0

Sanchez jest katastrofalny

0

@FC1899Barca bo masz ich na kuponie :D

6

Równo 6 lat temu został na ten komentarz napisany przez pewnego użytkownika (po przegranym meczu z Sociedad)

"Tak się zastanawiam czy Sergio Busquets który w tym roku skończy 27 lat jeszcze kiedyś wróci do wielkiej formy, będąc piłkarzem Barcy. Śmiem wątpić. Busquets mimo młodego wieku wygląda na piłkarza wypalonego w Barcelonie. Uważam ze dla Sergio i dla Barcy najlepsza opcja byłoby rozstanie.

Busi rozegrał ponad 300 spotkań w Barcelonie, wygrał z Barca wszystko i to kilka razy, od 7 lat jest podstawowym zawodnikiem Barcy, a od dwóch lat gra beznadziejnie, miewa tylko przebłyski.

Busquets tez nigdy w swojej grze nie wyeliminował słabych punktów. Facet ma 189 cm. wzrostu, a w powietrzu jest słaby, taki z niego dryblas, ale do silnych fizycznie piłkarzy którzy się zastawia i przepchaja nie należy. Busi jest kompletnie pozbawiony charyzmy. Jego strzały z dystansu sa kiepskie... Kiedy Iniesta i Xavi byli w formie i Barca wiodła prym, słabości Busquetsa ujrzaly światło dzienne.


Zmiana drużyny pomaga pilkarzom, Pirlo, Maxwell, Menez... Oni odzyli po zmianie ekipy."

Chłop się chyba nie mylił

1

@Jakchcesz Haha tez mam taką gwiazdę na insta. W opisie cytat o miłości, miliony zdjęć z wypiętą dupą i cyckami na wierzchu a oprócz tego pamietam sytuacje jak na insta story pisała ze czuje się wyjątkowa (pisząc to publicznie jest dla mnie dziwne) a później ze mężczyzna powinien opiekować się dziewczyną, robić śniadania, kupować kwiaty itp oczywiście bez smutnych cytatów się nie obyło

0

Na początku byłem za Laportą bo Font z Xavim i innymi faktami już ostro przesadzał. Ale teraz się tak zastanawiam, co takiego zrobił Laporta żeby został prezydentem? Nie przedstawił żadnego planu, tylko powiedział parę informacji na temat Messiego, Xaviego i tyle. Dobrze, ze jest ta debata przed wyborami

4

@VamosRakieta Tak, trening dziś się rozpoczął o 18;00, a o 19:30 konferencja potężnego Koemana

5

Pewnie nikt nie wie ale właśnie w 35 minucie Ibiza wygrywa z Celta Vigo 3-0 w Pucharze Króla :)

44

Barcelona 2019 rok:
Kupuje Griezmanna za 120 mln euro uważając to za okazję oraz wiedząc, że ten zawodnik Barcelonie jest zbędny. Na koniec dają mu drugą najwyższą pensję w klubie

Barcelona 2021 rok:
Oszczędza 30 000 euro na podróży wybierając dwa autokary zamiast samolotu.

Czyli jeśli Barcelona jeszcze 4000000000 (4 miliardy) razy wybierze podróż autokarami zamiast samolotem zwróci się jej transfer Francuza

8

Alexander-Arnold we wczorajszym meczu Liverpoolu oddał piłkę przeciwnikom 38 razy w ciągu 77 minut

2

ktoś pytał o link to wysyłał @BarcaInfo, ale wyślę jeszcze raz



Spójrzcie na Busiego i sędziego ;d

3

@tmQbassive Pompek nie mam ;c @IronSanHybrid Ciii ;d @SonBarcaGoku Koc prywatny niestety @Bobo25 Kuzyn pracuje w sklepie odzieżowym i ma dostęp do takich rzeczy. A, że za darmo może brać czasami to wziął ;d

8

Siemka! Z racji z tego, że mam cztery dokładnie te same piłki Barcy w domu to pomyślałem, że zorganizuję konkurs. Nowy rok nadszedł, więc trzeba trochę przewidzieć co się stanie w 2021. Kto odgadnie odpowiedzi na wszystkie poniższe pytania otrzyma pocztą jedną z tych piłek, kiedy się stanie wszystko jasne :D.

