0

@Pilka_jest_okragla Frankie out

0

@FCMichalo to było przed Kovaciem. W tedy były plotki o Jose w Monachium

4

@LucaMancini szczepionka na covid traktuj normalnie jak reszte. Te głosy głupoty o niebezpiecznosci tej szczepionki na szczęście powoli zaczynają ucichac

16

@LucaMancini parę lat temu śmialiśmy się z ty h co nie szczepią dzieci, dziś mamy dziwne dylematy. Oczywiście,że trzeba szczepić dzieci

0

@parpe a ktoś im wierzy?

2

@Messibestplayerintheworld a chłop od 3 lat nie gra praktycznie. Co chłopak ma zmarnowaną karierę to szok

0

A jak to teraz będzie z kapitanem?
Dani z miejsca powinien być pierwszym bo był w kadrze przed Busquetsem, na równi z Pique a Albe i Roberto i tak przewyższa. Ciekawe czy będzie się liczyć staż czy status legendy starczy, żeby z miejsca opaskę dostać;)

0

Skoro Nelson Semedo nie jest drugim najlepszym prawym obrońca w historii Barcelony to jak wygląda top 5?

0

@Gonzo349 mimo,że w Barcy już się na niego narzeka to ma 3 asysty i pięć bramek w Lidze. Jak na koniec sezonu będzie mieć 20 bramek i 10 asyst to chyba nie będzie dyskusji co?

0

@Cwaniak4 na świecie myślę, że będą Polaka wierzyć. Zwłaszcza patrząc na ryj Łukaszence

1

@Colon to był 9. Ludzie mają czelność porównywać do niego Lewego, Suareza czy Van Bastena. Szczyt bezczelności. Jego można do Messiego porównywać

0

@Herato pewnie dlatego,że to twój pierwszy Mundial. Zawsze ten dziewiczy turniej jest wyjątkowy. Euro 12 reż wspominam świetnie. Mundial w Brazylii też kapitalnie wspominam bo był pierwszym świadomym turniejem.

0

@Emhyr jak ma się zmienić skoro wszyscy co będą grać są na kadrze. To samo z presezonem. Jak oni mają być przygotowani jak wracają do treningów gdy kończy się okres przygotowawczy. Kompletnie bez sensu

0

@Homeopata8989 kraj mniejszy od największych miast w Polsce. Wyczyn niebywały a ligę mają na najniższym poziomie

0

@DaPidejpi ja tam każdego z nich mogę przyjść. Skrzydłowy do zawszę skarb a na wypożyczeniu to fajne przygody. Pamiętam Adebayora w Realu, Ależ ja mu kibicowałem mimo że nienawidzę Realu. XD

1

@KSSniper pięknee? To co się tutaj działo jak wychodził fabs na 9 to jest nie do opisania. Nic tutaj bardziej nie irytowało niż to

0

@Danny Gaucho fanboje najlepszego piłkarza dziejów na stronie drużyny w której grał od dziecka? Nawet nie drażni.

0

@dawo17 pamiętam tą bramkę. Gdzieś już człowiek wyłączony bo to końcówka pierwszej połowy i tą piłka tak spada z dupy przed polem karnym gdzie nikt się strzału nie spodziewa. A tu bramka na miarę top 3 w klasykach. Że to o puskasa nie powalczylo to szok

0

@DonMatteo901 poziom Euro nie był jakiś super wysoki. Dla mnie Brazylia i Argentyna to poziom wszystkich czterech półfinalistów Euro

3

@Emhyr bierze 8 na luzie. Jak kiedyś 6 i 22

1

@Janiama mówi, nas nie było na niego stać

2

@Janiama hajs, mówi to panu coś?

0

@RobiS fajny, ale ma momenty tragikomicznne

1

@Toretto ja pamiętam i uświadomiłem sobie,że mieliśmy w tedy poprzewracane w dupach. Najgorsze mecze Daniego są na równi z najlepszymi Desta i Semedo. Na PO to pierd... Goat

0

@LionelM95 to fake, nie rób tego

0

@clyde nienajprawdziwsze to mój wrześniowy klasyk, pozdrów ciepło

0

@Nazio87 @laikike1 dziękuję!
Poznałem Ka-meal takiego producenta. Byłem na jednym obozie z masą raperów. Gdyby to było wcześniej to pewnie byśmy byli z ziomkami ale to było w 2019 więc już raczej nie miałem szans spędzać z nimi czasu. Za to mój kuzyn miał okazję pić wódkę jak kolegą z kolegą z topiła raperów w pl. Od Quebo i wesoła ekipę po kubana itp.

2

@JimMorrisonFCB właśnie, Białoruś to Rosja. Mnie ciekawi kto i kiedy zrobi porządek z Rosją, Koreą i Chinami

7

@notrac zawsze mnie ciekawi co wy robicie że taki pitos zarabiacie;D

0

@Messibestplayerintheworld znów musiałem na profil wejść xD
Trzeba szukać po prostu alternatywy, uważam, że przy ofercie powyżej 50 mln trzeba się rozstać z Marciem.
A oferty około 60-80 to nawet nie możemy się zastanawiać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?