1

Na obecnym rynku 40 baniek nie jest dużo. Podpisać do 2020 oraz klauzula przynajmniej 100 baniek!

0

Kara zasłużona. Chociaż szkoda ze Isco gra w realu. Idealnie u nas by się odnalazł. Idealny zastępca za Inieste.

1

Munir musi zrozumieć gdzie jest i o co chodzi. Ile ta bramka znaczyła jakby ja zdobył Pique.

0

Oni wiedzą co robią wychowali już sporo dobrych piłkarzy. Może Nie chodzi tylko o umiejętności piłkarskie... Ale też jestem wielkim fanem jego talentu;-)

0

Szkoda ze nie gra Bartra. Tak to skład bardzo dobry.

0

Właśnie takich ludzi potrzebujemy. Oddanych w 100% dla klubu.

0

Ach ten marketing. No cóż jak mają być transfery to niech graj i na fioletowo;-)

2

Brak Busquesta irytuje najbardziej. Obecnie najlepszy pomocnik na świecie. No nic będzie trzeba na DM postawić na Grzegorza;-)

21

Oby chodziło o Gundogana. Koleś gra coraz lepiej i będzie mega tani ponieważ kontrakt kończy mu się w 2017. Niby wyceniony na 25 baniek ale myślę że do wyjścia w czerwcu za 10-15;-)

0

Bartka musi zagrać!

0

Dobrze gada! Polać mu;-)

0

Dać mu odpocząć. Awans z pierwszego miejsca mamy już prawie w banku. Może niech w końcu Samper zagra cały mecz i pokaże co umie?

0

Budować zespół na 30 letnim piłkarzu jakim jest Modrić. Dobrze że niektórzy kibice zostają tylko kibicami:)

0

Atletico już na 2 miejscu w tabeli. Coś czuje że w tym sezonie będziemy z nimi rywalizować o mistrzostwo...

1

Wydaję mi się że nie można ocenić przydatności danego zawodnika poprzez jedno zagranie... np. Suarez gryzie ludzi i gra w Barcy:)

2

Isco zachował się bardzo źle ale obecnie to jedyny zawodnik którego widzę w Barcy. Ma 23 lata i doskonałą technikę. Trochę już mu na mózg madryt siadł ale jest jeszcze do odzyskania:) Szkoda że nie na sprzedaż ale kto wie co przyniesie czas? Może być kolejnym LE:)

0

Trudno uwierzyć że Busquets ma dopiero 27 lat:) Jest najlepszy na swojej pozycji na świecie!

0

Wielkich zawodników poznaję się, że grają bardzo dobrze Wielkie mecze. Dzisiaj Rakitić zagrał na 10 i był kluczowy w powstrzymaniu ofensywy realu.

1

LS jest piekielnie groźny w polu karnym. Nie ma takiego drugiego na świecie. Maszynka do zdobywania goli.

10

Bravo>Valdes
Niestety Victor kilka razy zrobił babola w El Clasico.

0

Z jednym się nie zgodzę z LE. Zagraliśmy bardzo dobrze ale real zagrał piach i dlatego było to jedno z najlepszych moich El Clasico!

23

Pozdrawiam wszystkich którzy jadą na Munira. Oby się tak pomylili jak przy S.Roberto.

4

Ten Danielo to jest gorszy od naszego Duglasa...:)

1

Jak będą dostępni od stycznia Arda oraz Vidal to nie potrzebne nam żadne transfery.

35

To jedyny minus tego meczu. Rudy zagrał dobrze i mamy 4 zdrowych stoperów więc wszystko pod kontrolą.

1

Trzeba być cierpliwym tak samo jak z S.Roberto. On ma dopiero 20 lat.

0

Ładna asysta Modrića przy drugiej bramce:)

2

Rakitić > Modrić

0

Dobry skład. Można zacząć mecz spokojniej. Nich się Real otworzy.

1

Jak to prawda to trochę dziwne zachowanie. Nawet jak nie zagra to chyba chce aby Barca wygrała w sobotę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?