0

Jest to logiczne że rywalizacja wzmacnia obie strony. Tak samo Braca nie byłaby tak mocna jakby nie było Realu. Każdy się zbroi po zęby aby pokonać konkurencję. Zawsze zdrowa rywalizacja jest najlepsza i to nie dotyczy tylko sportu.

4

Po co nam ten transfer? Ściągamy kolesia który nie gra w PSG i będzie zarabiać 5 mln. Maskara. Od stycznie będzie Arda który może grać z przodu w razie kontuzji. Jest jeszcze Munir który musi się ogrywać. Za rok mogą wrócić Halilović czy Deulofeu który z dnia na dzień radzi sobie coraz lepiej.

0

Dzisiaj real zagrał przykładowo jak nie powinno się grać w pressingu... Jeden biega reszta stoi:)

4

Co czuję, że Leo siądzie na ławce i wejdzie gdzieś w 60 min aby rozstrzygnąć na naszą korzyść lost El Clasico...:)

2

Coś z nim musi być nie tak. Grał w MU i to dość dobrze. Dostał kontuzji i nagle pozbył się go Van Gaal a obecnie chcą go sprzedać za 3 mln. On ma faktycznie 32 lata ale grzmot ma 30 a ile kosztuję:) Coś mi ti śmierdzi...:)

0

Zwłaszcza jak się mieszka w NY:)

41

Widać brak Puyola oraz Xaviego...

0

Niezły z niego wiatrak... Munir raczej ma większy potencjał który może jeszcze eksplodować...

4

I to mówi człowiek który oddał Eto żeby wziąć Ibre i po roku oddać praktycznie za darmo do Milanu.

0

Wygrali z Frano to i nie ulegną pajacom z UEFA lub FIFA.

0

Brak Alvesa w podstawowym składzie i obecność Roberto to 30% większe szansę na zwycięstwo.

0

Typowy przykład Rustu oraz Victor Baia. Bardzo dobrzy bramkarze którzy świetnie bronili ale nie radzili sobie z presją i puszczali głupie bramki. Coś czuję że los Ter Stegena na Camp Nou jest już policzony...

3

Bez Roberto na prawej obronie i Alby na lewej nasz defensywa nie istnieje. Mistrzem jest Alves który będąc ostatnim stoperem po rożnym idzie na raz, a przy pierwszej bramce walczy z Pique o górną piłkę.

0

W dorosłej piłce? Ja pamiętam że debiutował jako prawy obrońca ale szybko zaczął grać na środku. Mówię oczywiście o pierwszej drużynie. W Barcy B również grał jako stoper. Możliwe że jako dziecko grywał w napadzie. Ale jako dziecko to chyba każdy grał na każdej pozycji:)

0

Argumenty które przedstawiłeś nie mają sensu. Jakie ma znaczenie ile ma lat albo że Alves wygrał wszystko. Wygrał i był w pewnym momencie na swojej pozycji najlepszy na świecie. Obecnie nie jest i grał przed kontuzją piach. Roberto obecnie to najleszy prawy obrońca w kadrze. Pamiętam jak zaczynał Puyol i zawsze był środkowym obrońcą. Zadebiutował na prawej obronie ale całe życie grał jako stoper.

0

Z Irlandią również. Samo mówi za siebie jak ktoś wygrywa rywalizację w środku pola w takim zespole jak Niemcy. Widać że wraca do formy po kontuzji.

0

Chyba go nie widziałeś ostatnio? Właśnie po kontuzji wraca do formy. Jest to obecnie najlepsza opcja na zastąpienie Iniesty w przyszłości.

0

Obecnie najlepszy prawy obrońca w naszej kadrze. Zjada Alvesa na śniadanie.

4

Widzę, że zainteresowania na widowni ogromne:)

0

Zbędny transfer - mam nadzieję że nie dojdzie do skutku. Jest kilku mniej znanych i bardziej utalentowanych pomocników. Przykładem może tu być Gundogan którego można wyrwać z Borussi za 10-15 mln ponieważ kończy mu się kontrakt w 2017 roku.

1

Każdy który kiedykolwiek coś robił w życiu oprócz siedzenia na kanapie i pisania na fcbraca.com wiem że okres roztrenowania to wcale nie leżenie do góry wentylem. Często jest to okres w którym pracuję się nad słabymi punktami i można to robić samemu.

0

Trener sam nie wygrywa LM. Potrzebna do tego jest odpowiednie zarządzanie klubem a to może zapewnić tylko rozgarnięty zarząd...

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

3

Jak Rafinhia chce grać na poziomie Barcy to od Turana musi być po prostu lepszy. Barca nie może hamować rozwoju aby mogli grać wychowankowie z La Masii. Rywalizacja musi być na topowym poziomie aby można było wygrywać puchary.

0

Komentarz usunięty

0

Pozostaję jeszcze opcja gry z 2 skrzydłowymi w postaci Pedro i Turana... Rozwiązań jest wiele a Arda daję bardzo dużo możliwości zmiany systemu nawet w ciągu trwania meczu...

0

Komentarz usunięty

0

I mam dobrego gracza od środka pola. Arda będzie za LE grał na pozycji Xavi/Iniesta. Już w Atletico jak grał to się dziwiłem dlaczego Simeone cały czas go męczy na skrzydle. Teraz jego potencjał dopiero wystrzeli...

0

W tym problem że nie było fauli tylko ciągłe nurkowanie... W europie już się powoli nie da się tego oglądać jak piłkarz zamiast grać myśli jak by się tu wywrócić...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?