15 września 2016, 08:48
0
Przeczytaj ostatnie zdanie z wypowiedzi @MarioVeB
13 września 2016, 09:16
2
A do wypowiedzi Xaviego, która rozpętała tą burzę się nie odniósł?
25 sierpnia 2016, 13:36
Nie bo powraca la liga i LM:)
23 sierpnia 2016, 20:22
Rzeczywiscie poczucie humoru masz umieszczając wyżej Douglasa od Jamesa. Bale kosztował więcej i też drugi sezon miał bardzo słaby a teraz? Dlatego jestem zszokowany ilością hejtow na Jamesa.
23 sierpnia 2016, 20:09
20 lipca 2015, 19:51
23
A dlaczego na plakacie są pionowe a nie poziome pasy? :D
11 sierpnia 2015, 19:01
17
Niektórzy zamówili sobie bilety lotnicze...
1 września 2015, 19:54
14
Przy Martialu nie dopisałeś jednego 0, żarty sobie robisz?! XD
7 sierpnia 2015, 21:47
W La Liga nie można mieć 80.
20 sierpnia 2015, 22:05
http://photos-h.ak.instagram.com/hphotos-ak-xfp1/1742353_276274055880527_80119742_n.jpg http://1.bp.blogspot.com/-yT4Z5SAsbTs/UrI4GNahl7I/AAAAAAAAAdU/9bSRBEAnGYQ/s1600/munir%20el%20haddadi,a.jpg czasami mam wrażenie że Munir minął się z powołaniem. do 1D np. by pasował, tylko bez hejtów :v
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Przeczytaj ostatnie zdanie z wypowiedzi @MarioVeB
2
A do wypowiedzi Xaviego, która rozpętała tą burzę się nie odniósł?
0
Nie bo powraca la liga i LM:)
0
Rzeczywiscie poczucie humoru masz umieszczając wyżej Douglasa od Jamesa. Bale kosztował więcej i też drugi sezon miał bardzo słaby a teraz? Dlatego jestem zszokowany ilością hejtow na Jamesa.
0
23
A dlaczego na plakacie są pionowe a nie poziome pasy? :D
17
Niektórzy zamówili sobie bilety lotnicze...
14
Przy Martialu nie dopisałeś jednego 0, żarty sobie robisz?! XD
14
W La Liga nie można mieć 80.
14
http://photos-h.ak.instagram.com/hphotos-ak-xfp1/1742353_276274055880527_80119742_n.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-yT4Z5SAsbTs/UrI4GNahl7I/AAAAAAAAAdU/9bSRBEAnGYQ/s1600/munir%20el%20haddadi,a.jpg
czasami mam wrażenie że Munir minął się z powołaniem. do 1D np. by pasował, tylko bez hejtów :v