fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słuchajcie mam takie pytanko. Koleżanka mojej mamy została wdową i chce przejść na 85% emerytury męża. Czy podwyżki waloryzacji będą liczone po 100% czy 85%?
Innymi słowy jęśli teraz po waloryzacji dostanie podwyżkę 300 zł netto to dostanie 300 zł czy 85% tej kwoty?
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze nic straconego. MIśki mają młodą i bardzo utalentowaną drużynę. Także wszystko się może zdarzyć. ;)
4
Poole i jego Game winner w meczu przeciwko Memphis. To 4 porażka Miśków w ostatnich 5 spotkaniach. Panie JA co się dzieje? ;)
2
@shahman A ja tylko dodam, że bilans bramkowy naszych Pań po 50 spotkaniach wynosi:
209-18. ;D
1
@Hubsao No i super. Dziękuje ;)
1
@Hubsao Czyli założenie darmowe, oglądanie za darmo jeśli będę chciał obejrzeć w lepszej jakości to płace? tak
0
@Hubsao Mam pytanko czy podczas rejestracji nowego konta na filman trzeba coś płącić? i czy korzystanie z tego serwisu jest płatne? pytam bo kiedyś wszystko było za free i teraz się zastanawiam czy jak założę konto to czy będę musiał coś płacić.
0
@barcowy1899 Ale tu nie ma wielkiej filozofii. Problemem tej organizacji jest zarządzanie i rekrutacje Bronka. Po mistrzostwie wystarczyło wzmocnić ekipę weteranami, których na rynku nie brakowało i ta maszyna dalej biłaby się o tytuły. Proste.
0
@Kgorecki2500 Umiesz liczyć? licz na siebie. Taka prawda.
1
Po zerwanych wiązadłach Danilo Gallinari miał pauzować cały sezon. Jak się jednak okazuje proces rehabilitacji przebiega bardzo bardzo dobrze i wszystko wskazuje na to, że weteran pomoże Celtom w fazie Playoffs. Zdrowi Celtics to bardzo grożni Celtics. Wracaj do zdrowia byczku. #BleedGreen ❤❤❤
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
1
@takisobiektos Szkoda. Tak bywa niech Magikom się wiedzie w dole tabeli. ;)
A tak poważnie Celtics zamykają serię z Orlando mając bilans 1-3. Jest dużo do poprawy.
11
@Luciano99 Widzę, że na dzielni zapowiada się ciekawe popołudnie. ;D
0
@Rl9k1nG Zwykły pozer - atencjusz.
2
@Przemek2323 A kierownikiem budowy jest Jacek Sasin. Z takimi architektami sukces jest pewny. ;)
4
@wojtekwojtkowski999 To tylko kwestia czasu. Zamknij ludziom internet to nie będą wiedzieli co ze sobą zrobić.
1
@Persili Tak ;)
3
Ale co Kittle złapał piłkę... Brawo byczku ;D
1
@zadafcb Patryczek na jednej nodze i jak znam życie zagra genialny mecz. Oby nie ;D
Mam nadzieję i będę mocno trzymał kciuki za Bengals. ;)
2
@kamil295 + znakomita obrona Bengals. No Bills dzisiaj nie mieli nic do powiedzenia. ;)
6
Śnieg, wiatr... wilki jakieś. ;)
Bills u siebie przegrywają 27-10 i na 10 minut przed końcem raczej tego nie udzwigną. Niespodzianka i zawód ogromny. Allen kolejny sezon musi obejść się smakiem. Burrow b2b w finale AFC. Gratulacje dla trenera Zaca Taylora i ekipy Bengals. No dzisiaj zmietli z planszy gospodarzy. ;)
0
@Sawik_10 Ja tu nie piszę o City tylko o indywidualnych popisach Norwega.
8
Jego Wysokość Król Erling 25 bramek po 20 spotkaniach.
Haaland weryfikuje potężną Premier Lige. ;D
6
@Kamilos84 No cóż MŚ czy ME nie wygramy, ale za to klaskanie będzie na najwyższym poziomie. ;)
2
Edwards wyjaśnia Senguna. Wilki lepsze w starciu przeciwko Rockets, którzy z bilansem 10-36 umacniają się na pozycji lidera w Tankatonie. ;D
2
Boston Celtics po nerwowej końcówce biorą Raptors 106-104 i jest to 9 zwycięstwo z rzędu. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
Ławka dzisiaj 62 pkt!!! + genialny Big Al przypomnę dziadzia ma już 36 lat. ;)
Przed Nami jeszcze dwa super zapowiadające się spotkania. Na Wschodzie Cavs vs Bucks i Kings vs 76
0
@takisobiektos Co zrobisz? nic nie zrobisz. ;)
0
@dylanwzgw Może "Ambulans"
2
Patryczek Mahomes kontuzja kostki?
#LawrenceMusisz
@zadafcb
1
@Ricardinio14 :)
Kurcze powiem Ci, że żyjemy w tak chorych czasach, że każda zmiana nawet ta najmniejsza powoduje, że doszukujemy się jakieś choroby czy po prostu pytamy samych siebie czy coś ze Mną jest nie tak? To jest chore. A przecież nasze życie to ciągły rozwój. Człowiek, który się nie rozwija umiera. Bo taka jest Nasza ludzka natura. Oczywiście, że nie jesteś w depresji tylko dorastasz do pewnych spraw. Każdy z Nas to przechodzi lub będzie. To normalny proces. Życzę Ci dużo zdrówka i rozwijaj się. ;)
2
@Ricardinio14 Moim zdaniem to normalny proces. Dorastasz i pewne zabawy czy tradycje przestają być ciekawe. Sam napisałeś, że masz kilka projektów, które sobie nakreśliłeś to znaczy, ze się rozwijasz. Innymi słowy zmieniasz z biegiem czasu spojrzenie na pewne sprawy. I to jest dobre. ;)