1

@socha Ale ja nigdzie nie napisałem, że tak nie jest. Natomiast nie liczysz chyba na to, że ten połamaniec nagle będzie tu strzelał po 20-30 bramek? ma być wsparciem z ławki i fajnie, że za friko. Tylko trzeba pamiętać, że to nie jest Kun z Atleti a połamaniec z City.

1

@Lionello I pewnie tak będzie. Główne założenie jest takie aby Messi miał kumpla.

1

@ROBSSSON Trzymaj się tam byczku i zdrówka mnóstwo!!!

4

@pedrixxx A gdzie tam przykucnął jak kiedyś Walwerde i powiedział: "dobra c***j lecim w miasto". ;D

0

@Hosh No coś w tym jest, ale wiesz jak te testy się robi... ;) boli? nie czyli jest ok. ;)

9

Aguero to wygląda jakby kontuzję miał. Może dlatego oszczędzał się podczas prezentacji na murawie.

3

No dobra czyli jednego emeryta już mamy, Witaj Kun obyś tylko się nie połamał za szybko. Powodzenia!

0

@Quavosk Spokojnie przecież jesteśmy w internecie na stronie naszego klubu. Po co ta wrogość? Winę ponosi administracja tworząc LR. Gdzie jasno jest napisane, że można pisać o wszystkim. I z tego prawa większość korzysta.

0

@ElPonczato I dobrze bo nudno się robiło :D niech działa ;D opaska Xaviego zobowiązuje ;)

1

@MesQueUnClub_87 A tego nie wiem ;D i nie chcę wiedzieć ;D

3

Ale was boli wielki @Chakalaka ;D

0

@Encore Bardzo się cieszę, że już go w Bostonie nie ma. I mam nadzieję, że Karma wróci. Tyle w temacie tego płaskoziemca.

0

@Chakalaka Na zdjęciu sfochowany Kun. Spokojnie byczku już niedługo pykniesz sobie w gałę z Messim ;D

0

Nie przepadam za płaskoziemcą, ale zachowanie kibica Celtów...wstyd. I należy takie zachowania surowo karać.


0

@Encore A mieli ich na widelcu. To pokazuje, że w NBA a szczególnie w fazie PO wszystko się może zdarzyć. ;)

1

@Encore W g3 widać było taką butę zawodników Mavs w stosunku do Clipsów. "Co My ich nie zlejemy". Teraz zawodnicy Dallas podali rękę LAC i widać, że z tej pomocy skorzystają zwłaszcza, że Luka będzie grał z kontuzją. LAC 4-2.

0

O widzę, że Mavs się "zakrztusiło". Clippersi jeszcze awansują.

3

Let's go Celtics!!! Let's go Celtics!!!

1

@Mistrzu888 To prawda ;D początek Aytona w lidze dość słaby moim zdaniem bo oczekiwania były zdecydowanie większe. Ale teraz to druga opcja w ataku i widać, że chłopak nabrał takiej pewności siebie, że aż przyjemnie się go ogląda i jest w tym spora zasługa CP3. Walczy, przepycha się i to jak dzisiaj zatańczył z Drummondem. Brawo. Natomiast ja uważam, że to jeszcze nie jest max jego umijętności. I nie chodzi mi tu wcale o rzucanie 3 tylko jeszcze większej aktywności w ataku.

1

@Bartas7VeB Oby się spełniło ;D

1

@BartqRKO I teraz robi się bardzo ciekawie bo Davis się połamał i na G5 może być oszczędzany. Cieszy mnie fakt, że Suns wykorzystali swoją szansę a CP3 z kontuzją... dzisiaj zagrał znakomite zawody. Pomógł tyle ile mógł. Będzie jeszcze bardzo ciekawie. I dobrze będzie co oglądać ;)

5

@kamiVeB Co tu dużo mówić wielki rozgrywający.

1

@Encore zmęczony okropnie, ale raz nie ma wsparcia a dwa jednak Crowder robi dzisiaj robotę.

1

Crowder dzisiaj elegancko męczy LBJ'a i pięknie jest ;D

1

@Catalanian1991 I to widać lolki już nie mają pomysłu co grać.
@FCB24 I to mi się podoba jest połamany, ale samą obecnością na parkiecie daje +10 do mentalu swoim kolegom. :D wielkie brawa CP3

1

@Encore @takisobiektos @Comentateiro Panowie no śmiech na sali Dru gość, który jest w tej lidze już długo w ofen dno a w def. ustawia go chłopak, który gra 3 sezon w lidze? no szanujmy się placek do kwadratu.

8

Ależ ten Drummond to jest placek masakra. Ayton robi go jak juniora. Znakomicie grają Suns. Szybko w ataku i mocni w def. Brawo brawo i jeszcze raz brawo.

2

@Ghazul3293 Uważam, że osiągnął więcej niż zakładał sam Andrzej.

1

Davis się chyba połamał więc szanse Suns na wygraną rosną. Wcześniej CP3 teraz Davis masakra z tymi kontuzjami.

3

Efes zasłużenie wygrał tegoroczną Euroligę ograli zarówno 1 jak i 2 sezonu zasadniczego. Duet Larkin-Micic pozamiatał dzisiaj. Wielkie brawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?