gigantM10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wszyscy plakalismi jak ronnie odchodzil a teraz gdzie jest R10 i jego forma? Zawodnik jest w mediolanie a forma i duch pilkarski zostaly w kataloni. Podobnie bedzie z Eto'o jak zdecyduje sie odejsc.
0
Za odejsciem Eto'o to w sumie jestem ma chlop juz wszystko i ciezko bedzie go zmotywowac do nastepnego sezonu. Poza tym wola wiecej i wiecej... Najgorsza jest taka sprawa, ze jak jednak odejdzie to wielkie TRIO z innym muszkieterem moze szwankowac. Moim zdaniem nie zalowac na lewego obroncę i na skrzydlowego bo sytuacja w napadzie nie jest taka zla i wszystko z czasem sie wyklaruje. Ribery i Clichy nie zalowal bym pieniedzy!!!
0
odpowiedz kogo nie brac do Rzymu proste.
0
nie ma bata nie da rady
0
nie ma bata nie da rady
0
no to sie chlopaki pogubili
0
komedia
0
co to jest za mecz ? padaka straszna co ten Villareal u siebie gra!
0
Co ta lodz podwodna robi przeciez to jest przeciwnik do dobicia i tyle. Ku...... ile jeszcze fuksow.
0
Real przegra badz zremisuje innej opcji nie widze. Zolta lodz podwodna musi gryzc trawe aby zalapac sie do pucharow. Maja blisko do LM , sa aktualnie w UEFA ale porazka z realem moze im mocno skomplikowac koncowke sezonu. Poza tym jak sie gra w zespole w ktorym wiadomo, ze trener zwolniony, ze 6 holendrow "wynocha" itp. Zobaczymy obstawiam VILLAREAL
0
Szkoda, ze w koncowce Henryk i Iniesta wypadaja za burte do tego jakis nie swoj messi i caly czas spozniajacy sie eto'o nie mowiac o czerwonym abidalu ktory raczej dal do zrozumienia iz trzeba szukac kogos klasowego na lewa strone. No coz bedzie bardzo ciezko ale do boju! kiepsko by bylo po takim sezonie zaprzepascic szanse.Raczej na krajowym podworku trzeba zdobyc wzszystko co sie da.
0
Dobrze, że przegrala Valencia znowu musza u siebie gryźć trawe a wiadomo, ze graja z realem. Emocje miedzy 4 a 6 drużyną ligi będą do samego konca Liga Misiów to zawsze duże pieniądze tak więc warto walczyc. Valencia do boju! Visca El Barca
0
Najważniejsze aby Recre zagralo u siebie tak ambitnie i nie ma szans by gamonie ze stolicy wywieźli 3pkt. Poza tym ich sytuacja w lidze nie wyglada za wesolo. Getafe pocisnelo seville tak wiec nastepna kolejka ligowa zapowiada sie megaciekawie. Ale i tak uwazam , iż terminarz w tym sezonie jest tylko i wyłącznie ustawiony pod gamoni. Zespol ktory wypruwa sobie flaki tydzien wcześniej aby puknąć barce gra w nastepnym meczu kompletnie zmeczony i bez motywacji. CHORE! jesli sie wydarzy na koniec sezonu taki koszmar, ze te biedaki nas wyprzedza nie ogladam nastepnego sezonu bo taki jak ten juz raczej się nie powtórzy! nie wiem co trzeba by było grać i jak grać aby zgarnąć jakieś trofeum!
0
real już się potknął zatrudniając marcelo. A tak poza tym kto to jest marcelo?
