jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@KamQiX przyfabregasił :P
1
Dobra jazda z nimi.
4-2 i lecimy z Borussią.
1
@Aureczek szczegolnie mu brakowało to szybkości i zwrotności.
Lubiłem go, dalej lubię.
3
Yamal mając 17 lat gra na tej dziecięcej fantazji. Jak Neymar w Santosie. I to jest zajebiste.
Dojdzie do tego trochę ogłady, doświadczenia i będziemy mieli kolejnego magika.
Ba. Już mamy.
27
Wypadałoby jakoś zwyzywać Lewego. To w drugiej połowie dwie bramki strzeli.
No to lecimy.
Lewy jest cienki jak sik pająka.
0
@ryzy21 nie pisz tak. Przeproś mame
7
Ale zajebisty mecz dla oka.
1
Ciężko będzie. Ale wygramy to
5
Bo to trzeba na spokojnie. Usiąść, pomyśleć, napić się piwa, iść po jeszcze cztery, usiąść, pić i na spokojnie wszystko.
1
@Safrani 210 k.
Sprzęgło było wymieniane z dwa lata temu. Nie przejechało więcej niż 30 tysięcy.
0
Są tu jacyś mechanicy?
Matula ma problem. Jak rusza z jedynki i jak wrzuca dwójkę to strasznie jej szarpie auto. Tak jakby się oduczyła sprzęgła używać.
Przy redukcji z trójki na dwójkę nic się nie dzieje.
Przy innych biegach również.
Co to może być? Sprzęgło do wymiany?
Dwumas raczej chyba nie, bo nie słychać żadnego stukania...
1
@Borneo dba o interes swojego kraju. Polonia mieszkająca w Stanach wcale nie musi płakać z tego powodu.
0
@Torto jakoś nigdy za nim nie przepadałem.
Zawsze byłem team Hendry i Ronnie
11
Genialnie byłoby odebrać Realowi każde trofeum w tym sezonie.
Superpuchar, Puchar Króla, La Ligę i LM jeśli spotkamy się w finale.
Jest możliwe! :D
0
Flicku ufam dla Ciebie.
Ferran i Fermin zrobią nam dzisiaj mecz.
0
No i koniec czelendżu
3
@MesQueUnClub96 zawsze kojot
1
@Ojciec5tkidzieci no bo te historie są ciekawe i sam kiedyś się tym bardzo mocno interesowałem. W szczególności grupą Carringtona, bo okazało się po latach że jeden z członków mojej rodziny działał tam gdzieś na okolicach Jeleniej Góry i Wałbrzycha.
A najbardziej przerażające jest to, że większość z tych ludzi nie poszła siedzieć i dalej robią wały.
Związane z dragami, prostytucja, vatem, alkoholem, fajkami, spirytusem i innym temu podobnym procederom.
1
@bartekvisca z gloryfikowaniem bardziej mi chodziło o to, że próbowano na piedestał wznieść Słowika między innymi przez Najmana. Co chwilę pojawią się w mediach Masa, Misiek z Nadarzyna czy inne bolki.
Polecam zapoznać się z kanałem o którym pisze powyżej i poczytać reakcje tłumu.
Niektóre odcinki są arcyciekawe. Natomiast irytuje mnie brak poczucia powinności do przyznania się że tak - niszczyłem zwykłym ludziom życie.
0
@Ojciec5tkidzieci wiem, znam ten serial. Genialna obsada i gra.
Niemniej - oglądałem jakiś czas temu sporo odcinków nagrywanych przez Grzegorza Mięśniaka między innymi z Księciem z Bydgoszczy.
Niewiarygodne, że tacy ludzie mogą być dla innych ludzi inspiracją i budzić podziw.
Banda obrzydliwcow.
5
@Ojciec5tkidzieci dramat że dzisiaj się gloryfikuje tych gangusów i robi o nich bohaterskie filmy.
Niszczyli ludzi, niszczyli cudze biznesy.
Dawali oferty "nie do odrzucenia". Zwykle śmiecie i tyle. Powinni spłonąć na śmietniku historii.
Razem ze wszystkimi politykami, policjantami i innymi służbistamj z którymi robili interesy.
0
@FCBparasiempre no oczywiście, że o rewanżu
16
@agaFCB powiedz ze się zwalniasz.
Zobaczysz jak zareaguje. W razie czego masz alibi
0
@Matt_i1992 tak. Dokładnie.
0
@FCBparasiempre pamiętam doskonale ten mecz. :)
8
@Mow_mi_Douglas mieliśmy straszne zboczenie żeby mieć koniecznie kogoś o profilu Daniego Alvesa.
Kounde pokazuje że zupełnie niepotrzebnie.
1
@BorzyKrzys na pewno wracamy do pierwotnych instynktów żeby przeżyć.
36
Real wygrywa dzięki sędziom.
Barcelona wygrywa pomimo sędziów.
Detale. :P
1
Ale zamieszał Herr Flick!
1
@MichalZZZ no najgorsza pora.
Ale nie ma co.
Może wieczorek będzie miły przynajmniej.