0

Villareal u siebie jest bardzo groźny Miki ;) Camp Nou ich zje. Dwa sezony temu też wszyscy przed nimi srali po gaciach aż w końcu na Camp Nou dostali w bęcki chyba 5-0. Czy 4-0. Nie jestem pewien. Ale jestem pewien za to że tanio skóry nie sprzedadzą.

0

Fenomenalny mecz Blaugrany. W KOŃCU! Dominowaliśmy pod każdym względem, w każdym aspekcie byliśmy lepsi, w ataku pozycyjnym, w destrukcji, w ustawianiu się. Jeszcze wisienką na tym słodziutkim torcie jest hat-trick Neymara. Mam nadzieję, że ten mecz jest zapowiedzią zwyżki formy. Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, ale pewien jestem, że dzięki tej wygranej, dzięki awansowi i pierwszemu miejscu w grupie zespół nabierze wiatru z żagle. I potem prosto fordewindem do finału bym poprosił :)

0

Trochę przegiąłeś :P

0

Pique zwrotny i ambitny, tak, obrońca to wybitny

0

A kogo Barca chce sprzedać? Chyba nikogo. Teraz o takich obrońców jak Pique jest na prawdę ciężko. To, że gra ostatnio piach nie oznacza, że jest słaby. Znajdź mi drugiego obrońcę z podobnymi warunkami.

0

co jak co ale City jest w stanie zaplacic kazda cene. Ile to było dwa czy trzy lata temu jak oferowali za duet Iniesty z Xavim chyba 350 mln.

0

to ze Barca potrzebuje wzmocnien nie oznacza ze Manchester City nie może potrzebować.

0

skoro tylu*

0

Skład sportu mi się nie podoba, pomijając to że jest tam tylko 10 piłkarzy ;p. Nie chcę oglądać Montoyi poraz kolejny i się na nim zawieść, a udaje mi to się skutecznie robić kiedykolwiek go nie oglądam. Dlatego wolę skład MD tylko zamiast Xaviego dałbym Songa. Potrzebujemy mieć wzmocnioną drugą linię. Przód musi taki być, innej opcji nie ma.
A tak poza tematem, wie ktoś może czemu nie powołuje Cuenci skoro tylko kontuzjowanych jest?

0

jutro musi podexpić :D

0

aż mi go szkoda.

0

poszedłeś spać bo nie wstaniesz do szkoły? xd Każdemu tak gada a potem idzie.

0

ojeeeeezu kolejny napinacz. Idź stąd.

0

zeby tylko sie po raz kolejny nie pospieszyli z diagnoza i przygotowaniami tak jak ostatnio ;)

0

awanturnik :D

0

miki, jeżeli to jest obiektywnie to jesteś wielkim pesymistą. Jak możesz być kibicem i nie wierzyć w swój klub? Myślałem że zmądrzałeś, ostatnio zdarzyło Ci się parę na prawde fajnych wypowiedzi napisać, ale jednak masz jeszcze przebłyski tego starego Mikiego.

0

Pedro gra dobrze tylko z zespolami o klase nizej

0

Podpisanie kontraktu z Gundoganem byłoby świetnym pomysłem. Ma wielki potencjał. Gdyby tak tylko wypalił jeszcze transfer Ter Stegena, jakiegoś solidnego obrońcy i Aguero to byłbym wniebowzięty. TAK! wiem że to nie Fifa ;) Pomarzyć zawsze można.

0

co jak co, ale Vilanova źle przeprowadzał zmiany. Nie będę tym usprawiedliwiał wyniku, ale mecz z Bayernem to pokazał. Zmiana chyba w 85 minucie meczu przy wyniku 3-0 czy może już 4-0 nawet to jednak kiepsko wygląda.

0

Bayern gra inną piłkę, ma innych piłkarzy i inną filozofię futbolu. Samo ustawienie zawodników jak w drużynie Guardioli to jednak ciutke za mało ;)

0

Moim zdaniem nie. Ostatnio kiedy bym go nie oglądał to mnie zawodzi. Nie znam drugiego takie piłkarza o takiej charakterystyce jak Dani. Może Evra, ewentualnie Marcelo. Ciężko o takich graczy. Jest zarówno świetny w defensywie, jak i ofensywie.

0

Całkiem fajny pomysł z tym ustawieniem. Może Fabregas by w końcu zaczął grać jak w Arsenalu. Song i Busquets w jednej linii to kolejny świetny pomysł. Lepszy potencjał ofensywny i denfensywny. No oczywiście wszystko pod warunkiem że nie będzie grał Xavi. W ofensywnym ustawieniu ten Pan z całym szacunkiem do niego, ale tylko hamuje akcje, kontrataki które są potencjalną szansą na bramkę... Wątpię jednak żeby to weszło w życie. Rosell by się prędzej zachlastał.

0

hańbą jest Twoja ortografia

0

Nelson Mandela [*]

0

równie dobrze mógłbym poprosić o Oliviera Kahna. Transfer Suareza jest nierealny. Wątpie żeby ktokolwiek przyszedł w zimę. Miejmy nadzieje że jakiś obrońca.

0

Z chęcią bym go wymienił za Sanabrię.

0

Gerard, to że straciliście najmniej bramek to zawdzięczacie tylko i wyłącznie Valdesowi, który Tobie i Masche 353255674 razy ratował dupsko

0

oczywiście nie było to do wszystkich użytkowników. Podkreślam

0

Jesteście najlepsi :D 2 porażki na półmetku sezonu a Wy chcecie skreslać trenera xd Banda osłów. 1 miejsce w grupie w Lidze Mistrzów, pozycja lidera w La Liga, zaraz startuje Copa del Rey, zwycięstwo w Superpucharze Hiszpanii i jeszcze Wam mało? Nie da się cały czas wygrywać... Skąd się to bierze.....

0

Wiadomo może czy gdzies będzie leciał mecz z Cartagena? Słyszałem że Sportklub już nie ma podpisanej umowy z tymi rozgrywkami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?