football666
Dołączył/a: styczeń 2015
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeczytaj ostatnie zdanie z wypowiedzi @MarioVeB
2
A do wypowiedzi Xaviego, która rozpętała tą burzę się nie odniósł?
0
Nie bo powraca la liga i LM:)
0
Rzeczywiscie poczucie humoru masz umieszczając wyżej Douglasa od Jamesa. Bale kosztował więcej i też drugi sezon miał bardzo słaby a teraz? Dlatego jestem zszokowany ilością hejtow na Jamesa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Napisałem od zakończenia sezonu do rozpoczęcia igrzysk! Ku*** oczu nie masz?!
0
Wiem.
0
Ile ty masz lat że tak płytko myślisz? Dzięki komu Portugalia zdobyła punkt z Węgrami dający awans? Kto strzelał na bramkę Chorwatów tak że do pustej bramki strzelił Quaresma? Kto strzelil i asystowal z Walią? Komu Portugalia zawdzięcza awans do finalu? Odpowiedź jest jedna Cristiano.
A ty mi wyjeżdżasz że Portugalia nie zasłużyła A gdzie napisałem że zasłużyła? Tak okropnie boli cię tyłek i sukces Cristiano że szok... Naprawdę będzie płacz w styczniu.
0
A ty pocieszaj się dalej że Douglas - diament kosztował tak mało, a już szaleje na hiszpańskich boiskach hahah :'D
A kto zgnije na ławce to nie twój problem :*
0
30? Tak się pocieszaj... ;)
Kosztował 13.
0
A czy Ney bral udział w Copa? Zacznijcie trochę myśleć...
0
Cristiano ma takie umiejętności że dał triumf Realowi i reprze.
Dobra widzę że masz inny pogląd albo po prostu ból 4 liter, obstawiam to drugie.
Radzę się pogodzić z tym że CR wygra bo inaczej w styczniu będziesz plakal. Nara.
0
Nie no co ty, serio? Miałem na myśli czas od zakończenia sezonu do startu igrzysk...
0
Siedzieć do północy w środku tygodnia... :s
0
Chyba żaden piłkarz nie miał tak długich wakacji jak Ney. (nie licząc kontuzjowanych)
0
Przecież Neymar i Rafinha są piłkarzami Barcy.. O.o
4
Zdobył 16 bramek w LM (w tym 3:0 z Vfl), gdyby nie on Portugalia niewyszła by z grupy, ba nie awansowała by na euro! (w kwalifikacjach zdobył 5 z 7 bramek z całej drużyny.
Pepe też zdobył te trofea ale to nie on ciągnął te ekipy do zwycięstwa.
W finale LM zagrał słabo (nie liczę euro) ale mógł w nich w ogóle nie uczestniczyć gdyby nie jego bramki
Trzeba patrzeć na to tak bo jak napisałem wyżej Pepe też wygrał te trofea to powinien być z marszu w trójce ZP? Raczej nie...
ZP jest pod egidą UEFA i dwa najważniejsze trofea tej organizacji są w rękach Cristiano.
2
Wow co za news.. Wiele legend wymienia "swoje" 11 A ten news jest tylko dlatego że w tej 11 jest messi A nie ma Cristiano.?
No ale fakt dzięki wyróżnieniu Leo przez Ronaldo umocni się na pozycji faworyta do złotej piłki:v
0
Chyba nie wyczaiłeś ironii ale wybaczam bo emotki się nie wyswietliły:D
4
Wizerunek został naruszony.. Negatywnie
6
Tak, tak kocha.. Zmienił decyzję po 10 lipca kiedy to CR7 sięgnął po trofeum z reprą.
5
Za czasów Puyola nikt się nie martwił czy Barca straci dwie, trzy czy cztery bramki. ;)
0
Jeśli przyszedł by do Realu to kosztem Isco lub Jamesa więc radość uzasadniona tym bardziej że typ nie przebił się do pierwszej 11 "mocnej" jak nigdy reprezentacji Portugalii... A kibice Valenci zanim nie płaczą.
Ale poczekajmy, zobaczymy co ma do zaoferowania.
0
A w dodatku to info od As'a więc go nie kupią
0
Tak się składa że do tych trzech piłkarzy należała Liga Mistrzów i Mistrzostwa Europy. Te imprezy są pod egidą UEFA więc zrozumcie ten wybór..
0
Isco do Milanu? To będzie krok w tył przy obecnej formie klubu.
0
Ale ma siedzibę w Barcelonie więc należy do Katalonii...
"To klub hiszpański..." Taa? Serio? Barcelona też jest klubem hiszpańskim, wiesz? :)
0
Nazywając go "pachołkiem". W Hiszpanii jest to obraźliwy zwrot...
0
"Real to już tylko chłopiec do bicia, symbol Kastylii dostającej baty od Katalonii."
A w tej bajce były smoki?
P.S Kastylia to nie tylko Real, także Atletico, Katalonia to nie tylko Barca ale też Espanyol.
Wyniki z tego sezonu:
Espanyol - Real 0 : 6
Real - Barcelona 0 : 4
Atletico - Espanyol 1:0
Atletico - Barcelona 1:2
Na razie jest 2:2 ale są jeszcze rewanże :)
5
To Pique zaczął. Wyśmiał na tweeterze Real po wyrzuceniu go z PK. Cóż, takie jest oblicze sportu, wszystko może się zdarzyć. Kazał mu ktoś? Po raz kolejny wyśmiał/obraził klub a on uważa że to jest "w porządku". Może naprawdę zazdrości Realowi skoro notorycznie wspomina go w swoich wypowiedziach, hmm?