Tak jak kiedyś ktoś już tu pisał i to jest bardzo trafne jeśli chodzi o "kibiców" Realu
1. Real nigdy i przenigdy nie fauluje, tylko pewnie i czysto odbiera piłkę.
2. Sędziowie są bardzo sprawiedliwi w swoich osądach, kiedy odgwiżdżą karny dla Realu zawsze on jest prawidłowo podyktowany.
3. Jeśli karny dla Realu jest nieprawidłowy patrz punkt drugi.
4. Cała Barcelona to aktorzy i symulanci podczas gdy Pepe i Ronaldo to wojownicy którzy otrzymują śmiertelne ciosy od przeciwnika.
5. Kiedy sędzia myli się na korzyść Realu, jest to po prostu błąd człowieka, który może się mylić.
6. Kiedy sędzia myli się na niekorzyść Realu, to spisek przeciwko Królewskim. Sędziowie są wtedy stronniczy i widocznie chcą zaszkodzić Realowi.
Już mogliby jakoś umowę przedwstępną szykować dla Matsa. Warunki dla jego rodziny są opisane w pozytywnie. Dlatego nich zaczną rozmawiać z BVB. Zdecydowanie wolę Niemca niż Brazylijczyka
I gdyby tak historia zatoczyła koło jak Messi wchodził na boisko za Deco, tak i on za parę lat wejdzie za Xaviego lub Inieste.
Życzę samych sukcesów Alen!
Silny, szybki i dobry technicznie obrońca byłby dobry.
Jeszcze może kogoś ze szkółki do pierwszego składu wprowadzić lub kupić też jakiegoś młodego, dobrze zapowiadającego się obrońce oczywiście za mniejsze pieniądze.
Nadal wierzę w każdego z nich. Stadion RSSS to trudny dla nas teren nie zawsze da się wygrywać. Jeszcze nie wszystko stracone, kto wie kiedy Real i Atletico* stracą punkty ich też to czeka.
0
Tak jak kiedyś ktoś już tu pisał i to jest bardzo trafne jeśli chodzi o "kibiców" Realu
1. Real nigdy i przenigdy nie fauluje, tylko pewnie i czysto odbiera piłkę.
2. Sędziowie są bardzo sprawiedliwi w swoich osądach, kiedy odgwiżdżą karny dla Realu zawsze on jest prawidłowo podyktowany.
3. Jeśli karny dla Realu jest nieprawidłowy patrz punkt drugi.
4. Cała Barcelona to aktorzy i symulanci podczas gdy Pepe i Ronaldo to wojownicy którzy otrzymują śmiertelne ciosy od przeciwnika.
5. Kiedy sędzia myli się na korzyść Realu, jest to po prostu błąd człowieka, który może się mylić.
6. Kiedy sędzia myli się na niekorzyść Realu, to spisek przeciwko Królewskim. Sędziowie są wtedy stronniczy i widocznie chcą zaszkodzić Realowi.
0
Skoro mówi się o odejściu takich piłkarzy jak właśnie Alves czy Tello to dać im któregoś z nich i powiedzmy 25 milionów za Danilo
0
Gra jak gra ale jakoś w ważnych meczach jak z MCity czy Realem (2-1) dawał z siebie wszystko.
Chciałbym żeby jeszcze z rok został z nami.
0
Już mogliby jakoś umowę przedwstępną szykować dla Matsa. Warunki dla jego rodziny są opisane w pozytywnie. Dlatego nich zaczną rozmawiać z BVB. Zdecydowanie wolę Niemca niż Brazylijczyka
0
Jeśli chodzi o transfery to marzy mi się Van Persie na 9 - tce. Obrońcy: Mangala i Hummels.
Z pomocników mogliby kupić Koke z A.M lub Vidala/Gundo.
0
Offtop: Oficjalnie Następca ter Stegena, Sommer już w Gladbach.
0
I ugraj w takim meczu korzystny wynik...
1
Spokojnie, młody jest. Jeszcze się udoskonali w kilku aspektach gry jako nasz bramkarz i już nie będzie popełniał takich byków :)
0
I gdyby tak historia zatoczyła koło jak Messi wchodził na boisko za Deco, tak i on za parę lat wejdzie za Xaviego lub Inieste.
Życzę samych sukcesów Alen!
0
To zapłać z własnej kieszeni. Pomożesz Barcelonie :P
0
Dobrze ale co konkretnie wydarzyło się w podczas przerwy, że Martino dostał to jedno zawieszenie ?
0
Chciałbym żeby został u nas, mógłby pełnić role np. trenera od motywacji, coś w tym stylu.
Ale mimo wszystko i tak uszanuje każdą jego decyzje.
Puyi !
0
Jeżeli to prawda to jestem bardzo szczęśliwy. Życzę mu wielu sukcesów w jego nowym klubie.
0
Silny, szybki i dobry technicznie obrońca byłby dobry.
Jeszcze może kogoś ze szkółki do pierwszego składu wprowadzić lub kupić też jakiegoś młodego, dobrze zapowiadającego się obrońce oczywiście za mniejsze pieniądze.
0
Mi się tam podoba, naprawdę dobra robota :)
0
Nadal wierzę w każdego z nich. Stadion RSSS to trudny dla nas teren nie zawsze da się wygrywać. Jeszcze nie wszystko stracone, kto wie kiedy Real i Atletico* stracą punkty ich też to czeka.
0
Ciekawe co będzie mówione na konferencji.
0
Wiadomo za co?
0
W ogóle gdzie był Tata nie widziałem go od drugiej połowy?
0
Kurde przeoczyłem to -.-
0
Pinto za Valdesa bo PK dla niego miały być :)
0
Wymieńmy Roberto za Rafinie.
Roberto w Vigo pogra sobie i być może zdobędzie trochę więcej doświadczenia boiskowego niż teraz w Barcelonie.
0
I pomyśleć że odejdzie... (albo nie)
0
O i już gol Adriano ^^
0
Hej macie jakąś transmisję na której mogę obejrzeć mecz na telefonie z androidem 4.3?
0
Ten gość staje się już nudny...
0
Naprawdę wolałbym Dongou na środek a Leo na prawej.
To troche ryzykowne ale na CN i tak awansujemy.
0
http://lockerdome.com/messiandneymar/6169473023483969/6272373695461138
Thiago i pierwsze kroczki!
0
Do pełni szczęścia potrzeba tylko "oficjalki"
0
pokaże*