0
Obawiam się tego meczu. Martwie się o V.V tak jak w artykule najmniejszy błąd może spowodować katastrofę. Bo wiem , że tacy wirtuozi jak messi,henry,eto'o,iniesta,puyol,xavi dadzą radę ale victor? niech zagra jutro swój najlepszy mecz! życzę mu tego i będzie dobrze
0
Marzy mi się aby Guardiola został takim "wengerem arsenalu" "sir.fergusonem manchesteru" aby zagrzał miejsce na dłuższy czas mimo jakiś niepowodzeń. Wiadomo cały czas nie może być pięknie ale jak super się patrzy na relacje ferguson-giggs czy ferguson-scholes, wenger-van persie ostatnio benitez - gerrard uważam, że teraz widać po tylu latach jak się daje dobremu trenerowi troche swobody jakie są tego efekty. Oczywiście są tacy trenerzy którzy się wypalają ale po reakcjach na boisku pepa wątpię aby ten chłop szybko złożył broń. Bo tak naprawdę Barca od zawsze grała piękną piłkę tylko zmieniali się sternicy raz lepsi raz gorsi trzeba przełamać stereotyp "holenderskiego trenera" (Cruyf,Rijkard) i pokazać w najbliższym czasie kto dominuje na hiszpańskim podwórku i w europie a w tym właśnie musi pomóc nam silnie zwiazany z klubem Pep Guardiola.
0
dzisiaj bylo to czego zabraklo w ostatnich 3 meczach "szczescie" i nic wiecej poza tym masakra ale cel osiagniety. To nie zmienia faktu, ze od pieciu spotkan nie wygralismy teraz liga i boje sie strasznie co bedzie. Yowunia gratulacje.
0
yowunia
co ty wiesz o kibicowaniu?
szczera prawda i tyle.
Malo druzyn w ciagu trzech tygodni schodzi na samo dno nam sie to jak na razie udaje.
Jesli wygramy to czapki z glow przed toba YOWUNIA.
Pozdro
0
ostatnio wszystko co leci w strone bramki FCB wpada i nie wazne jaki jest bramkarz zachowanie naszych przy strzale to masakra. Nie chce krakac ale odpadniemy dzisiaj.
0
martwia mnie te nie wykorzystane sytuacji juz moglo byc spokojnie a tak valdes potem messi mogl podwyzszyc a guddi to chyba sie przerazil, ze mogl znowu gola strzelic
0
bramkarza lepiej niech kupią w ostatnich meczach flustracji V.V tylko potęgował kryzys drużyny.
0
Nie można skreślać naszych, dzisiaj czas na wygraną Atletico w tym sezonie jest dosć chimerycznym zespołem. To prawda, że dzisiaj jest mecz prawdy może nawet mecz o wszystko. Ale jak wygramy to znowu jest 7 pkt i derby madrytu za tydzien i sytuacja moze powrocic do normy a weźmy też pod uwagę, że real w koncu musi zaczac przegrywac bo passa zwycięstw kiedys zawsze się konczy. Wierzę,że jest ten duch w druzynie co 2 i 3 lata temu i caly wysiłek nie pójdzie na marne bo jak w tym sezonie jakimś cudem przegramy mistrzostwo to nie mam pojęcia jaka będzie recepta aby sięgnąć po tytuł w przyszłym roku.
0
zamiast grac w pilke nozna urzadzili cyrk na camp nou i po pierwszej połowie wiedzialem, że nic z tego dzisiaj nie będzie. Wstyd 7 pkt wspaniale grajacy real i zenujaca od dwoch tygodni barcelona. Nie widze tego dobrze a nawet zapowiadam tragedie i wielkie roszady w klubie.
0
Jasna cholera! wszyscy już panikują bo iniesty nie bedzie 14dni bo xavi bez formy, henryk za wolny, messi tez szuka formy na portalach internetowych Eto'o juz jedna noga w milanie albo w city, dani alves ostatnio odpuscil, puyol po kontuzji, valdes puszcza kartofle a hleb się kopie w czoło to niech najlepiej położą się na murawie i zaczną płakać i najlepszy sezon w historii mogą zamienić w katastrofę!! w sobotę mecz z ostatnią drużyną w lidze z którą graliśmy juz w tym sezonie 3 razy! i dwa razy mieliśmy nauczkę jak było nerwowo w końcówce. Jak stracimy punkty z espanyolem to wtedy możemy zacząć się martwić.
