0

@lukaszbarca15 a na europejskie? W Realu mialby sznase nawet i na indywidualne. Nie oszukujmy sie, nawet jakby mnie kuoilo Juve to moglbym zdobyc tytul mistrza Wloch xD

0

@payn100 ale ja nie uwazam, zeby jego odejscie było dla Nas ciosem. Ale styl w jakim to robi nie przystoi kapitanowi. Tak jak pisałem, jego wybór.

0

@lukaszbarca15 :-) rzeczywiście, dla Ronaldo mistrzostwa krajowe to życiowy sukces. W realu za duzo tego nie miał. A w Europie? Indywidualne nagrody?

24

A tego zachowania nie rozumiem. Grał w Barcelonie, klubie marzeń, bez którego nie zaistniałby w piłce, ciągnął setki milionów na kontraktach, 80mln za sezon. Teraz klub ma gigantyczne problemy to chce odejść za darmo i jeszcze będzie zarabiał mniej... urażona duma, niepotrzebne emocje. Ronaldo poszedł do Juve i jakoś niespecjalnie mu to pomogło zdobywać tytuły. Messi robi to samo... jego wybór

6

@Kimirionum nie bedzie. Guardiola wywalal R10 i Deco tontez tak panikowalem, a okazalo sie ze bylo jeszcze lepiej.

6

@teacherakademicki ale pozbylismy sie pijaka :)

0

@Weniu5 a co zrobil, wygral ok 55% spotkan, gdzie Enrique z Hiszpania mial ok 70% zwyciestw. Pozatym szukamy trenera a nie selekcjonera kadry. Klubowo co osiagnal?

0

@Ramek z Pepa sie cieszylem, z Lucho nie. Lucho mnie pozytywnie zaskoczyl, choc nie mial wynikow, a prowadzil juz Celte i Rome. A Koeman, 20 lat bez sukcesow, naprawde myslisz ze teraz zaskoczy? Nie wierze...

0

Powiem tak, asystenci klasa, szkoda, że trener miernota. Ale w sumie, poprzedni trenerzy Barcy meli świetnych asystenów, Henk ten Cate, Tito Vilanova, Unzue... obym się mylił do tego Koemana... i oby Ci asystenci pilnowali go, żeby nie narobił głupot.

0

@slayer jak ktoś da 700 baniek za Messiego, to idę na kolanach do Barcelony.

1

@HavertzKai Alba, Messi, Suarez za samego Mbappe...w ciemno

0

@dawid230188 mowie jeszcze sprawdzam. Koeman w 1 sezonie dostal 80mln na transfery, nie kuoil nikogo sensownego, w drugim po odejsciu Lukaku dostal prawie 200mln, nie mial planu jak załątać dziure. I ten trener ma robic rewolucje? Jak za prawie 300 mln nie kupil nawet 1 zajebistego zawodnika!? Rooney? XD

0

@dawid230188 chlopie porownujesz 1 sezon do 20? XD Blanc zaczynal dopiero kariere, PSg bylo jego drugim klubem, Koeman zaczynal od Ajaxu, ligi porównywalne, wyniki Blanca lepsze, bo w 5 lat zdobyl 4 mistzostwa w 2 klubach, a Koeman 2 mistrzostwa Ajaxem. A o Marcelino co powiesz, mozna poruwnywac do Evertonu? A Pochettino? I dlaczego wywalono Koemana z Evertonu? Ja ci powiem, w drugim sezonie Everton gral fatalnie!!!

0

@dawid230188 a Koeman naciskow miec nie bedzie? Marcelino wprowadzil Villareal z Segunda i wprowadzil ixh do europejskich pucharow, Blanc zdobyl 4 mistrzostwa we Francji, Pochettino ze sredniego Totenhamu zrobil finaliste LM. Kazdy z nich pokzal cos czego Koeman nie pokazal przez 20lat kariery trenerskiej. No tak ale liczy sie ladna pilka... I Koeman nam to da, bo w Evertonie zagral niezly sezon, jeden na 20...widzisz ten jeden sezon a o 19 innych zapominasz. A I PUCHAR KROLA z Valencia, mimo tego ze prawie ich spuscil do Segunda... I przypomnij mi, dlaczego Koeman nie pracuje juz w Evertonie?

