jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
to oczywiscie nie do Ciebie :P
1
on gra jako fałszywa 9. Chyba meczów nie oglądasz.
1
Tylko nie Mascherano... Błagam. Czemu nie Puyol??!! Pokazał się ze wspaniałej strony w swoim drugim debiucie...Eh... żeby trener tylko nie zrobił głupoty. Wierzę w niego i ufam mu. Damy rade!
1
A nas nie obchodzi że jego to nie obchodzi. Znowu zaczyna sie bicie piany.
1
Bylby fajnym wzmocnieniem. Jest świetnym piłkarzem. Tylko ma trochę nasrane w głowie. No ale juz taka jego uroda. A tak na poważnie, sprowadznie go nie byloby wcale taka głupotą jak się moze wydawać. Jest silny fizycznie, wysoki ma świetne zarówno wykończenie jak i strzały z dystansu. Czy nie szukamy takiego zawodnika?
Wyczuwam kolejną operę mydlaną :)
1
Wierzę w Alexisa ale jeszcze nie pokazuje maksimum swoich umiejętności. Brakuje mi takiego motoru napędowego z prawej strony (nie licząc Alvesa).
1
A moim zdaniem mecz będzie wyglądał podobnie do tego z Milanem. Real będzie czekał na szybką kontrę i będzie w ten sposób szukał drogi do bramki. Barca będzie ich zamykać a oni będą się bronić jak zespół z Mediolanu. Z resztą, sami widzieliśmy jak Carlo ich ustawia.
Boję się tylko, że to będzie jedno z najbardziej irytujących Gran Derbi jak dla mnie, bo nienawidzę gdy jedna z drużyn czeka na kontre. Zawsze w meczach z Realem mecze były wyrównane, rzadko kiedy widzieliśmy murowanie bramki. Cios za cios. Mam nadzieję, że wygramy. Jesteśmy silni. No i oczywiście liczę na to że w wyjściowej 11 zobaczę Carlesa.
1
W Barcelonie to on prawie w ogóle nic nie grał. Więc chwała Bogu że odszedł. Przynajmniej mamy dzięki temu Fabregasa i Alexisa.
1
No zobaczymy. Póki co Real ma problemu z grą na wyjeździe. Jeżeli u siebie przegrał z Atletico to u nas mam nadzieję że również się potknie. To będzie Gran Derbi debiutów :) Nie mogę się doczekać. Jeszcze tylko dwa dni!
1
Odmłodzenie kadry? To jest Twoim zdaniem recepta na zwycięstwo LM? No to ciekawe powiem Ci bo w 2011 Xavi był po 30, Puyol był po 30, sporo zawodników niedługo przed 30 i jakoś dali rade. Chyba zaczyna się Borussiomania z tymi młodymi graczami. Albo Jurgenomania...
1
ha,ha,ha
1
aha, czyli jest w stanie zagrać w półfinale Ligi Mistrzów ale już wygrać finału nie :D? haahaahaha
0
Zobaczymy co przyniesie sobota. Jestem pewien że nie zabraknie kontrowersji ;)
0
A czy ja powiedziałem że był niesłuszny? Oczywiście że był słuszny. Ta kartka to jeden wielki śmiech na sali.
"CR7 tak dobrze symulował że sędzia mógł się nabrać?"
- No sądzę, że gdyby nie łapał się za twarz i nie tarzał po ziemi zwijając z bólu to by czerwonej kartki nie było. Ale to już moja taka cicha opinia...
0
Hmm, interesuje mnie tylko to, że nie licząc meczu z Malagą (w którym także miejsce miał karny) to jest trzeci mecz Realu dzięki któremu wygrywa... poprzez karny. Dziwne. Broń Boże nie szukam żadnych zaczepek czy niepotrzebnych spięć ani teorii spiskowych, tylko albo na prawdę są bardzo mocno faulowani, albo w tym jest jakieś drugie dno. Jeszcze nie widziałem tak często symulującego Realu w polu karnym. Może Ancelotti w tym widzi ratunek właśnie dla swojego defensywnego stylu? Zabrzmi to kontrowersyjnie, ale gdyby nie czerwona kartka i karny to Real mógłby przegrać. Jeżeli Juve w 10 gra jak równy z równym z Once de gala Królewskich to coś tu jest chyba nie tak. Nie mniej jednak, za trzy dni Gran Derbi Europa. Zobaczymy co przyniesie nam ten dzień. Na chwilę obecną moim zdaniem jesteśmy lepiej przygotowani. O wiele lepiej weszliśmy w sezon, to jest nasza druga przewaga. Trzecią przewagą jest to, że gramy u siebie, a czwartą przewagą jest to, że Real sam gubi się jeszcze w rozgrywaniu piłki i konstruowaniu akcji (nie licząc kontr). Ciężko może być tylko wtedy, gdy Real uprze się na postawienie autokaru pod bramką i szybkimi kontrami. To dla Blaugrany jest zabójcze. Ale co wymyśli Ancelotti przekonamy się już za pare dni :) Liczę na zarówno dobry mecz Barcy jak i sędziego :)
Pozdrawiam.
0
Dobrze było !
Andres wracaj do formy ! Gdzie się zagubiłeś chłopie co? Gdzie ten Andres z zeszłego sezonu?
0
*chwilę obecną, na tym etapie sezonu
0
Takie są fakty? Człowieku, o czym Ty mówisz. Idąc Twoim tokiem rozumowania, to Barca straciła punkty spodziewanie tak? Przemyśl. Jesteśmy liderami dlatego, że na chwilę obecnątym etapie sezonu jesteśmy najlepsi. I nikomu NIKOMU tego nie zawdzięczamy tylko sobie.