0
Powoli zaczynam się obawiać syndromu z ostatnich dwóch sezonów chcieli trzy korony nie zdobyli nic. Cieszy mnie tylko jedno, że Pep to prawdziwy wirtuoz trenerski i że drużyna z przegranych meczy potrafi zdobyć 3pkt bądź uratować remis mają chłopaki charakter i ambicje. Faktem jest, że ostatnio stracili ten "blask" którym elektryzowali całą europę dlatego mecz z espanyolem pokaże gdzie i w jakim miejscu znajdujemy się z formą jeżeli będzie wtopa to wtedy można zacząć się obawiać i dojść do wniosku, że wszystkich srok za ogon nie da się złapać albo jedno albo drugie panie trenerze. Poza tym sąsiedzi to jedna z gorszych drużyn ligi i nie traktował bym tego meczu jako derby i spinał się niepotrzebnie, rozjechać wrzucić 3-4 bamki ustawić bialo-niebieskich w szeregu i tyle. Bo madryt ooooooooojj nastepnego meczu na pewno nie przegra. Podłamany i nafaszerowany kontuzjami Betis dostanie ostre lanie. Bądźmy dobrej nadziei i nie patrzmy na przeciwników wygrywajmy mecz za meczem bo w tym sezonie czuć tego "ducha" gdzie jesteśmy w stanie coś zdobyć. Visca El Barca
0
nie wiem co ten sporting robi w tej lidze, masakra jak moga byc wyzej od espanyolu przecież graja taka padakę.
0
Priorytetem Barcy w lecie to sprzedaż moim zdaniem: Gudi,Sylvinho, Jorquera,Pinto i Sanchez z Pedro na wypożyczenie. Kupic: lewego obronce (konkura dla abidala), lewy bardzo szybki pomocnik i bramkarz ktory zmusi valdesa do pracy. Poza tym bez zmian. Wkurza mnie fakt jak słysze o sprzedaży Hleba widać, ze jest niesamowicie pracujacym zawodnikiem na boisku ale na razie nie może się ułożyć, z resztą zobaczcie co gra Arsenal po odejściu białorusina dla mnie powinien zostać! potrzebujemy walczaków! Hleb jest kimś takim i jeszcze pokaże do końca sezonu co potrafi.
0
Mega Ważny mecz! dzisiaj będzie miał możliwość wykazania się Victor Valdes na 100%. Zobaczymy ogólnie ile jest na obecną chwilę wart zespół przed meczami w LM. Czas żeby wszyscy znowu złapali formę bo to, że messi jest boski to każdy wie i na niego w tym sezonie można zawsze liczyć.
Marquez oprócz strzelonej bramki z mallorca jest dla mnie najsłabszym ogniwem w obronie wystarczy mały szybki napastnik i meksykanin objechany! do tego jeszcze nie odpuszcza i kończy faul i zazwyczaj karny. Jeśli dzisiaj wygramy to real jutro straci punkty, zobaczą ,że gonitwa nie przynosi efektu i raczej skupia sie tylko na LM. Poza tym drugie miejsce mają pewne.
Martwić może jedynie to czy dzisiaj podejmiemy walkę bo tylko i wyłącznie taki mecz się zapowiada. Oprócz Carlesa gramy w najsilniejszym składzie tak wiec przegrana będzie niespodzianką w końcu gra pierwsza i dwunasta druzyna ligi BBVA. Visca El Barca
0
nie lubie takich pewnych siebie komentarzy! będzie dzisiaj bardzo ciężko czuję to
0
Tylko i wylacznie van persie i nikt wiecej, adebayor padaczka a wodzow do prpowadzenia gry mamy dwoch! xavi i iniesta tak wiec fabregas na dzien dzisiejszy nie jest nam potrzebny. Bardziej powinni zainwestować w takiego wojownika jak CLICHY - lewa obrona