gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na obecnym rynku 40 baniek nie jest dużo. Podpisać do 2020 oraz klauzula przynajmniej 100 baniek!
0
Kara zasłużona. Chociaż szkoda ze Isco gra w realu. Idealnie u nas by się odnalazł. Idealny zastępca za Inieste.
1
Munir musi zrozumieć gdzie jest i o co chodzi. Ile ta bramka znaczyła jakby ja zdobył Pique.
0
Oni wiedzą co robią wychowali już sporo dobrych piłkarzy. Może Nie chodzi tylko o umiejętności piłkarskie... Ale też jestem wielkim fanem jego talentu;-)
0
Szkoda ze nie gra Bartra. Tak to skład bardzo dobry.
0
Właśnie takich ludzi potrzebujemy. Oddanych w 100% dla klubu.
0
Ach ten marketing. No cóż jak mają być transfery to niech graj i na fioletowo;-)
2
Brak Busquesta irytuje najbardziej. Obecnie najlepszy pomocnik na świecie. No nic będzie trzeba na DM postawić na Grzegorza;-)
21
Oby chodziło o Gundogana. Koleś gra coraz lepiej i będzie mega tani ponieważ kontrakt kończy mu się w 2017. Niby wyceniony na 25 baniek ale myślę że do wyjścia w czerwcu za 10-15;-)
0
Bartka musi zagrać!
0
Dobrze gada! Polać mu;-)
0
Dać mu odpocząć. Awans z pierwszego miejsca mamy już prawie w banku. Może niech w końcu Samper zagra cały mecz i pokaże co umie?
0
Budować zespół na 30 letnim piłkarzu jakim jest Modrić. Dobrze że niektórzy kibice zostają tylko kibicami:)
0
Atletico już na 2 miejscu w tabeli. Coś czuje że w tym sezonie będziemy z nimi rywalizować o mistrzostwo...
1
Wydaję mi się że nie można ocenić przydatności danego zawodnika poprzez jedno zagranie... np. Suarez gryzie ludzi i gra w Barcy:)
2
Isco zachował się bardzo źle ale obecnie to jedyny zawodnik którego widzę w Barcy. Ma 23 lata i doskonałą technikę. Trochę już mu na mózg madryt siadł ale jest jeszcze do odzyskania:) Szkoda że nie na sprzedaż ale kto wie co przyniesie czas? Może być kolejnym LE:)
0
Trudno uwierzyć że Busquets ma dopiero 27 lat:) Jest najlepszy na swojej pozycji na świecie!
0
Wielkich zawodników poznaję się, że grają bardzo dobrze Wielkie mecze. Dzisiaj Rakitić zagrał na 10 i był kluczowy w powstrzymaniu ofensywy realu.
1
LS jest piekielnie groźny w polu karnym. Nie ma takiego drugiego na świecie. Maszynka do zdobywania goli.
10
Bravo>Valdes
Niestety Victor kilka razy zrobił babola w El Clasico.
0
Z jednym się nie zgodzę z LE. Zagraliśmy bardzo dobrze ale real zagrał piach i dlatego było to jedno z najlepszych moich El Clasico!
23
Pozdrawiam wszystkich którzy jadą na Munira. Oby się tak pomylili jak przy S.Roberto.
4
Ten Danielo to jest gorszy od naszego Duglasa...:)
1
Jak będą dostępni od stycznia Arda oraz Vidal to nie potrzebne nam żadne transfery.
35
To jedyny minus tego meczu. Rudy zagrał dobrze i mamy 4 zdrowych stoperów więc wszystko pod kontrolą.
1
Trzeba być cierpliwym tak samo jak z S.Roberto. On ma dopiero 20 lat.
0
Ładna asysta Modrića przy drugiej bramce:)
2
Rakitić > Modrić
0
Dobry skład. Można zacząć mecz spokojniej. Nich się Real otworzy.
1
Jak to prawda to trochę dziwne zachowanie. Nawet jak nie zagra to chyba chce aby Barca wygrała w sobotę?