Brawa dla Lucho ! i za to, że to może i niestety Pedro opuści Barce.
Myślę też, że ustawienie Leo (jako ofensywny pomocnik) za Suarezem było by dobre jeśli w ataku byłby i Neymar i Alexis to mogło by być dobrym sposobem jak wykorzystać ich wszystkich.
Naprawde wkur*iło mnie to. Jak Real, PSG, City, Monaco czy kto tam jeszcze wydają ful kasy na transfery i to z innych źródeł to jakoś nikt się do nich nie przyczepi. Tyle ile zarobiłeś w sezonie na rozgrywkach LM/LE itp. (dochody do klubu) to te pieniądze powinny być wydawane! Czemu akurat nas ?Finansowe FAIR PLAY tak to się nazywa!
Oczywiście bramkarza już mamy zaklepanego no i obrońce niech kupią porządnego takiego Mangale na przykład. Jeśli chodzi o "9" marzy mi się RVP. Jak na razie nie potrzebujemy pomocnika, jeśli wróci Rafa z Celty, wtedy wszystko się okaże.
Kiedyś chyba po wygranej z Elche czy z MUTD napisałem sobie coś takiego.
Trochę mnie to wkurzyło bo Real powinien wtedy potracić pkt no i oczywiście mecz z United inaczej by wyglądał.
1
Brawa dla Lucho ! i za to, że to może i niestety Pedro opuści Barce.
Myślę też, że ustawienie Leo (jako ofensywny pomocnik) za Suarezem było by dobre jeśli w ataku byłby i Neymar i Alexis to mogło by być dobrym sposobem jak wykorzystać ich wszystkich.
1
Teraz OBRONA.... tylko nie Mathieu :C
1
za 30 lat O MATKO... rozumiem jakby było jakieś 3 - 8 lat ale 30 to ZA DUŻO !
12
OFF: Carles Puyol zostanie asystentem Andoniego Zubizarrety i będzie członkiem jego sztabu od września.
2
Garay jest chyba dogadany z Zenitem o ile się nie mylę.
3
Karwasz Barabasz !!!! Nie wolno go sprzedawać !
1
Potrzebny jest obrońca ŚWIATOWEJ KLASY!
Fontasa można kupić ale w takiej sytuacji kiedy już NAPRAWDĘ nie będzie nikogo do kupienia.
1
Ogólnie widziałem kilka jego występów. Jest silnym zawodnikiem, bardzo by się przydał.
11
Brakuje mi w tej liście "nietykalnych" piłkarzy takich jak BARTRA, Alba, Fabregas, czy Alexis.
2
Ja się tam kibicom nie dziwie. Wrócił po kontuzji zdobył kilka bramek i co ? I już potem się jakby "wyłączył"
Leo wróć !
1
Żadnych nowych informacji. To już każdy chyba wie. Ogólnie po ostatnich meczach nie chcę go u nas.
1
Łzy cisną się na oczy...
1
Jak za 30 mil to czemu nie! Ale Wenger będzie chciał coś koło 50.
1
Z tym Ramiresem też nie jest zły pomysł na pewno byłby o wiele tańszy niż Vidal.
2
Moim zdaniem brakuje tu jeszcze Fabregasa, Alexisa no i oczywiście Bartry.
1
Według mnie to nie jest zły pomysł, przydał by się.
1
Martino zrób nam miłą niespodziankę i zamiast Daniego daj na Montoye !
1
Zawsze chciałem u nas na 9tce RVP ale to tylko marzenia...
4
Nawet pomogę walizki pakować i mogę opłacić taxi na lotnisko.
1
Ten mecz pokazuje że już dawno na miejscu Alvesa powinien być inny obrońca
1
Haddadi co za gol!
8
Adama co za drybling! 2-0
1
Wymienmy Roberto za Rafe. Roberto będzie grał więcej i wtedy zobaczymy co z Nim będzie.
1
Naprawde wkur*iło mnie to.
Jak Real, PSG, City, Monaco czy kto tam jeszcze wydają ful kasy na transfery i to z innych źródeł to jakoś nikt się do nich nie przyczepi.
Tyle ile zarobiłeś w sezonie na rozgrywkach LM/LE itp. (dochody do klubu) to te pieniądze powinny być wydawane!
Czemu akurat nas ?Finansowe FAIR PLAY tak to się nazywa!
1
Zubi... ten to wie jak zrobić sobie wolne od transferów istny "miztsz"
1
http://www.sport.pl/pilka/1,123132,15727709,Liz.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
I co teraz ? To znaczy że nikogo nie kupimy, chyba że to tylko zakaz na transfery dla tych zawodników poniżej 18 roku życia
1
Oczywiście bramkarza już mamy zaklepanego no i obrońce niech kupią porządnego takiego Mangale na przykład. Jeśli chodzi o "9" marzy mi się RVP. Jak na razie nie potrzebujemy pomocnika, jeśli wróci Rafa z Celty, wtedy wszystko się okaże.
0
Tylko pytanie kogo? Jeśli dojdzie do tego że kupimy kogoś ?
0
10 mil to mogę sobie kupić od nas Alexa... ALE W FIFIE !
0
Kiedyś chyba po wygranej z Elche czy z MUTD napisałem sobie coś takiego.
Trochę mnie to wkurzyło bo Real powinien wtedy potracić pkt no i oczywiście mecz z United inaczej by wyglądał.