grabi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet jak Iniesta wyzdrowieje, to nie zagra, bo nie będzie w rytmie meczowym :) a wielka szkoda...wiecie może Panowie kto z Realu jest zagrożony zawieszeniem na GD?
0
jepes, a czy jeden mecz o czymś świadczy??Czy jeden udany mecz świadczy o formie zawodnika? wcześniej też grał na szpicy i nic z tego nie było.. to na razie tylko JEDEN jego DOBRY mecz!! opanujcie się ludzie. Alves- człowiek BÓG
0
Gorthin czytaj uważnie.. gdy Samuel grał... w kontekście wcześniejszych spotkań. Obaj Panowie będą grać razem. Odwiedzam stronkę realu już od kilku dni, i muszę przyznać ,że w życiu nie widziałem takiego nastawienia wśród kibiców przed meczem (chodzi o GD) oni po prostu mają kisiel w majtkach :P
0
Gdy Samuel strzelał po 3 bramki w meczu każdy go całował, a teraz gdy titi strzelił 2 Samuela odsyłacie na ławkę... Henry dzisiaj oprócz bramek NIC WIECEJ NIE POKAZAŁ.Lubie gościa za zaangażowanie ,ale strzelenie 2 bramek w jednym meczu nie jest zadnym dowodem na to jaką sie ma dyspozycje. Kierując sie optymizmem i odsyłając Eto'o na ławkę możemy tylko my, i dziękuję Bogu ,ze nie mamy na to wpływu. Heniek osiągnął więcej... Samuel jest po prostu LEPSZY i dlatego on powinien grać..
0
Henry14 jestes czlowieku zalosny... Henry'emu na razie wychodzi jeden mecz a ty od razu skreślasz Eto'o , widać ze nie kibicujesz Barcy tylko Henry'emu , bo zostales cule dzieki niemu. Ludzie nikt mi nie powie ze henry jest lepszym napastnikiem od Samuela!! a tak poza tym to Yaya gra bosko :)