0

@dawid230188
Koeman ma bogatą karierę po prowadzi kluby od 20 lat, z drobniutkimi sukcesami, im dłużej siedział w klubie tym gorzej się to kończyło. Często prowadził zespół sezon, góra dwa. Everton... super, a skoro tak dobrze mu szło, to czemu go wywalili? Ano tak, bo mu zawodników sprzedali xD kupić to on nie mógł nikogo? xD

Enrique i Blanc łącznie na ławce trenerskiej spędzili mniej niż Koeman, a jednak na koncie mają wiele więcej sukcesów niż Holender. (LE dla mnie to średni trener, ale i tak lepszy niż Holender)
Skoro jest taki dobry czemu przez 20 lat prawie nic nie wygrał. 3 mistrzostwa Holandii z Ajaxem i PSC i raz puchar króla - choć prawie spuścił Valencię do 2 ligi. Nie no, naprawdę super trener, fajnie, że jego zespoły ładnie grają, będziemy Barceloną lat 90, ładnie gra ale przegrywa.

Dla mnie Blanc, Pochettino, Marcelino są lepsi. Dostępni od ręki. Można też było pokusić się o wyrwanie jeszcze lepszego trenera, ale to dopiero za rok.
Choć szczerze, Pimenta byłby lepszym kandydatem, zna Barcę B, mógłby wprowadzić chłopaków do 1 składu, a za rok zatrudniamy trenera z topu. A tak mamy średniaka, który nic nie zrobi... Einstein kiedyś powiedział, że głupiec robi tak samo oczekując innych rezultatów, od 20 lat Koeman nic nie pokazał i nagle się to ma zmienić. Ano tak, Everton... ale jeszcze raz? Czemu go zwolnili po sezonie? :D

0

@dawid230188 nie no super, wybitny trener. W Holandii ma super generacje i to jego zasluga, w Ajaxie nic nie zrobil, przez 4 lata nie zbudowal zespolu i to go usprawiedliwia.... To on u nas bedzie kadre prowadzil czy trenowal Barce? Co do Ajaxu... Ibrahimovic, van der Vaart, Chivu, Maxwell... I tylko 2 tytuly mistrza. I historia sprzed 15 lat... 20 lat trenerki i nic specjalnego.
Co do Enrique a Koemana, LE z kadrą Hiszpanii zdobył 71% punktów które mógł, a Koeman 55%, to rzeczywiście podniósł kadrę z kolan. Koemanowi najlepiej wychodziło prowadzenie klubów z Eredivisie, ok 60% zdobytych punktów w średniej lidze, a silniejszych ligach dużo gorzej (Valencia ok. 30%) dla porównania LE z Celtą 37%(lepszy wynik mimo, że Celta gorszy klub), Barcelona B 40% a to były jego pierwsze kroki w roli trenera. Bo w Barcy wykręcił ponad 70%.
Podsumowując, Koemanowi dałbym szansę 10 lat temu, a teraz widać, że się nie nadaje, ale ma DNA Barcy, to na tym sprawdzonym patencie będzie jechał, a można było wziąć Lauren Blanca, też ma DNA Barcy.

0

@dawid230188 o to chodzi ze z Valencia po kilkunastu kolejkach był w strefie spadkowej, skłócił zespół i wywalili go z hukiem. Od tamtej pory nie miał praktycznie żadnych sukcesów, tak z Ajaxem zdobył mistrzostwo, ale dobry trener w Ajaxie powinien namieszać w Europie, a tego nie zrobił... więc nie jest to trener na Barcę.

