fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kynio302 UFO?
1
@Kessie Szczerze? najlepiej aby obie przegrały. ;)
3
@kamil295 Ale piękna piłka i mamy fajerwerki. ;D
4
O kurła co Brown złapał piłkę. :D
1
@Mistrzu888 Duet Mahomes + Kelce to potężne combo. I widać chemię między Panami. No świetnie to wychodzi cały sezon i dzisiaj również. I podobnie jak Ty jestem ciekawy jak długo wytrzyma ta kostka. ;)
3
42 yardy i szansa na pierwsze prowadzenie Chiefs i...
Szykuje się dobry meczyk ;D
1
@Mistrzu888 Dokładnie. I zwróć uwagę jak po snapie Mahomes szybko biega a przecież miał spore problemy z kostką. ;)
2
@kamil295 Jestem w szoku jak Mahomes szybko biega. Przecież ta kontuzja kostki była dość powazna. ;)
7
Szybko poszło. ;D
Hurts już tańczy 11 zagrań i 75 yardów Eagles prowadzą 7-0. Teraz zobaczymy co pokaże Patryczek. ;)
6
Dobra rzut monetą i zaczynamy ;D
Let's Play Ball!!!
7
Hurts vs Mahomes
zobaczymy kto dzisiaj przytuli pierścień.
0
@RomanHoffer Jaki problem? usiadz zobacz jak wytrzymasz to dobrze a jak nie to sobie dzisiaj powtórkę obejrzysz. ;)
2
@czółkovsky No mają mają. Natomiast te 800000 przy tym co zarobią to są tak śmieszne pieniądze, że szok. ;)
0
@RomanHoffer Ja z oceną Xaviego zaczekam do końca sezonu bo jeszcze Ligi nie wygrał. Gra w Europie mocno zawiodła i tu jest ogromny - mając taki skład. Zobaczymy jak to będzie wygladało dalej. ;)
0
@Inko Lepiej daj spokój. Przecież to Polak rodak. jego nie można krytykować bo fanboye zaraz się popłaczą.
1
@Yoohoo Takie jest moje zdanie. I mam do tego prawo.
0
Takimi meczami wygrywa się Lige. Brawo Xavi, brawo chłopaki.
5
Te kilka tygodni pod okiem Czesia Michniewicza i Lewy wyglada jak zwykły placek.
0
Xavi nie robi zmian bo się boi, źe coś spired...li jeszcze. xD
0
@FcPortoFan1999 I teraz zobacz z jednej strony to fajnie, że każdy może przegrać z każdym bo są emocje tak a z drugiej jak ta liga jest słaba skoro dochodzi do takich sytuacji, że możesz pkt stracić nawet z tym najgorszym. ;)
0
@FcPortoFan1999 Przeczytaj jeszcze raz uważnie co napisałem wyżej. Powtórzę, że Leszek jeszcze swoje punkty zgubi. :)
0
@FcPortoFan1999 Leszek za chwilę LE także i Oni punkty zgubią.
2
Brawo Legia!!! I teraz cisnąć do końca. Jazda!!!
0
@against_modern_football Tragedia kurcze. No trgaedia.
1
Brawo Legia!!! I jazda teraz.
1
@takisobiektos Blużnisz ;D
1
@Hubsao No był tydzień temu, ale dopiero teraz służby wyłowiły te szczątki. ;)
A teraz przeczytałem, że wczoraj został zetsrzelony bliżej niezidentyfikownay obiekt latający nad Alaską o czym poinformował rzecznik Pentgonu gen. Pat Ryder. Obiekt miał wielkośc małego samochodu i unosił się n wysokości 12 km.
PAP.
7
Turecka prowincja Hatay blisko granicy z Syrią i to co zostało po trzęsieniu ziemi. Szczelina ma 30 metrów głębokości i aż 200 metrów szerokości. Kurła tragedia.
1
@Sulimo In The End i Numb ❤❤❤
3
@takisobiektos ;D Już przeprosił Browna. I z tego co dzisiaj mówił Brad Stevens to opercji nie bedzie za to konieczna będzie maska na twarz.
@Comentateiro Ja jestem bardziej wychowany na końcówce lat 90-tych gdzie NBA wyglądało inaczej i tych 3 było mniej. I powiem Ci szczerze lepiej mi się ogladało tą "starą" wersję najlepszej ligi świata niż to co oglądamy dzisiaj. ;)