1

Dawno tak bardzo nie cieszyłem się grą Barcy, jak dzisiaj. Nie wiem co się stało, że tak grają, ale ino mieć nadzieję, że na tym meczu taka postawa się nie skończy,

4

@Fenelon Jakby jeszcze tak Valdek się podał do dymisji to byłbym spełniony.

6

Kurczę może nie znam się dobrze na piłce, ale dla mnie Grizu nie zagrał słabego spotkania. Mimo wszystko miał fajne podania i próbował strzelać kiedy miał okazję, a nie było ich za dużo bo z mojej obserwacji wyglądało to tak, że dostawał mało podań.

0

Kiedy ten Pedri ma do nas przyjść?

0

@ViscaBarca123 A gdzie Collado :(

20

@Jordi10 U nas w ten sposób wróciłby tylko Grizu. xD

14

Ludzie nie ma co się oszukiwać, najlepiej sprzedać Dembele przy najbliższej okazji. Prawdą jest, że może nam dać wiele, ale kiedy? Tego nie jesteśmy w stanie określić. Może się to stać w najbliższym czasie albo dopiero w przyszłym sezonie skoro kontuzje łapią go raz za razem, a my potrzebujemy dobrego grajka na skrzydle już teraz. Szkoda, że sprzedaliśmy Malcoma. Chłopak nie łapał kontuzji, grał pełną parą i nie był najgorszy, a z czasem na pewno stałby się lepszy. Może nie znam się tak dobrze na piłce, ale to moje zdanie.

1

@Rewolucja123 A ludzie dalej będą mówić, że Grizu gówno robi mimo tego, że nie strzela bramek. xD

0

Go Fati plissssss

0

@BarcaInfo Ciekawe czy na starcie spotkania zobaczymy GSF czy Demble rozpocznie spotkanie zamiast Fatiego.

0

Komentarz usunięty

0

@Janiama To mamy zostawiać wszystkich zawodników, którzy nie chcą odchodzić? XD Wówczas musielibyśmy zostawić piłkarzy, którzy mają 32-36 lat lub tych słabych, którzy po prostu nie nadają się do Barcelony, gdyż ich poziom nie jest wystarczający bo "nie chcą odchodzić".

0

@ViscaBarca123 Kozak, ale ciekawią mnie bardziej jak tam relacje Messiego z Grizem.

0

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego mecze są co tydzień, co dwa, a nie co 3-4 dni? Od czego to zależy?

3

Ansu wszedł w mecz tak, jakby grał ze swoim rocznikiem.

6

Grizu zawodnikiem meczu. Poprowadził drużyne pod nieobecność Messiego.

0

@BarcaInfo Ciekawi mnie atmosfera podczas treningu między Messim a Grizem.

9

I jak tam somsiady ten wasz Dembus? Taki nie za zdrowy, taki nie za dobry. xD A równie dobry Malcom, a na pewno znacznie zdrowszy gra teraz w Zenicie zamiast nadal u nas. xD

0

@ViscaBarca123 Po co nam jakiś Felix skoro Dembusia mamy xD

9

@krefi10 Dembele dał radę gorzej zagrać. xD

0

Suarez łapie się za nogę cały czas.

0

@Transu96 Miałem na myśli nagrody UEFA

0

Kiedy są wyniki na najlepszego piłkarza danej pozycji?

51

Dawno tak fajnie nie oglądało mi się gry Barcy...

5

Kurwa Suarez nie może tak w lidze mistrzów strzelać tylko na jakiś sparingach...

0

Orientuje się ktoś, kiedy mają być wyniki na najładniejszą bramkę Ligi Mistrzów?

3

@Grzeg Co Ty pieprzysz typie xd

1

@czarnatom Bardziej w tym spotkaniu można to o Dembele powiedzieć. Xddd

0

Malcom co asystuje w tej Japonii.

0

@Tomek54321 Cou już od roku odpala xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?