0

Mam pytanie, czemu spalony przy bramce Ferrana był mierzony od momentu dotknięcia piłki przez Gaviego a nie od rykoszetu od obrońcy ? Pamiętam, że w lidze kiedy przecinali nasi obrońcy podania do zawodników na spalonym to akcja była puszczana

2

Olmo był do zmiany już w 50-60 minucie, powinien zostać Fermin.

Sędzia ? Zapomniał kartek i chyba był ślepy na popchnięcia wieśniaków z ATM.

Lewy ? Dramat
Rashford ? Udowodnił, że jego miejsce jest w Man utd.

0

3:1 dla Barcy i w dogrywce Barcelona strzela w 117 minucie.

Tak to tylko zostawiam, chcecie być bogaci, to obstawcie, nie chcecie, to pomińcie.

0

Kurczę, nie ma co szukać takich karnych z kapelusza, moim zdaniem było tam nieporozumienie między bramkarzem a obrońcą a rzut karny byłby prezentem dla Barcy.

2

No tak, bo 2:0 wygrywa się raz na ruski rok xd. Przecież to jest wynik który można odwrócić nie licząc na żadne szczęście… Evra był dobrym zawodnikiem, ale nie najlepszym, ale nigdy nie grzeszył intelektem, szkoda, że Suarez bym tak delikatny ;)

0

@Adam065 Ferran nawet jak nie strzela to dużo biega i zdobywa pole bez piłki robiąc miejsce skrzydłowym i pomocnika .

1

Ci co wygrali Lewego to chyba z czystej sympatii

1

Przed Balde ciężka końcówka sezonu, myślę, że Cancelo jest w obecnej formie w top 5 bocznych obrońców.

4

Ale wy piszecie bzdury w tych komentarzach, miał zdjąć Yamala i Pedriego bo nawet porażka by nic nie zmieniła hahahahaha.

0

Wyobraźcie sobie, że City proponuje za Pedriego 300mln, zgadzacie się ?

0

@matirix20 a kogo byś kupił w jego miejsce ? Bo to jest najważniejsze pytanie

0

@konajoncek Czemu ? Przecież była dominacja nawet w 10u, wystarczy, że wykorzystamy dwie sytuacje i mecz zaczyna się od nowa ;)

0

@RobertNieLewandowski Przecież, pisze co widziałem, a nie co mówi TV

4

Kurczę, nie oglądałem meczu, widziałem skrót, po skrócie śmiem twierdzić, że więcej dogodnych akcji miał Real

0

@Azi Akurat ci eksperci to w większości nawet nie oglądają spotkań , powielają bzdury które pisze reszta oszołomów

0

@Encore Obaj poza boiskiem też potrafią się pokazać ;)

0

@marcin62 Ale jeśli się ogląda mecze, to widać, że brakuje troszkę szczęścia, zobacz mecz z ATM, tam miał kilka chyba dokładnie 3 sytuację bramkowe, ale tam też świetnie zachował się bramkarz

1

@kanver_ Obstawiam, że jeszcze przyjdzie czas, że cała LaRambla będzie się nim jarać :)
Przypomnę tylko sytuację z Cancelo, pisałem, że to mega dobre wzmocnienie, że był jednym z lepszych zawodników w tamtym czasie, ale oczywiście większość pamiętała go z kilku baboli które popełnił, a teraz nagle wszyscy go Kochają, więc czas Araujo jeszcze przyjdzie, bo takiego potwora fizycznego ciężko znaleźć :)

4

Ferran Torres - 16 goli - 2244 minuty - bramka co 140 min.

Lamine Yamal - 25 goli - 3522 minuty - bramka co 141 minut.

Vinícius Júnior - 19 bramek - 3595 minuty - bramka co 189 minut.

Gdyby Ferran nastawił celownik mógłby mieć przyznajmniej z 25 bramek bo sytuację ma, piłka go szuka, tylko koncertowo je marnuje, ale średnia bramek na minuty na boisku i tak wyglądają całkiem dobrze.


8

@Gaz Jakie ty bzdury piszesz, Araujo jest przydatny, tym bardziej w obecnej sytuacji.
Wyobraź sobie sytuację w dwumeczu 2:1 dla ATM, wtedy Araujo też jest dobra opcja żeby został w polu karnym i wrzucać na niego piłki, ale widzę że pisze bzdury tylko po to żeby od dzieci zielony herb dostać , a guzik się znasz i pewnie mecz oglądasz na YouTube w skrócie 5 minutowym.

6

Idealne wzmocnienie, zagra w środku pola i na skrzydle.

1

Ja tam Kibicuje Realowi w tej edycji LM, prawda jest taka, że jeśli przejdziemy ATM a później Arsenal, to wolę trafić w finale na Real niż Bayern lub PSG.

0

To prawda czy fake, że Lamine się zdenerwował tak po meczu, że względu na to że Lewandowski z nim nie współpracował ?

3

@challenger Czyli jednak dobrze, że przyszedł do Barcy ? Tak jakoś pod te święta mi się przypomniało, że byłeś dużym przeciwnikiem tego transferu. Jak coś to polecam się na przyszłość, mogę powiedzieć Ci który zawodnik się sprawdzi, a który lepiej żeby nie przychodził ;D

1

Mam nadzieję, że ktoś obudzi i ogarnie Yamala, bo serio zachowuje się jak panienka…

2

@Kapitan9 dla mnie dramat zachowanie, jakiś kolega z drużyny powinien go ustawić do pionu, bo na ojca nie można liczyć ;)

0

@Barca_Big_Moment jest chociaż jedna osoba która przeczytała cały ten komentarz. ?

0

@ViscaelBarca2007 Pewnie, że tak, ale to dalej świetna walka i topka wagi ciężkiej

8

@Pedri16Future Lamine zachowuje sie jakby juz byl bogiem futbolu, a jego ojciec jakby byl gwiazdą światowego formatu

0

@heniusss przecież Cash oddychał już spodenkami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?