojnie z 4 bramki, a silva byl tam mocnym ogniwem. Ta ręka była z dupy , Ale bardziej odruchową niż zaplanowana

15

Stanowski wyciągnął „syf” w którym wyszło na światło dzienne, że Pan Robert Lewandowski dostał 40 milionów dofinansowania, na otwarcie swojej restauracji na Mazurach … to jest hit po prostu, gość który jest jednym. Najbogatszych Polaków, dostaje 40 milion dofinansowania…. Ten świat spadł na pysk i serio mam nadzieję, że to wszystko upadnie, bo już mnie wkurza łożyć na bezrobotnych darmozjadów a do tego jeszcze wzbogacać jeszcze bardziej bogatych…. A kiedy człowiek otworzy coś swojego, to chcą podatek od podatku, właśnie po to, żeby utrzymać ten cały syf.

1

@malypuzon Przecież byliśmy lepsi.

7

Przychodzi Cancelo i nagle okazuje się, że Balde wypada blado na jego tle, mało tego, nawet Kounde wygląda słabo na jego tle, moim zdaniem właśnie tam potrzebujemy wzmocnienia, bo w dzisiejszym futbolu, boczni obrońcy robią naprawdę ogromną robotę. A może Kounde niech wróci do środka, a pomyślmy o wzmocnieniu boku obrony ?

2

@Murazor bardzo dobrze, każdy musi znać swoje miejsce

7

@mesulete 6. Jesteś aferowicz i panikara. Już doprawiłeś teorie, że Ymala ustala kto gra xd

Dobranoc

3

@majkiii Cancelo w formie, to naprawdę świetny zawodnik

15

Ten Cancelo rzeczywiście słaby i bezsensowny transfer ;O

Ja tam od razu wiedziałem, że będzie dobrym wzmocnieniem ;)

1

Angielskie drużyny słabiutko w LM

0

@Erykulus Co ma jedno do drugiego ? Serio uważasz, że zawodnicy podchodzą i myślą tymi kategoriami? Jeśli zbuduje sobie pozycję i bedzie zarządzać twardą ręką, to będą musieli go szanować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?