Mistrz Hiszpanii 20/21
Mistrz Włoch 20/21
Mistrz Anglii 20/21
Mistrz Francji 20/21
Mistrz Niemiec 20/21
Zwycięzca Champions League 20/21
Zwycięzca Euro 2021
Zwycięzca Copa America 2021

Dodałbym jeszcze ligę europejską, ale to już byłoby trudne :D Zasady są chyba proste no i jeśli chodzi o nagrodę, to prześlę pocztą po finale CA/Euro :D odpowiedzi oczywiście pod tym komentarzem. Jeden użytkownik = Jeden komentarz. Czas do 10.01 23:59 żebym sobie wszystko zapisał na spokojnie

Zdjęcia piłek:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/135758830_156865305892789_3434649726058526845_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=efI-04SlNwkAX_xMm_Y&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=93b6987b70aba0f91676228ef10c76c4&oe=60186DD2

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/134374870_412458146871927_8263174200450747635_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=x9B0I6lc9uQAX9INJS-&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=cb6108fe22e0d9235191b4d266d5f23a&oe=601A0319

(Oczywiście nie jestem tak bogaty i piłki nie są oryginalne, ale zawsze to coś ;d)

Powodzonka ;p

1

@ranger3120 Moim zdaniem lepiej skupić się na jednym i umieć go porządnie

1

Odchodzi defensywny pomocnik, czyli będziemy mieli trzech piłkarzy na dwie pozycje. Busquets, De Jong i Pjanić. Coś czuję, że w lutym/marcu skończymy z Pedrim na defensywnym bo to nie wypali

63

@BarcaInfo Elegancko. Jednak jeszcze nie wszyscy powariowali

1

Fajnie się wczoraj Messiego oglądało. Moim zdaniem Argentyńczyk jest w formie ale trudno zrozumieć tak słabą skuteczność. Bramkarzom odpala się god mode, ale ten np strzał z woleja w pierwszych minutach... był strasznie słaby i nie wiem czemu aż tak nagle to się osłabiło u Leo.

8

@BarcaInfo Co jak co, ale z ostatnim zdaniem się zgadzam

0

@Geble A tak zalapalem już, dzięki

0

Podrożenie zwykłej WODY to jakiś bait czy o co chodzi? Przecież to jest niemożliwe, żeby nawet taki rząd jaki mamy to wprowadził

1

Messi niby wciąż dużo strat, ale nie wiem czy zauważyliście ale wczoraj większość tych strat były wynikiem próby jakiegoś prostopadłego podania a w najgorszym wypadku przeciwnik nie przyjmował piłkę tylko wybijał na aut. Oprócz tego po jego stracie na prawej stronie asekurowało go czasami aż 3 zawodników Barcy. Nie wiem czy polegania na 33 latku jest dobrym rozwiązaniem.

Koemana nie powinno się rozliczyć za wczorajszy mecz. Nie jestem jego fanem, ale takie mecze przegrywaliśmy/remisowaliśmy nawet za Enrique czy Valverde. Jestem ciekaw co zrobi z Aleną czy Puigem. W styczniu czeka nas jeszcze wiele meczów (które moim zdaniem pokażą jak sobie radzi Koeman w klubie) a Messi (33 lat) czy Pedri (18 lat) nie dadzą rady zagrać wszystkiego bez odpoczynku.

9

@Chwytliwy A Puig jak ma to niby pokazać xd?

1

@FC1899Barca To są fejk staty, te konto co mecz tak pisze

2

Mam nadzieje, że Huesca spadnie z ligi bo przez takie drużyny liga hiszpańska jest coraz mniej atrakcyjniejsza

0

@MiGzi asystował dwa razy w LM i raz w lidze (poprzedni mecz)

1

Jeszcze niedawno to się zastanawialiśmy kto strzeli najwięcej z MSN takiej drużynie, jaką jest Huesca

0

@Kosteq73 Jego decyzja, ale moim zdaniem psuje sobie status legendy

0

Tak w ogóle myślicie, że Busquets wypełni swój kontakt (2023) czy jednak powie stop wcześniej?

7

Oj Milan ma dzisiaj farta

2

@NeroTFP kurde grają w 10 od dluzszego czasu. Może Milan na mistrza w tym sezonie

0

@mekston przeczytaj mój komentarz sprzed 30 minut

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?