0
Są jeszcze w Realu. Ale to porównanie można sobie w sumie odpuścić bo tam 3/4 kibiców to dzieci do lat 10, trolle i napinacze. Nie mówię, że tutaj takich nie ma, ale są z pewnością w mniejszej skali. Niedługo przyjdzie czas, że zabraknie pucharów i ta cała rozpuszczona dzieciarnia się rozejdzie po Manchesterach, Bayernach, czy innych Milanach. Czekam na to z utęsknieniem, bo czasami to już nie można czytać tych komentarzy. Tak źle tak niedobrze.
0
Otóż to kolego. Ale to wyróżnia właśnie prawdziwego kibica. Zobaczymy ilu z nich przestanie kibicować Blaugranie gdy przyjdą remisy, porażki i brak zdobytych trofeów ;)
W dupskach Wam się poprzewracało. To jest kurna AC MILAN a nie jakaś Szczakowianka Jaworzno...
0
z tym że wczoraj Barca zagrała dobre spotkanie. Zdominowała Milan w Mediolanie.
0
Ten zespół to nie maszyna. Ja jestem bardzo zadowolony z wyniku. I nigdy nie zrozumiem tych wszystkich napinaczy którzy twierdzą, że remis to bardzo zły wynik, mówiąc później że Barca gra jak cioty itd. Zagraliśmy wczoraj bardzo dobre spotkanie w którym dominowaliśmy na terenie rywala. Ehh... Niektórzy chyba muszą dorosnąć do oglądania futbolu.
0
A moim zdaniem nie jest źle. Na prawdę. Zwróćcie uwagę na jedno, Milan był genialnie ustawiony w defensywie, czego niestety nie można powiedzieć o Barcie. O remisie zaważył beznadziejnie głupi błąd Mascherano. Nie wiem czemu Tata nie wstawił zamiast niego Puyola. No ale to już on wie najlepiej. Argumentując moje pierwsze zdanie powiem krótko. Nie brakowało wielu rozwiązań, na prawdę w tym aspekcie jest lepiej jak rok temu. Głównym naszym problemem jest to, że poniekąd jesteśmy więźniami własnego stylu gry, który już z dwa sezony temu (TYLKO PONIEKĄD!) został zneutralizowany w akcjach ofensywnych. Większość trenerów po prostu wie jak z nami grać. Mimo to, na prawdę jestem zadowolony z wyniku. Milan u siebie gra dobrą piłkę, a trzeba powiedzieć, że kontrolowaliśmy przebieg meczu. Mistrzem destrukcji dla mnie był zdecydowanie Busquets. Liczę, że za dwa tygodnie na Camp Nou ich rozgromimy. Dzisiejsi gospodarze nie potrafią grać na wyjeździe. Co udowodnili już nie raz. Jeżeli wtedy podnieśliśmy się po 2-0 i wygraliśmy u siebie 4-0 to moim zdaniem to jest przepaść. Tutaj żadna remontada nie jest potrzebna. Nie ma powodów do paniki. Powody do paniki mogły by być wtedy, gdy, raz przegralibyśmy mecz, a dwa przede wszystkim nie kontrolowali przebiegu wydarzeń. Podobał mi sie dzisiejszy mecz bo obie drużyny gryzły trawę. Brakowało tylko zwycięskiej bramki. Nasz kołcz potrzebuje jeszcze moim zdaniem czasu, za 2 może 3 miesiące zacznijcie go oceniać. On dopiero zaczyna swoją przygodę w tym klubie mimo że minęły już 3 miesiące, a uwierzcie, że w tym sporcie, na wprowadzenie zmian do takiego klubu to jest bardzo niewiele. Damy radę za dwa tygodnie i udowodnimy, że wciąż jesteśmy klubem, który ma aspiracje, motywację i potencjał by zdobywać kolejne szczyty! Vamos !
0
Dokładnie, pieniądze nie grają ;) Nie raz się o tym przekonaliśmy.
0
Nie wiem jakim cudem Tello który nie pokazał nic ma 4,5 a Pedro, który chociaż inicjował akcje ofensywne i grał ładnie w defensywie ma 4.0 ...
0
Puyol zamiast Pique, i ewentualnie Fabregas za Xaviego i byłoby mega. Ale ten skład też mi odpowiada :)
0
Damy radę. Milan jest wybitnie nie w formie, poza tym występ Balotelliego jest zagrożony. Zobaczymy. Może nie będzie to 4-0 jak na CN ale wystarczy mi skromne 2-1 ;)
0
Mam nadzieję, że wymażemy z pamięci remis z Osasuną właśnie tym meczem pokazując swoje prawdziwe oblicze. Mam nadzieję że uzyskamy korzystny wynik.
A tak odchodząc od tematu, jestem ciekaw w jakim stopniu nowe nabytki Realu w tym Bale Illaramendi itd dadzą się zjeść w sobotę Camp Nou'owemu piekłu. Moim zdaniem te wszystkie oprawy, przyśpiewki no i przede wszystkich gwizdy sprawią, że Ci nowi nie dadzą sobie rady. Takie jest moje zdanie. Oczywiście mogę być w błędzie :)
0
Umiecie zrobic tak jak Pinto?? :O
0
Moim zdaniem beznadziejnie się dzisiaj spisywał Tello jak już wszedł. Zmiana zdecydowanie na minus. Neymar i Bartra dzisiaj ładnie zagrali. Zauważyłem ciekawą zależność. Barca od zeszłego sezonu po prostu nie umie grać w żółtych strojach. To też na pewno wpływa na psychikę graczy, co poniektórych oczywiście.