O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 49
  • Polecenia 0

Komentarze

0

wszyscy plakalismi jak ronnie odchodzil a teraz gdzie jest R10 i jego forma? Zawodnik jest w mediolanie a forma i duch pilkarski zostaly w kataloni. Podobnie bedzie z Eto'o jak zdecyduje sie odejsc.

0

Za odejsciem Eto'o to w sumie jestem ma chlop juz wszystko i ciezko bedzie go zmotywowac do nastepnego sezonu. Poza tym wola wiecej i wiecej... Najgorsza jest taka sprawa, ze jak jednak odejdzie to wielkie TRIO z innym muszkieterem moze szwankowac. Moim zdaniem nie zalowac na lewego obroncę i na skrzydlowego bo sytuacja w napadzie nie jest taka zla i wszystko z czasem sie wyklaruje. Ribery i Clichy nie zalowal bym pieniedzy!!!

0

odpowiedz kogo nie brac do Rzymu proste.

0

nie ma bata nie da rady

0

nie ma bata nie da rady

Zobacz wszystkie

0

Jasna cholera! wszyscy już panikują bo iniesty nie bedzie 14dni bo xavi bez formy, henryk za wolny, messi tez szuka formy na portalach internetowych Eto'o juz jedna noga w milanie albo w city, dani alves ostatnio odpuscil, puyol po kontuzji, valdes puszcza kartofle a hleb się kopie w czoło to niech najlepiej położą się na murawie i zaczną płakać i najlepszy sezon w historii mogą zamienić w katastrofę!! w sobotę mecz z ostatnią drużyną w lidze z którą graliśmy juz w tym sezonie 3 razy! i dwa razy mieliśmy nauczkę jak było nerwowo w końcówce. Jak stracimy punkty z espanyolem to wtedy możemy zacząć się martwić.

0

martwia mnie te nie wykorzystane sytuacji juz moglo byc spokojnie a tak valdes potem messi mogl podwyzszyc a guddi to chyba sie przerazil, ze mogl znowu gola strzelic

0

Widac jak trener osasuny i zawodnicy sa mocno zmotywowani aby zdobyc jakies punkty a real narazie dno totalne!

0

Widac jak trener osasuny i zawodnicy sa mocno zmotywowani aby zdobyc jakies punkty a real narazie dno totalne!

0

Pampeluna cisnie tak dalej chlopaki!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?