jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 ciekawe czy Pepowi oczy zaczęły krwawić jak zobaczył Puchacza i Jóźwiaka i ich wrzutki
1
@chavez bramkarz to nie piłkarz. Taka czystka w głowie to też może być świetny bodziec. Jestem pewien, że Onana złapie formę. Na pewno cały czas trenuję;)
9
@AmigoBlancos De Jong jest po prostu lepszym piłkarzem. To, że nie jest barcelońskim rozgrywającym nie znaczy, że nie jest lepszy od Fede który lepiej pasuję do Realu niż Dr Jong do Barcelony.
Vinicius poprawił swoje mankamenty i zmierza po miano kompletnego skrzydłowego, piłkarsko jest lepszy od Ansu Fatiego. Młody Brazylijczyk wygrywa parametrami fizycznymi, szybkością, dryblingiem i przebojowością. Ansu jest zdecydowanie bardziej konkretny od Viniciusa, ma lepsze wykończenie i porusza się lepiej po boisku, jest piłkarzem mądrzejszym i z większym wachlarzem możliwości. Ansu mógłby zostać napastnikiem, 10, a nawet ofensywnym pomocnikiem. Na ten moment potrafi wiecejy faktycznie ale Vinicius w czystym byciu skrzydłowym jest lepszy.
Są też innymi profilami skrzydłowych więc nie do końca łatwo ich porównać.
Militao być może jest lepszym obrońca od Aroujo, szczególnie pod względem grania piłka, wyprowadzaniu piłki, ustawienia się w obronie. Aroujo deklasuje go warunkami fizycznymi jak większość nawet topowych obrońców. Jest bardziej dynamiczny i potrafi grać na doskok. Gdyby połączyć ich w jedno wyszedł by obrońca kompletny. Jeden ma braki techniczne drugi nie jest aż tak obudowany fizycznie. Uważam,że bliżej militao do kompletnego obrońcy.
0
@Janiama czuję, że mógłby zdobyć no SuperPuchar na fali nowej miotły. Mam wrażenie,że ludzie zapomnieli o tym trofeum a zaraz będzie trzeba tam grać
0
@BarcaInfo Trincao chyba całkiem okej sobię radzi w tym Wolwes
0
Chciałbym zobaczyć biuro trenera Barcelony. Z czystej ciekawości. Jakieś zdjęcie?
0
@tbas właśnie siadam do pracy na studia wiem co czujesz
1
Trincao ma ogromny talent to idzie poznać po sposobie prowadzenia piłki. W PL wygląda dobrze i jeżeli jego warsztat powiększy się o prawą nogę i szybkość to będzie świetnym piłkarzem.
7
@zadafcb poproszę źródła. To jest taka bzdura że nawet ustawa tego nie przewiduje i muszę to na własne oczy zobaczyć
1
@Katalonbar dziewczyny zadowolone.
6
@Lisek swoją drogą to jak Xavi wejdzie w trening w stylu Zidana to przecież De Jong i spółka się za głowę złapią,że można tak grać
0
@don'T.R.I.P.e czekaj, chyba był trener potem który był mistrzem remontad. A i w przerwie działał cuda..
Luis Enrique
1
@Comentateiro też wstałem wcześniej dziś, żeby mnie że streama za dwa tygodnie nie wyjeba* za niesubordynację
2
@adi7adi8 znają się od 15 lat i Pique w prawdopodobnie ostatnim swoim sezonie zacznie świrować do Pana Xaviego najlepszego środkowego pomocnika w historii piłki nożnej i trenera FC Barcelony której jest wychowankiem ponieważ nie może jeździć na rowerze?
3
Czy Xavi będzie naszym trenerem pierwszym od Tito który nie otrzyma, żadnego wstydliwego przezwiska?
Moim zdaniem Xavi powinno zostać święte
1
@Pilka_jest_okragla pasa miał ale uderzenie jakieś wyjątkowe nie było niestety
3
@eckov przecież Enrique przez pół roku był mieszamy z błotem
1
@Rewolucja123 budzi podziw
1
@Bykunn jasne, rozumiem również twój punkt widzenia.
1
@Bykunn przecież wysyłali a szkolenia się odbywały. Po prostu liczba miejsc u mnie w jednostce była zredukowana. Ty nie dostaniesz bo nie jestes interesantem jak mniemam. Poza tym chyba nie możesz mieć kategorii A z tego co pamiętam nie jesteś zdolny do zsw z uwagi na zdrowie? Coś takiego?
Szkolenia odbywają się dla osób które mają zawód żołnierz ale nie pracują w tym zawodzie. Jak ja na przykład, albo rezerwiści, NSR itp;)
1
@tomcruise chyba trzeba do tego wrócić!
0
@Triv44 kampania oczywiście! Obecne czasy!
0
@Bykunn mi tam do śmiechu nie jest, sytuacja może się rozwijać miesiącami a w tedy te szkolenia mogły by nabrać powagi. Uważam, że obecnie nie ma zbytnio miejsca na żarty i należy wezwania traktować poważnie. Zwłaszcza,se to nie jest zaproszenie tylko karta powołań, zlekceważenie wezwania może być karsne pozbawieniem wolności.
0
@Gall Przypomniałem sobie gdy szkolnej dwójki uczył mnie weteran z Afganistanu. Młody człowiek, pojechał na misję w młodym wieku i zdobył niesamowite doświadczenie.
Z narracji takiej osoby biję pewność siebie i wrażenie, że broń to dla niego przedłużenie ręki. Tak jakby urodził się z nią na piersi.
Oczywiście na strzelaniu same 10 i to bez żadnego głębszego celowanie o kabinowania. Pewny strzał i zawsze w punkt, była powtarzalność.
Patrząc na tego Pana czułem, że mam doświadczenie z profesjonalista i prawdziwym żołnierzem. Najlepsze jest to, że pokazywał to wszystko z pozycji stojącej, nie swoją bronią z innym kalibrem i trafiał jak chciał. To jest sztuka.
Weź to porównaj do internetowego Janusza który w życiu tylko z procy w kaczki strzelał i on ma czelność wypisywać głupoty i mieć pretensje do mundurowych. Niesłychane.
0
@Ojciec5tkidzieci zgadzam się w pełni. Ludzie nie lizneli chodźby munduru i nie mają pojęcia na czym to wszystko polega i z czym jest związane. Oby to dało do myślenia rządzącym i oby oświata zadbała o edukację w tej dziedzinie. Służba było by łatwiej gdyby Polacy ich wspierali i podziwiali a nie szydzili czy sprowadzali ich pracę do zwykłego etatu. Służba to zupełnie inna para kaloszy. Rozkaz a polecenie to różnica a gdy masz w ręku broń perspektywa się zmienia. Poczucie odpowiedzialności i duma z możliwości służenia krajowi, ale to trzeba przeżyć
0
@patry295 chyba Minus 20,30:d
0
@MarcelNJ11 boże kochany. Są warty dwunastogodzinne lub 24 godzinne. Potem świetny dzień przerwy.
0
@Herato a co Pogba jest lepszy od Griezmana?
0
@ShinobiQWE wiem,że ninja chodzą własną drogą;D
No jasne,ale przecież po drugiej stronie są rozkazy które ocaliły miliony istnień. Tu nie ma złotego środka a wewnętrzny bunt osłabia bardzo kraj to doprowadziło by do tragedii.
0
@Abominacja cóż, oczywiście, ale gdyby jedna strona odpuściła ktoś inny by zabił i może ktoś inny zginął. Tak niestety działa świat i tego nie przeskoczymy, uważam,że takie myślenie to swoista utopia i niemożliwy scenariusz. Brutalna prawda