3

@Tatazolwinia zgodze sie z toba i nie zgodze sie z Toba. W pracy najwazniejszy jest umiar. Jak towarzystwo sie opieprza to trzeba walnac w stol, a jak jest presja to trzeba ja zdjac. Poza tym dyscyplina nie wyklucza milej atmosfery. Mylisz dyscypline z tyrania. Pozatym pamietasz Petrescu w Wisle, wprowadzil dyscypline, zawodnicy odmowili wspolpracy, byl jek ze zly trener, poszedl do beniaminka ligi rununskiej i zgarnal mistza, awansowal do LM....wiec nie jest to wszystko tskie proste...

0

@dawid230188 Jak odchodził z Valencii to piłkarze zyczyli mu zeby został trenerem Barcelony... ich zdaniem liga stała by się bardziej wyrównana.

1

@Midast


"Moim zdaniem zakup Holendra byłby kolejnym dużem błędem BARTKA." - nie zgadzam się, van der Beek mega uzupełniał się z de Jongiem, przy nim Frankie wzniósł by się bardzo wysoko! Do tego cholernie pracowity, czego o pomocy Barcy powiedzieć nie można.
Alena nie ma startu, Puig, Monchu i Pedri jeszcze nie mają podjazdu, a Busi i PIjanic to... hmmmm, inny typ pomocnika, ale też szału nie ma.

1

@wilu9054 dlatego potrzeba trenera z charakterem,ktorego szatnia bedzie szanowac.

1

@Comentateiro ale co on napisal kontrowersyjnego? Real nie jest dzisiaj druzyna z top. To ze wygral mistrzostwo z najslabsza Barca od 15 lat to oznaka ich potegi? Zidane nie jest fizjonerem footbalu, dla mnie taki Franek Smuda europejskiej pilki...

1

@Piotr777 kogo jeszcze wyciągnął, użyłeś liczby mnogiej, a ja to odebrałem, że pół szkółki wyciąga. LIga angielska doi nam szkółkę od lat, ale to problem niezwiązany z Pepem. Thiago? Nie miał miejsca w składzie.... poszedł i gra. A to, że po paru latach nam brakowało kogoś na jego pozycję? NO stary biznes

1

@Coutinho007 "Biała Perła" - 15 lat temu można było kupić takiego taniego winiacza, w smaku nie był zły jak na cenę 3,50 :D Ciekawe porównanie do Realu.

1

@Kwiatek67
Trincao to nie 9, Pedri to nawet nie napastnik a na Lautaro nie mamy kasy. Więc komu blokuje miejsce? Posiadanie w składzie rezerwowej 9-tki to super sprawa! Nikt nie mówi, że będzie grał w rotacji, będzie wchodził tylko w godzinie W. Barcelona często miała takich napastników. Dla mnie się sprawda w tej roli. Powinien odejść tylko w sytuacji gdy przyjdzie Lautaro, tylko wtedy!

1

@Kwiatek67 a komu dokładnie? Jaką to młoda 9-tke mamy w jego miejsce? Tylko nie pisz, ze blokuje Fatiego bo to nie tak pozycja.

Chcą na jego pozycję ściągnąć Lautaro... ale jeszcze go nie ma

0

@neeed ma racje Firestone, to tylko rezerwowy.

0

@lukas10 jasne, masz swoje zdanie, tylko to nie pasuje do Barcelony, bo tu od dziesiatek lat stawia sie na uniwersalnosc. I Twoje zdanie tego nie zmieni bo to fakty

0

@lukas10 powiedz do Guardioli

0

@lukas10 chłopie to co Ty robisz na stronie Barcy!? Rinus Michelis pokazał, że na boisku liczy się wszechstronność, wymienność pozycji, gracze nie mają być przyspawania do swojej pozycji. To później kontynuował Cruuyf, Guardiola...
Na tym polega DNA Barcy! Przesuwanie Busiego do obrony, Messi na 9, Messi w pomocy, Alves na prawym napadzie, Iniesta raz w pomocy raz na skrzydle. A Alaba to kot i może grać na lewej obronie oraz na def. pomocniku jak również na środkowym obrońcy. Ideolo... Dzięki temu transferowi mamy zmiennika aż na 3 pozycjach, których teraz nie mamy...
@ArcziArtt
Z tym wiekiem to żartowałem :D A Alaba powinien dawno temu do nas przejść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?