Panowie, ma ktoś z was może adres strony, na której są podane wszelkie dane dotyczące ilości żółtych i czerwonych kartek w tym sezonie Ligi Mistrzów dla poszczególnych zespołów? czyli który piłkarz ile ma itd. będę z góry wdzięczny
a mi się marzy ,żeby to Hleb strzelił zwycięską bramkę w finale w Rzymie jak się tam znajdziemy...Każdy inaczej by na niego wtedy patrzył, a do tego w ten sposób chłopak udowodniłby ,że nie można skreślać piłkarza po jednym sezonie w nowej drużynie.No to dzisiaj koszulka Iniesty na plecy i lecimy z meczem na nsport wraz z kibicami chelsea u boku ;D
Idź na stronę realmadryt.pl ,zaloguj się i zobacz czy Cię tam nie ma :) Real pokazał w LM w tym tygodniu jaki jest mocny z silniejszymi drużynami :) pozdrawiam:) hała madryt!!
a mi się marzy ,żeby to Hleb strzelił zwycięską bramkę w finale w Rzymie jak się tam znajdziemy...Każdy inaczej by na niego wtedy patrzył, a do tego w ten sposób chłopak udowodniłby ,że nie można skreślać piłkarza po jednym sezonie w nowej drużynie.No to dzisiaj koszulka Iniesty na plecy i lecimy z meczem na nsport wraz z kibicami chelsea u boku ;D
Gdy Samuel strzelał po 3 bramki w meczu każdy go całował, a teraz gdy titi strzelił 2 Samuela odsyłacie na ławkę... Henry dzisiaj oprócz bramek NIC WIECEJ NIE POKAZAŁ.Lubie gościa za zaangażowanie ,ale strzelenie 2 bramek w jednym meczu nie jest zadnym dowodem na to jaką sie ma dyspozycje. Kierując sie optymizmem i odsyłając Eto'o na ławkę możemy tylko my, i dziękuję Bogu ,ze nie mamy na to wpływu. Heniek osiągnął więcej... Samuel jest po prostu LEPSZY i dlatego on powinien grać..
Komentarze
0
po obejrzeniu meczu mogę stwierdzić ,ze ten 19 letni chłopak z Austrii na lewej obronie jest fenomenalny. Ciekawe tylko ile Eurasów za niego by wołali
0
Panowie, ma ktoś z was może adres strony, na której są podane wszelkie dane dotyczące ilości żółtych i czerwonych kartek w tym sezonie Ligi Mistrzów dla poszczególnych zespołów? czyli który piłkarz ile ma itd. będę z góry wdzięczny
0
Ban!
0
była by to jego pierwsza ale jak ważna bramka, tak samo jak Belletiego ,który w FCB strzelił tylko JEDNEGO gola, tego w finale..
0
a mi się marzy ,żeby to Hleb strzelił zwycięską bramkę w finale w Rzymie jak się tam znajdziemy...Każdy inaczej by na niego wtedy patrzył, a do tego w ten sposób chłopak udowodniłby ,że nie można skreślać piłkarza po jednym sezonie w nowej drużynie.No to dzisiaj koszulka Iniesty na plecy i lecimy z meczem na nsport wraz z kibicami chelsea u boku ;D
0
po obejrzeniu meczu mogę stwierdzić ,ze ten 19 letni chłopak z Austrii na lewej obronie jest fenomenalny. Ciekawe tylko ile Eurasów za niego by wołali
0
El Siete
Idź na stronę realmadryt.pl ,zaloguj się i zobacz czy Cię tam nie ma :) Real pokazał w LM w tym tygodniu jaki jest mocny z silniejszymi drużynami :) pozdrawiam:) hała madryt!!
0
a mi się marzy ,żeby to Hleb strzelił zwycięską bramkę w finale w Rzymie jak się tam znajdziemy...Każdy inaczej by na niego wtedy patrzył, a do tego w ten sposób chłopak udowodniłby ,że nie można skreślać piłkarza po jednym sezonie w nowej drużynie.No to dzisiaj koszulka Iniesty na plecy i lecimy z meczem na nsport wraz z kibicami chelsea u boku ;D
0
była by to jego pierwsza ale jak ważna bramka, tak samo jak Belletiego ,który w FCB strzelił tylko JEDNEGO gola, tego w finale..
0
Gdy Samuel strzelał po 3 bramki w meczu każdy go całował, a teraz gdy titi strzelił 2 Samuela odsyłacie na ławkę... Henry dzisiaj oprócz bramek NIC WIECEJ NIE POKAZAŁ.Lubie gościa za zaangażowanie ,ale strzelenie 2 bramek w jednym meczu nie jest zadnym dowodem na to jaką sie ma dyspozycje. Kierując sie optymizmem i odsyłając Eto'o na ławkę możemy tylko my, i dziękuję Bogu ,ze nie mamy na to wpływu. Heniek osiągnął więcej... Samuel jest po prostu LEPSZY i dlatego on powinien grać..