2

@A_Gomesinho_21 możemy się cieszyć że nadal będziemy okradani :)

1

Kiedy mają do nas trafić Pedri z Trincao aby zaczęli się ogrywać na treningach?

0

@tadzik447 17 czerwca i 12 lipca, więc wtedy kiedy już wszystko było pootwierane.

1

@tadzik447 Fajnie, że tu koncerty mogą się odbyć a moje dwa zostały anulowane. :)

1

@BarcaInfo Kiedy przyleci z Pedrim do Barcelony?

0

@jeyx77x +1 byczku

0

@Pilka_jest_okragla Gdyby ansu upchać gdzieś indziej a w jego miejsce wcisnąć Messiego. Wówczas grafika byłaby idealna i aż chciałoby się mieć taki plakat *.*

0

@Hiacynk i pomyśleć że trafi do Realu :(

0

@BarcaInfo Szkoda gadać. Gość chciał grać w Barcelonie, jeszcze nawet nie wszedł do szatni, a już go sprzedają.

0

@Sherem I tak skończy się na tym, że wróci na LM i w pierwszym meczu lub drugim dostanie kolejnej kontuzji. Trzeba być realistą po takiej liczbie kontuzji.

0

Jeżeli nie będzie chciał odejść dobrowolnie to zwolnić i pożegnać. Szkoda będzie pieniędzy, których na nim nie zarobimy, ale lepsze to niż trzymać bezużytecznego typa, który nie słucha się klubu z kontuzją, nic nie wnosi, pobiera kasę i jeszcze się buntuje z sprzedażą

0

Gdyby Messi tak pograł jeszcze 3 lata to ma szansę na 10 trofeów Pichi. :D

1

Kiedy Perdi i Trincao mają przylecieć do Barcelony?

0

@BarcaInfo ale piła do Suareza ????

0

@BarcaInfo Wielka szkoda, że mu ta brama nie weszła. Wgl Suarez nie próbował lobować bramkarza mając 1vs1...

0

@BarcaInfo A Fati wczorej bodajże żadnego udanego driblingu. :( Chyba wole, jak Grizu podaje do tyłu niż jak on drybluje.

1

@cules100pro jak można chcieć z powrotem piłkarza, którzy odszedł za hajsem i prestiżem i zostawić klub który dał mu wszystko?

4

@Pstryk Jak 30.06.2021 Messi pójdzie w pizdu, to będą moje najgorsze urodziny. :(

0

@Ogorinho1974 Dziecko xD

0

@Kwiatek67 @avexavi @nyggative @Kamiloza91 Bardziej chodzi mi o to, że jak dalej będziemy grać taki piach i będę nadal się denerwował to szkoda mi koszulki bo mogę przypadkiem popsuć. xD

0

Miałem sobie w nowym sezonie po raz 1 kupić koszulkę Barcelony, ale teraz już średnio to widzę. xD

4

Nigdy się nie spodziewałem, że to napiszę, ale tęsknię za Valdkiem. :(

7

Już chyba wolę jak Grizu odda piłkę do tyłu niż jak Fati próbuje dribblingu i traci piłkę.

3

Mecz bez karnego dla realu meczem straconym

4

Villarreal wierzę!

2

@Ratamahatta A zapewne skończy się tak, że wróci na 1 mecz i się znów połamie na pół roku.

0

@przemo1402 Na zasadach ogólnych

0

@gustav111 @przemo1402 Ale co mi z dotacji, których nie dostaję? Niby nie płaciłem ZUS'u przez 3 miesiące, ale co mi to dało? Dodatkowe 300 złoty podatku dochodowego. xD Zaoszczędziłem na tym być może około 400-500 złoty, więc jest co szaleć, a co mnie bardziej rozśmieszyło to te śmieszne ubytki z podatku dochodowego, kiedy coś kupię na firmę. Taki przykład, kupiłem myszkę za 300 złoty na firmę i ile zaoszczędziłem dzięki temu na podatku dochodowym? Całe 30 złoty. xD Ponadto dokładnie wczoraj z wypłaty 5,5k musiałem oddać 2500 na ZUS i podatek za maj oraz czerwiec, więc po opłaceniu mieszkania i innych rachunków zostanie mi z 800 złoty na cały miesiąc do życia. xD

1

@gustav111 a co takiego mi dał PiS? Jedno wielkie gówno. Mam 21 lat, własną działalność i na start dostałem po dupie od super rządu, który podatkami zabiera mi połowę wypłaty. :)

1

@Triv44 czyli na lepszego kandydata będę nadal oddawał połowę wypłaty w podatkach. Rzeczywiście lepszy kandydat :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?