jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pilka_jest_okragla Frankie out
0
@FCMichalo to było przed Kovaciem. W tedy były plotki o Jose w Monachium
4
@LucaMancini szczepionka na covid traktuj normalnie jak reszte. Te głosy głupoty o niebezpiecznosci tej szczepionki na szczęście powoli zaczynają ucichac
16
@LucaMancini parę lat temu śmialiśmy się z ty h co nie szczepią dzieci, dziś mamy dziwne dylematy. Oczywiście,że trzeba szczepić dzieci
0
@parpe a ktoś im wierzy?
2
@Messibestplayerintheworld a chłop od 3 lat nie gra praktycznie. Co chłopak ma zmarnowaną karierę to szok
0
A jak to teraz będzie z kapitanem?
Dani z miejsca powinien być pierwszym bo był w kadrze przed Busquetsem, na równi z Pique a Albe i Roberto i tak przewyższa. Ciekawe czy będzie się liczyć staż czy status legendy starczy, żeby z miejsca opaskę dostać;)
0
Skoro Nelson Semedo nie jest drugim najlepszym prawym obrońca w historii Barcelony to jak wygląda top 5?
0
@Gonzo349 mimo,że w Barcy już się na niego narzeka to ma 3 asysty i pięć bramek w Lidze. Jak na koniec sezonu będzie mieć 20 bramek i 10 asyst to chyba nie będzie dyskusji co?
0
@Cwaniak4 na świecie myślę, że będą Polaka wierzyć. Zwłaszcza patrząc na ryj Łukaszence
1
@Colon to był 9. Ludzie mają czelność porównywać do niego Lewego, Suareza czy Van Bastena. Szczyt bezczelności. Jego można do Messiego porównywać
0
@Herato pewnie dlatego,że to twój pierwszy Mundial. Zawsze ten dziewiczy turniej jest wyjątkowy. Euro 12 reż wspominam świetnie. Mundial w Brazylii też kapitalnie wspominam bo był pierwszym świadomym turniejem.
0
@Emhyr jak ma się zmienić skoro wszyscy co będą grać są na kadrze. To samo z presezonem. Jak oni mają być przygotowani jak wracają do treningów gdy kończy się okres przygotowawczy. Kompletnie bez sensu
0
@Homeopata8989 kraj mniejszy od największych miast w Polsce. Wyczyn niebywały a ligę mają na najniższym poziomie
0
@DaPidejpi ja tam każdego z nich mogę przyjść. Skrzydłowy do zawszę skarb a na wypożyczeniu to fajne przygody. Pamiętam Adebayora w Realu, Ależ ja mu kibicowałem mimo że nienawidzę Realu. XD
1
@KSSniper pięknee? To co się tutaj działo jak wychodził fabs na 9 to jest nie do opisania. Nic tutaj bardziej nie irytowało niż to
0
@Danny Gaucho fanboje najlepszego piłkarza dziejów na stronie drużyny w której grał od dziecka? Nawet nie drażni.
0
@dawo17 pamiętam tą bramkę. Gdzieś już człowiek wyłączony bo to końcówka pierwszej połowy i tą piłka tak spada z dupy przed polem karnym gdzie nikt się strzału nie spodziewa. A tu bramka na miarę top 3 w klasykach. Że to o puskasa nie powalczylo to szok
0
@DonMatteo901 poziom Euro nie był jakiś super wysoki. Dla mnie Brazylia i Argentyna to poziom wszystkich czterech półfinalistów Euro
3
@Emhyr bierze 8 na luzie. Jak kiedyś 6 i 22
1
@Janiama mówi, nas nie było na niego stać
2
@Janiama hajs, mówi to panu coś?
0
@RobiS fajny, ale ma momenty tragikomicznne
1
@Toretto ja pamiętam i uświadomiłem sobie,że mieliśmy w tedy poprzewracane w dupach. Najgorsze mecze Daniego są na równi z najlepszymi Desta i Semedo. Na PO to pierd... Goat
0
@LionelM95 to fake, nie rób tego
0
@clyde nienajprawdziwsze to mój wrześniowy klasyk, pozdrów ciepło
0
@Nazio87 @laikike1 dziękuję!
Poznałem Ka-meal takiego producenta. Byłem na jednym obozie z masą raperów. Gdyby to było wcześniej to pewnie byśmy byli z ziomkami ale to było w 2019 więc już raczej nie miałem szans spędzać z nimi czasu. Za to mój kuzyn miał okazję pić wódkę jak kolegą z kolegą z topiła raperów w pl. Od Quebo i wesoła ekipę po kubana itp.
2
@JimMorrisonFCB właśnie, Białoruś to Rosja. Mnie ciekawi kto i kiedy zrobi porządek z Rosją, Koreą i Chinami
7
@notrac zawsze mnie ciekawi co wy robicie że taki pitos zarabiacie;D
0
@Messibestplayerintheworld znów musiałem na profil wejść xD
Trzeba szukać po prostu alternatywy, uważam, że przy ofercie powyżej 50 mln trzeba się rozstać z Marciem.
A oferty około 60-80 to nawet nie możemy się zastanawiać.