3

@KamQiX przyfabregasił :P

1

Dobra jazda z nimi.
4-2 i lecimy z Borussią.

1

@Aureczek szczegolnie mu brakowało to szybkości i zwrotności.
Lubiłem go, dalej lubię.

3

Yamal mając 17 lat gra na tej dziecięcej fantazji. Jak Neymar w Santosie. I to jest zajebiste.
Dojdzie do tego trochę ogłady, doświadczenia i będziemy mieli kolejnego magika.
Ba. Już mamy.

27

Wypadałoby jakoś zwyzywać Lewego. To w drugiej połowie dwie bramki strzeli.
No to lecimy.
Lewy jest cienki jak sik pająka.

0

@ryzy21 nie pisz tak. Przeproś mame

7

Ale zajebisty mecz dla oka.

1

Ciężko będzie. Ale wygramy to

5

Bo to trzeba na spokojnie. Usiąść, pomyśleć, napić się piwa, iść po jeszcze cztery, usiąść, pić i na spokojnie wszystko.

1

@Safrani 210 k.
Sprzęgło było wymieniane z dwa lata temu. Nie przejechało więcej niż 30 tysięcy.

0

Są tu jacyś mechanicy?
Matula ma problem. Jak rusza z jedynki i jak wrzuca dwójkę to strasznie jej szarpie auto. Tak jakby się oduczyła sprzęgła używać.
Przy redukcji z trójki na dwójkę nic się nie dzieje.
Przy innych biegach również.
Co to może być? Sprzęgło do wymiany?
Dwumas raczej chyba nie, bo nie słychać żadnego stukania...

1

@Borneo dba o interes swojego kraju. Polonia mieszkająca w Stanach wcale nie musi płakać z tego powodu.

0

@Torto jakoś nigdy za nim nie przepadałem.
Zawsze byłem team Hendry i Ronnie

11

Genialnie byłoby odebrać Realowi każde trofeum w tym sezonie.
Superpuchar, Puchar Króla, La Ligę i LM jeśli spotkamy się w finale.
Jest możliwe! :D

0

Flicku ufam dla Ciebie.
Ferran i Fermin zrobią nam dzisiaj mecz.

0

No i koniec czelendżu

3

@MesQueUnClub96 zawsze kojot

1

@Ojciec5tkidzieci no bo te historie są ciekawe i sam kiedyś się tym bardzo mocno interesowałem. W szczególności grupą Carringtona, bo okazało się po latach że jeden z członków mojej rodziny działał tam gdzieś na okolicach Jeleniej Góry i Wałbrzycha.

A najbardziej przerażające jest to, że większość z tych ludzi nie poszła siedzieć i dalej robią wały.
Związane z dragami, prostytucja, vatem, alkoholem, fajkami, spirytusem i innym temu podobnym procederom.

1

@bartekvisca z gloryfikowaniem bardziej mi chodziło o to, że próbowano na piedestał wznieść Słowika między innymi przez Najmana. Co chwilę pojawią się w mediach Masa, Misiek z Nadarzyna czy inne bolki.
Polecam zapoznać się z kanałem o którym pisze powyżej i poczytać reakcje tłumu.
Niektóre odcinki są arcyciekawe. Natomiast irytuje mnie brak poczucia powinności do przyznania się że tak - niszczyłem zwykłym ludziom życie.

0

@Ojciec5tkidzieci wiem, znam ten serial. Genialna obsada i gra.
Niemniej - oglądałem jakiś czas temu sporo odcinków nagrywanych przez Grzegorza Mięśniaka między innymi z Księciem z Bydgoszczy.
Niewiarygodne, że tacy ludzie mogą być dla innych ludzi inspiracją i budzić podziw.
Banda obrzydliwcow.

5

@Ojciec5tkidzieci dramat że dzisiaj się gloryfikuje tych gangusów i robi o nich bohaterskie filmy.
Niszczyli ludzi, niszczyli cudze biznesy.
Dawali oferty "nie do odrzucenia". Zwykle śmiecie i tyle. Powinni spłonąć na śmietniku historii.
Razem ze wszystkimi politykami, policjantami i innymi służbistamj z którymi robili interesy.

0

@FCBparasiempre no oczywiście, że o rewanżu

16

@agaFCB powiedz ze się zwalniasz.
Zobaczysz jak zareaguje. W razie czego masz alibi

0

@Matt_i1992 tak. Dokładnie.

0

@FCBparasiempre pamiętam doskonale ten mecz. :)

8

@Mow_mi_Douglas mieliśmy straszne zboczenie żeby mieć koniecznie kogoś o profilu Daniego Alvesa.
Kounde pokazuje że zupełnie niepotrzebnie.

1

@BorzyKrzys na pewno wracamy do pierwotnych instynktów żeby przeżyć.

36

Real wygrywa dzięki sędziom.
Barcelona wygrywa pomimo sędziów.

Detale. :P

1

Ale zamieszał Herr Flick!

1

@MichalZZZ no najgorsza pora.
Ale nie ma co.
Może wieczorek będzie miły przynajmniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?